یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

سه زخمی حاصل دو تیراندازی در اسلام آبادغرب

سه زخمی حاصل دو تیراندازی در اسلام آبادغرب

سه زخمی حاصل دو تیراندازی در اسلام آبادغرب 

 سه زخمی حاصل دو تیراندازی در اسلام آبادغرب

کرمانشاه دیلی:  در دو سه روز گذشته دو حادثه در اسلام آبادغرب روی داد که در اثر آنها سه نفر بر اثر تیراندازی مامورین انتظامی شهرستان زخمی شدند. 

در حادثه اول دو فرد شرور در هنگام مواجهه با مامورین انتظامی اقدام به اسلحه کشی می کنند که در نتیجه این دو توسط مامورین انتظامی زخمی و به بیمارستان منتقل می شوند.

اما در حادثه ای دیگر در پی درگیری به وجود آمده در محل پمپ بنزین دارابی ، یکی از جوانان درگیر با سلاح سرد به مامور نیروی انتظامی هجوم می برد که وی نیز با تیراندازی او را زخمی می کند تا این فرد هم به بیمارستان منتقل و هم اکنون هر سه نفر در بیمارستان در حال مداوا و تحت مراقبت می باشند.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 26 آبان 1393 ساعت 5:56 ب.ظ

7 نظر

 1. سلام جناب پرندین.
  این یه پیشنهاده
  چرا صادقانه  مطالب و مواردی که باعث نگرانیتان از جناب فرماندار شده رو تو یه دیدار خصوصی 
  بهش نمیگید.
  خدا شاهده جواب میده.
  جدال و تنش به نفع هیچکس نیست.

  پاسخ کرمانشاه دیلی:

  سلام دوست عزیز.
  سپاس از اینکه پیشنهاد خودتان را با خلوص و حسن نیت مطرح نموده اید. بنده هیچ نگرانی شخصی از آقای فرماندار ندارم و هر چند انتقاداتی به آقای محمدی داریم اما بنای تنش با او را نداریم . ضمن اینکه بنده در معیت جمعی از اصلاح طلبان شاخص شهرستان چند وقت پیش برای موضوعی خدمت آقای محمدی رفتیم اما متاسفانه ایشان برخورد خوبی با ما نداشتند و برای پیشنهادات ما هم هیچ ارزشی قائل نشدند تا از دیدار با ایشان خاطره ناخوشایندی رقم بخورد البته با برخورد از جانب فرماندار محترم و نهایت احترام از جانب ما.

 2. آقایان مسئول ترابه کسی که می پرستین، ترا به وجدانی که دارین فکر اساسی برای این شهر بکنین ،آقایان محترم اسلام آباد شده تکزاس! هر روز یه قتل، تیراندازی، چاقوکشی،زورگیری، امروز شنیدم که پیرمرد هشتادساله ای درمحله ی سیدحشمت همسرخوشو با چاقو کشته!دیروز درگیری در بازار22 بهمن پریروز… آقایان مردم این شهر چه گناهی مرتکب شده اند که هرروز باید شاهد این حوادث ناگوارباشند18سال بمباران وآوارگی بس این مردم فلک زده نبود ،گرانی وفقر وبیکاری هم بهش اضافه شد. پس این جمهوری اسلامی که دم از اسلام وعدالت و… میزند توی این شهرما که صدها شهید وجانباز برای این انقلاب داه،کجاست؟ ترا به خدا من وهمشهریام خسته شدیم. یه مددی ! کمکی …

 3. ای بدبختی اسلام آبادشده تگزاس حالا واقعا این افراد به قول نویسنده شرور اهل اسلام آباداند یا از جاهای دیگه میان شهر مارا بدنام کردند؟واقعا بجای نگرانی داره شهر به این کوچیکی و این همه اتفاق چه خبره

 4. تنش مسئولین انعکاس آن در رفتامردم.

 5. با سلام.متاسفانه شرارت و در گيري و سرقت در اسلام آباد مدام رو به افزايش بوده كه ناشي از مشكلات فرهنگي و اجتماعي و بيكاري و همچنين برخورد مهربانانه با مجرمين مي باشد . اما در اين موارد اگر مقصر افراد شرور بوده اند به نظر من برخورد قاطع مامورين قابل تحسين است.كه باعث ميشود ساير مجرمين اجازه حمله و تعرض به مامورين را به خود ندهند.

 6. سلام
  همون بهت که سالهای ساله از این شهر رفتم . من خیلی درم واسه اسلام اباد تنگ میشه . اما هر وقت که اومدم با خودم میگم این اخرین باره . اما نمی دونم یه چند سالی که میگذره بازم دلتنگش میشم . الانم خیلی ناراحتم که توی سایت این خبرای ناگوارو می شنوم . اخه چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 7. من سالهاست در تهران زندگی میکنم و متولد اسلام آباد هستم و سالها در اسلام آباد زندگی کردم و در فهم و شعور و معرفت و فرهنگ ذاتی و مهربانی و خونگرمی بی مثال مردم اسلام آباد شکی ندارم و اینو هموطن های نازنینی بهم میگن که یا در اسلام آباد خدمت سربازی داشتن یا دوران جنگ تحمیلی در اسلام آباد دلاورانه جنگیدن یا مسافرت اومدن و…! اما همشهریان عزیز به اعتقاد من علت این همه ناهنجاری اجتماعی در شهرعزیزمون فقط بیکاری هستش! فقط بیکاری! بیایید واسه یکبار هم که شده به جوان های عزیز شهرمون یه حق کوچولو بدیم که حق دارن گاهی وقتا رفتارهای غیرعادی داشته باشن و واقعا دارن سختی های بیکاری و جیب خالی رو تحمل میکنن! میدونم که خوب میدونید بیکاری و جیب خالی چیه!!!!

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه