دوشنبه, ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

شهردار جدید اسلام آباد غرب در آستانه معرفی شدن

شهردار جدید اسلام آباد غرب در آستانه معرفی شدن
 • شهردار جدید اسلام آباد غرب در آستانه معرفی شدن

 

 

بر اساس اخبار منابع موثق گزینه اصلی شهرداری اسلام آباد خسرو بی نیاز است.خسرو بی نیاز وکیل دادگستری میباشد و جزو معدود افراد ایل سیاسیا بود که در انتخابات گذشته مجلس با فلاحت پیشه همراه نبود.


اسلام آبادتایمز:   12 شهریور ماه شورای شهر جدید اسلام آباد همزمان با سایر نقاط کشور آغاز به کار خواهد کرد و مردم منتظرند تصمیم مجموعه جدید شورا را در قبال مدیریت نا کار آمد کنونی مشاهده نمایند.آنچه قطعی است مخالفت اکثریت اعضای شورا با ابقای صادق باقری شهردار فعلی است.از میان 9 عضو شورای آتی 6 نفر مخالف و 3 نفر موافق ادامه کار باقری هستند.

آقایان رزم دیده و عبدی و خوشنام موافق و سایرین مخالف اند.هرچند هنوز طیف اکثریت به اجماعی در خصوص شهردار آینده نرسیده اند اما توافق دارند در صورت عدم اجماع نیز با استیضاح شهردار برای شهرداری اسلام آباد سرپرست تعیین نمایند .

بر اساس اخبار منابع موثق گزینه اصلی شهرداری اسلام آباد خسرو بی نیاز است.خسرو بی نیاز وکیل دادگستری میباشد و جزو معدود افراد ایل سیاسیا بود که در انتخابات گذشته مجلس با فلاحت پیشه همراه نبود.

وی در انتخابات اخیر شورا رییس هیئت نظارت انتخابات شورای شهر اسلام آباد غرب بوده است که همین امر و تایید صلاحیت بسیاری از اعضای منتخب شورا از سوی وی باعث تعهد برخی از اعضای شورا به وی و حمایت آن ها از شهرداری بی نیاز گشته است.

امیدواریم آنچه به خیر و صلاح مردم اسلام آباد است محقق گردد.

منبع:وبلاگ اسلام آبادغرب نیوز

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, 31 مرداد 1392 ساعت 10:01 ب.ظ

6 نظر

 1. با سلام و خداقوت ضمن احترام خاص به شخصیت جناب آقای بی نیاز ایشان در حوزه تخصصی خودشان جزء صاحب نظران می باشد اما شهردار بایستی در حوزه عمران و معماری تخصص داشته و در حوزه های دیگر بینش عمومی داشته باشد.تا آسیبی به شهروندان نرسد.

 2. آقای بی نیاز مرد خوبی هستن اما دیدگاه ایشان برای مسائل حقوقی کارایی داره نه شهرداری .. به نظرم این یک خودزنی و خیانت سازمان یافته به مردم اسلام آباده اقایان شورا بدون اگر هیئت اجرایی کسی رو رد می کرد از دست ایشان کاری بر نمیومد و فقط هیئت نظارت استان مجاز به بررسی بود. هیئت نظارت شهرستان اختیارات چندانی نداشت .. تنها کاری که هیئت نظارت شهرستان انجام داد رد یکی از تایید شدگان هیئت اجرایی بود. وگرنه در خصوص تایید سایرین هیج اختیاری نداشتن و اختیارات در استان متمرکز بود. پس اگر دلیلشون اینه باید بگم در این معامله سرشون کلاه گشادی میره و مردم هم از قضیه ناراضی هستن.

 3. با سلام

  .به نظرمن مدرک برای مدیریت ملاک نیست اگر اینگونه بود بایستی رئیس جمهور برای اداره کشور 50 تا مدرک مرتبط داشته باشد.یک مدیر مشاورانش را باید قوی و سالم انتخاب کند

  1. شهردار؟ مشاوران انتخاب کنه که راهنماییش کنن ؟ آقای مرادی پست شهردار و با ریاست جمهوری اشتباه گرفتن ! مشاوران … اینجا اسلام آباده یک آدم کاردان و کار بلد میخواد … نه نیویورکه نه تهرانه … که شهرداریش 50 تا سازمان وابسته داشته باشه و شهردارشم 10 مشاور بگیره…

 4. باسلام خدمت مردم اسلام آباد
  آقای بی نیاز با تفکر و اندیشه بالایشان بهترین گزینه برای شهرداری اسلام آباد میباشند ویقینن آینده بسیار درخشانی در جایگاهای بالاتری در آینده خواهند داشت.

 5. 44

 6. ادم باید در درجه اول درستکار باشد مثل اقای بی نیاز

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه