چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

سه حاشیه جدید در قسمت آخر سریال حاشیه سازی ها برای اسلام آبادغرب

سه حاشیه جدید در قسمت آخر سریال حاشیه سازی ها برای اسلام آبادغرب

سه حاشیه جدید در قسمت آخر سریال حاشیه سازی ها برای اسلام آبادغرب

 فرمانداری-اسلام-آبادغرب

 

کرمانشاه دیلی:  در حالیکه موضوع فرمانداری اسلام آباد با معرفی افشین کریمی برای این منظور به پایان رسیده است و البته ما نیز ضمن آرزوی توفیق برای جناب آقای کرم محمدی که ایشان نیز از نیروهای اصلاح طلب منطقه می باشند و انشاءالله که از ایشان به نحوی شایسته در جایی دگر استفاده گردد ، به نظر می رسد اما در چند روز اخیر حاشیه های فراوانی پیرامون این موضوع ایجاد گردیده است.

در نخستین آنها پس از آنکه سایت اندیشه کرمانشاه اقدام به درج شایعه ای تحت عنوان ” سونامی تغییرات مدیریتی در استان کرمانشاه ” مبنی بر اینکه با رفتن کرم محمدی تعداد زیادی از مدیران اسلام آباد هم می روند ، نمود ، نیروهای جوان اطراف فرماندار اسلام آباد به این شایعه دامن زدند. هر چند که آگاهان به خوبی می دانستند که این اقدام رفتاری نسنجیده و هیجانی و البته نشات گرفته از ناراحتی از تغییر فرماندار می باشد ، با این حال جوهر ابراهیمی خبرنگار متعهد اسلام آبادی این شایعه را با استاندار کرمانشاه در میان نهاد که مهندس بابادی ضمن ابراز تعجب از این شایعه ” این گونه شایعات را ساخته و پرداخته ذهن خلاق افرادی غیر مسئول می باشد که قطعا اطلاع دقیقی از وضعیت موجود ندارند” ( نقل از وبلاگ همراه رهبر)

رفتارهای این عزیزان در طول این مدت کوتاه موجبات دلخوری های فراوان را فراهم آورد البته از ماها که جوانتر هستیم و از سن و سال کمتری برخوردار می باشیم عمل نمودن بر مدار احساسات شاید کمتر جای نکوهش داشته باشد اما از عزیزانی که انتظار می رود راهبری مبتنی بر عقلانیت داشته باشند نه در احساسی رفتار نمودن ، چند قدم جلوتر از جوان ها باشند ، شاید توجیهی نداشته باشد.

این عزیزان همچنین در معیت آقای محمدی فرمانداری اسلام آباد با مراجعه به استنانداری و در حضور آقای آزرمی معاون سیاسی با تدبیر استانداری و آقای شاه آبادی مدیرکل خوشفکر سیاسی انتخابات استانداری اصرار کرده بودند که این مدیران را که آنها می گویند برکنار کنند و بنا به اطلاع یکی از حاضران ، به ویژه یکی از فرهنگیان عزیز حاضر در این جلسه بسیار بر این برکناری ها اصرار ورزیده است.

اما رخداد دیگر اشاعه این موضوع بود که افشین کریمی را دکتر قدرت احمدیان بر مسند فرمانداری اسلام آباد قرار داده و ایشان بنا دارد تا فضا را برای انتخابات به نفع خویش مساعد نماید و در این باب هم کلی شایعه پراکنی نمودند تا بدینوسیله تیغ تخریب ها از مدیرانی که به روایت این عزیزان قرار است که به صورت دسته جمعی برکنار شوند ، به دکتر احمدیان نیز حمله ور شود تا ایشان مظلومانه آماج سوءظن ها و بداخلاقی ها قرار گیرد. اما دکتر احمدیان استاد فرهیخته و با دانش علوم سیاسی دانشگاه رازی این موضوع را کذب محض خواند که جوابیه ایشان در کرمانشاه دیلی منتشر گردید.

و در ادامه همین سناریو به سراغ بهرام سلیمانی مدیرکل حوزه استاندار رفتند که به تعبیر اینان ، با آوردن افشین کریمی قصد دارد تا با مهندسی انتخابات در اسلام آباد ، دکتر احمدیان را که یک لک است ، راهی مجلس کند.( توضیح آنکه ایل زنگنه لک نمی باشند اما به واسطه قرار گرفتن در مجاورت لک زبان های عزیز ، گویش مردم این ایل تحت تاثیر این مجاورت جغرافیایی قرار بگیرد.)

هم اکنون نیز در حال انتشار این شایعه هستند که آقای آزرمی در حال برکناری است. گفته می شود که آقای آزرمی اخیرا از کرم محمدی در حضور خودش انتقاد نموده است.

