یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

سایت فناوری گیگ نیوز افتتاح شد

سایت فناوری گیگ نیوز افتتاح شد

سایت فناوری گیگ نیوز افتتاح شد

سایت فناوری گیگ نیوز افتتاح شد

 

 

سایت فناوری گیگ نیوز با همکاری جمعی از مهندسین فناوری ، IT و کامپیوتر استان کرمانشاه راه اندازی شد  در افتتاحیه این سایت آمده است :

امروزه با توجه به گسترش روز افزون تکنولوژی و رشد قارچ گونه تجهیزات و گجت های دیجیتال روز به روز آگاهی از امکانات بروز و آموزش و بررسی این تجهیزات بیشتر نیاز می باشد. و همچنین راهنمایی مناسب جهت کسانی که قصد خرید این تجهیزات را دارند.


مجموعه تخصصی گیگ نیوز هم با تیمی مجرب از نویسندگان جوان و دارای سابقه اقدام به راه اندازی سایت گیگ نیوز با فعالیت در زمینه اخبار تکنولوژی، بررسی، آموزش، راهنمایی خرید، خودرو و دیگر مطالب مرتبط کرده است.

همچنین  توجه به گسترش سطح آگاهی و تحصیلات آکادمیک و افزایش روز افزون علاقمندان به فعالیت در حوزه فناوری و دیجیتال و فراهم نبودن زمینه کافی جهت استفاده از این استعداد خود، مجموعه گیگ نیوز از تمامی علاقمندان جهت همکاری در سایت در زمینه های مرتبط از جمله تولید محتوا، ترجمه متون انگلیسی و … دعوت به همکاری می نماید.

از کسانی که تمایل به همکاری با ما دارند در خواست میشود مشخصات شخصی  و تحصیلی خود و بخش های که میتواند به طور تخصصی فعالیت کند همراه رزومه و گزارشی از فعالیت های خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید.

info@gignews.ir

باعث افتخار ماست شما عزیزان با ما همراه شوید…

آدرس سایت:

www.gignews.ir

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 08 اردیبهشت 1395 ساعت 8:25 ب.ظ

دیدگاه