پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

سارقان احشام در سرپل ذهاب دستگیر شدند

سارقان احشام در سرپل ذهاب دستگیر شدند

سارقان احشام در سرپل ذهاب دستگیر شدند

 دستگیر

 فرمانده انتظامی سرپل ذهاب از شناسایی و انهدام باند سارقان حرفه ای احشام و دستگیری سه تن در این ارتباط توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

کرمانشاه دیلی: سرهنگ محمدرضا یاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران انتظامی این شهرستان در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی موفق به شناسایی و دستگیری 2 سارق و یک مالخر در این ارتباط شدند.
وی اظهارکرد: سارقان در اظهارات خود به هفت فقره سرقت و در مجموع به سرقت بردن 126 راس احشام در شهرستان سرپل ذهاب و همچنین به 2 فقره سرقت در دیگر شهرستان های همجوار اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی سرپل ذهاب بیان کرد: پس از بررسی‌های دقیق از محل وقوع سرقت‌ها و کشف شگرد سارقان، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت که با دستگیری سارقان ، پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند و تحقیقات بیشتر در این خصوص همچنان ادامه دارد.
سرهنگ ساری با بیان این که ماموران انتظامی این شهرستان در برخورد قاطع با سارقان اهتمام جدی دارند، گفت: مردم می‌توانند با اطلاع رسانی به هنگام خود به مرکز فوریت‌های پلیس 110، ماموران انتظامی را در شناسایی و دستگیری مجرمان یاری کنند.
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق تماس با شماره تلفن 110 فوریت های پلیسی و سامانه 197 به ماموران انتظامی اطلاع دهند تا در کمترین زمان رسیدگی شود.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 14 فروردین 1396 ساعت 7:22 ب.ظ

دیدگاه