و البته همه اینها فقط و فقط شایعه هستند و هدف آنها اخلال در معرفی فرماندار جدید اسلام آباد است.

تقاضای ما از این عزیزان این است که این شیوه را کنار بگذارند تا همه با هم کمک کنیم آرامش یکبار دیگر به اسلام آبادغرب بازگردد.

نوشته شده توسط admin در شنبه, 23 اسفند 1393 ساعت 9:04 ب.ظ

8 نظر

 1. از چشمم افتاد ی قدرت احمدیان با این کارت

 2. قصرنیوز:فرماندار قصرشیرین از ورود بیش از ۵۰۰ تن پرتقال وارداتی از طریق مرز پرویز خان قصرشیرین که مجوز رییس سازمان جهاد کشاورزی استان دارد جلوگیری کرده است . منوچهر جهانگیری بازرگان فعال بازراچه مرزی پرویز خان در گفتگو با قصرنیوز از اقدام غیر قانونی فرماندار قصرشیرین در خصوص دستور عدم واردات پرتقال از طریق مرز پرویز خان گفت :بنده از رییس سازمان جهاد کشاورزی مجوز ورود ۲۰۰۰ تن پرتقال وارداتی از طریق مرز پرویز خان دارم که ۵۰۰ تن آن خریداری شده است اما افشین رضایی فرماندار قصرشیرین می گوید چون انحصار واردات پرتقال را به دو نفر در پروز خان داده است اجازه ورود بار مذکور را از طریق مرزپرویز خان نمی دهد .

  وی افزود: رضایی فرماندار قصرشیرین گفته است تنها در صورتی میتوانید محموله پرتقال خود را وارد کنید که آنرا به افرادی که به قول خودش به آنها انحصار واردات پرتقال داده است بفروشد .جهانگیری افزود با مراجعه به افراد یادشده آنها می گویند قیمت پرتقال را کیلویی ۲۰۰۰ تومان خردیداری می کنند این درحالی است که بنده کیلویی ۲۸۰۰ تومان آنرا خریداری نموده ام .

  این تاجر فعال بازارچه پرویز خان گفت : مدت ۳ روز است که محموله من در آنسوی مرز منتظر ورود به بازارچه است اما فرماندار همچنان کارشکنی می کند .وی از استاندار ومعاون سیاسی استانداری کرمانشاه خواست با اقدامات غیر قانونی فرماندار قصرشیرین برخورد کنند .

  دستور فرماندار قصرشیرین در خصوص عدم واردات پرتقال از مرز پرویز خان که مجوز قانونی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه دارد چیزی جز خلاف قانون رفتار کردن نیست اگر واردات پرتقال ممنوع است باید برای همه تجار وپیله وران ممنوع باشد .

  مداخله فرماندار قصرشیرین در این امر علاوه بر رفتار فراقانونی فرماندار شائبه های دیگری را در اذهان تداعی خواهد کرد .مجوز ورود و خروج هر گونه کالا در مرز پروز خان برعهده گمرک است ودر این راستا گمرک باید تصمیم گیری کند وفرمانداری فقط نگاه نظارتی خواهد داشت .

 3. اون فرهنگی که بوده چرا دروغ می گویید. 

 4. لطفا از کسی پشتیبانی کنید که او را بشناسید به صرف اصلاح طلب بودن نباید امور فرمانداری را به دست کسی سپرد که به جز چند ماه سابقه سابقه کار مدیریتی ندارد ،کاش بعضی از دوستان به جای منافع شخصی به منافع مردم فکر می کردند و کسی را برای فرمانداری معرفی می کردند که توان درک مشکلات را داشته باشد…

 5. این شایعات را کرم محمدی راه انداخته روزی که وزیر صنعت امد اسلام اباد این حرف ها را کرم محمدی به جلیلیان گفتند و خیلی ها هم شنیدند.

 6. جلیلیان داردنفسها آ خررامیکشد هرچه دست وپابزند بیشتر غرق میشود

 7. واقعا همه از این کلاغ وچهل کلاغ خسته شدن منظور جابجابی دو فرماندار میباشد. اگر این استان صاحب دارد زودتر این قضیه که خیلی هم ساده است جمش کنند . بحمدالله این درایت هم استاندار محترم دارند.هرچه زودتر بهتر.

 8. از شروع به کار دولت روحانی این چندمین فرماندار است که در اسلام آباد به قدرت می رسد واز این به بعد قراره زود به زود هر ۶ ماه یکبار تعویض فرماندار داشته باشیم هرچند خود فرماندارها و دار و دسته آنها به نوایی می رسند اما این مردم خدایی دارند.

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه