یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

ساختمان جدید پاسگاه مرزی تنگ حمام در سرپل ذهاب به بهره برداری رسید

ساختمان جدید پاسگاه مرزی تنگ حمام در سرپل ذهاب به بهره برداری رسید

ساختمان جدید پاسگاه مرزی تنگ حمام در سرپل ذهاب به بهره برداری رسید

همزمان با پنجمین روز از هفته بزرگداشت نیروی انتظامی روز پلیس، رسانه و پیشگیری اجتماعی، ساختمان جدید پاسگاه مرزی تنگ حمام با حضور فرماندار، بخشدار، فرمانده انتظامی سرپل ذهاب و فرمانده هنگ مرزی قصرشیرین به بهره برداری رسید.

اسلام آبادتایمز:به گزارش خبرنگار ایرنا، مرزبان درجه یک و فرمانده هنگ مرزی قصرشیرین روز چهارشنبه در مراسم بهره برداری از این پاسگاه گفت: این پاسگاه مرزی در زمینی به مساحت هشت هزار متر مربع و با اعتبار دو میلیارد و 700 میلیون ریال و از نوع سازه اسکلت بتونی ظرف مدت هشت ماه احداث شده است.

سرهنگ پاسدار ˈرسول پرندینˈ افزود: ساختمان پاسگاه قدیم تنگ حمام در محل دریاچه سد شهدای گمنام (تنگ حمام) قرار گرفته بود که با آبگرفتگی سد به زیر آب می رفت لذا شرکت آب منطقه ای نسبت به ساخت پاسگاه جدید پس از تایید محل از سوی مرزبانی اقدام کرد.

فرماندار سرپل ذهاب نیز در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به پرسنل خدوم نیروی انتظامی و مرزداران غیور، گفت: حربه فرهنگی و جنگ نرم اکنون مهمترین توطئه دشمنان نظام اسلامی در مناطق مرزی است

ˈمیرزا مراد پیروˈ پدیده قاچاق مواد مخدر و کالا را از آسیب های مناطق مرزی برشمرد و افزود: وظیفه سنگین صیانت از مرزهای جغرافیایی و معنوی در مناطق مرزی بر دوش نیروهای خدوم انتظامی و مرزبانان غیور کشور است.

وی با اشاره به بافت جمعیتی و تنوع قومی و فرهنگی شهرستان سرپل ذهاب گفت: باید با هوشیاری و مراقبت در برابر اختلاف انگیزی دشمنان در بین قومیت ها ممانعت کرده و از این فرصت به منظور توسعه پایدار و همه جانبه شهرستان بهره جویم.

پیرو با بیان اینکه اقتدار نیروی انتظامی از طریق جلب اعتماد عمومی جامعه حاصل شده است، تاکید کرد: امروز نیروی انتظامی از این سرمایه اجتماعی برخوردار است و باید در جهت تقویت و ارتقای آن بکوشد.

فرماندار سرپل ذهاب ضریب امنیت در این شهرستان را بالا اعلام کرد و یادآور شد: این مهم حاصل خدمت و تلاش شبانه روزی همه دستگاه های متولی امور امنیتی بویژه فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی و مرزبانی در همه حوزه ها است.

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 12 مهر 1391 ساعت 1:01 ب.ظ

دیدگاه