دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

سه حاشیه از رقابت های لیگ برتر کشتی در اسلام آباد/ هو شدن نایب قهرمان جهان توسط تماشاگران

سه حاشیه از رقابت های لیگ برتر کشتی در اسلام آباد/ هو شدن نایب قهرمان جهان توسط تماشاگران

سه حاشیه از رقابت های لیگ برتر کشتی در اسلام آبادغرب/ هو شدن نایب قهرمان جهان توسط تماشاگران اسلام آبادی

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-10-15 17:18:03Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

کرمانشاه دیلی:  پس از آنکه اسلام آبادغرب رقابت های کشتی قهرمانی جوانان کشور در روزهای گذشته به شایستگی میزبانی نمود به نحوی که تحسین مسئولین و بزرگان کشتی ایران را به دنبال داشت ، امروز و فردا نیز  رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی در این شهرستان در حال برگزاری است.

اما امروز در دو نوبت صبح و ظهر رقابت ها دنبال شد و به مانند همیشه در خارج از تشک کشتی حاشیه های موجب جذابیت و یا خبرسازی گردید.

از جمله مهمترین این حاشیه ها می توان به واکنش عزت الله اکبری نایب قهرمان سال سال ۲۰۱۲ جهان ، به باخت در مقابل حریف همدانی اشاره کرد که وی پس از باخت ناباورانه خویش در لحظات واپسین ، با لگد به تابلوی تبلیغاتی کنار تشک ضربه زد تا تماشاگران حاضر در ورزشگاه یک صدا او را هو نمایند. البته اکبری چندین بار به اعتراض تماشاگران واکنش نشان داد و عمل زشت خویش یعنی لگدزدن به تابلوها را تکرار نمود.

هنوز دقایقی از این رفتار ناپسند عزت الله اکبری نگذشته بود که پخش خبر محرومیت این کشتی گیر با استقبال تماشاگران مواجه شد.

از دیگر حاشیه های این روز از مسابقات می توان به حضور محمد بنا سرمربی محبوب تیم ملی کشتی فرنگی ایران در سالن برگزاری مسابقات اشاره نمود که در کانون توجهات قرار گرفته بود و بسیار مورد مهر و محبت هواداران کشتی در اسلام آباد قرار گرفت. ضمن اینکه آقا بنا به گرمی و با نهایت تواضع به این ابراز محبت ها پاسخ می داد.

علیرضا رضایی ، امیر وکلیان ، حسن رنگرز ، هادی عامل و … از دیگر بزرگان حاضر در سالن کشتی بودند.

حاشیه سوم مربوط به تشویق پر شور و شوق احسان امینی کشتی گیر اسلام آبادی تیم کفایتی مشهد از جانب همشهریان  خویش بود که با انرژی که عضو سابق تیم ملی ایران و دارنده مدال برنز آسیا ، از این حمایت ها دریافت نمود با قدرت و با نتیجه 11 بر 2 حریف خویش را شکست مواجه نمود تا سالن یکپارچه غرق در شادی و هیجان شود.

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, 23 مهر 1394 ساعت 8:09 ب.ظ

2 نظر

  1. آقای پرندین در آموزش و پرورش گهواره حراست هم مدیر آموزگاره، هم کار حراست رو انجام میده، مگه میشه چنین چیزی کجای ایران چنین چیزی وجود داره

  2. ای کاش یکی بود در دل معلمای گهواره را گوش میکرد.واقعا منطقه محرومه،مشکلات زیادی داریم.

    فرشاد شهبازی

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه