شنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۷

ضرورت تغییر در مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلام آبادغرب

ضرورت تغییر در مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلام آبادغرب

ضرورت تغییر در مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلام آبادغرب

 ضرورت تغییر در مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلام آبادغرب

کرمانشاه دیلی:  در حالیکه عملکرد مناسب و توفیق اداراتی همچون آموزش و پرورش ، فرهنگ و ارشاد ، شبکه بهداشت و درمان ، جهاد کشاورزی و شاید ادارت محدودی دیگر در شهرستان اسلام آبادغرب که نیاز به بررسی بیشتر دارند ، نمود بیشتری دارد اما اداره ورزش و جوانان به عنوان ارگان متولی حوزه حساس ورزش و جوانان ، به نظر می رسد اسیر رخوت و رکود شده است.

در یک سال گذشته اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اعتمادی که به عملکرد مجموعه مدیریتی آموزش و پرورش اسلام آباد داشته است ، عمدتا بازدیدکننده های وزارتی را به سمت اسلام آباد گسیل داشته است ، از طرفی فعالیت های فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان نیز کاملا مشهود و شایسته تقدیر است ، ضمن اینکه در حوزه بهداشت و درمان نیز تغییرات ارزشمندی ایجاد گشته ، که از جمله آنها می توان به تغییرات اساسی در وضعیت بیمارستان امام خمینی اسلام آباد اشاره نمود.

با این حال عملکرد اداره ورزش و جوان با آنکه بیشتر می تواند در معرض دیدگان شهروندان قرار بگیرد اما متاسفانه وضعیت موجود حوزه ورزش و جوانان شهرستان ، تغییر در مدیریت این اداره را به ضرورتی جدی و فوری مبدل ساخته است چرا که از اجرای برنامه های مناسب جهت گسترش کمی و کیفی ورزش در شهرستان خبری نیست.

البته حسب الاطلاع ، کسب میزبانی ارزشمند مسابقات کشتی جوانان کشور بیشتر محصول عنایت آقای جوهری مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان و پشتیبانی آقای کریمی فرماندار اسلام آباد می باشد و لاغیر.

فرماندار محترم اسلام آباد از باب توجه به اوضاع ورزش و جوانان شهرستان و در جهت تقویت این حوزه مهم ، دلسوزانه برای رفع ضعف های موجود ، نسبت به تغییرات مدیریتی در این بخش ، تعجیل نمایند.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 13 مهر 1394 ساعت 7:45 ب.ظ

5 نظر

 1. آموزش و پرورش گهواره هم نیاز به تغییر دارد. با مدیریت صفری

 2. فقط آموزش و پرورش گهواره از تغییرات بی نصیب هستش، جالبه رئیس هر طور بخواهد خود را با شرایط موجود وفق می دهد. یعنی اگه دکتر محبی فردا بره و آقای ایکس بیاد میگه من با آقای ایکس رفیق بودم.

 3. انسان های بزرگ با خدمت صادقانه در پست های خود روز به روز محبوب تر و سربلندتر می شوند و انسان های کوچک با خدمت ریاکارانه، روز به روز منفورتر و پست تر می گردند، با آرزوی سربلندی برای همه ی خدمتگزاران صدیق به ملت شریف ایران اسلامی.

 4. سلام
  جناب پرندین

  انصافا تلاش خوبی داشتند وبا توجه به کمبود منابع مالی وامکانات مسابقات را خوب جمع کردندواکثر تیم های حضوریافته در شهرستان از وضعیت راضی بودند

  پاسخ کرمانشاه دیلی:

  سلام
  بسیج نیروها و امکانات شهرستان توسط فرماندار صورت گرفته است.

 5. فرماندار دست به ريسک زدند و با جسارت و توان و اطمينان برگزارى مسابقات را کليد زدند. جاى کافى براى محل استراحت اين همه مهمان نبود مسوليت مهمان پذيرى به ورزش و جوانان دادن ولى مدير کل و فرماندار مخالفت کردن و اىن موضوع به معاون برنامه ريزى فرماندار داده شد. معاون و يکى از کارشناسان فرماندارى تمام مهمانان را با درجه بندى مهمان مخصوص و عادى و ويژه طبفه بندى کردن و در شهر جا دادن.   دست مريزا آقاى دکتر کريمى

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه