چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

علی جلیلیان رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه شد+تصاویر

علی جلیلیان رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه شد+تصاویر

  علی جلیلیان رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه شد

کرمانشاه دیلی:  علی جلیلیان نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی ، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه شد.

همچنین در ایام اخیر آقای جلیلیان در معیت ریاست مجلس دیدارهای را با ولید معلم وابراهیم جعفری وزرای خارجه عراق و سوریه و نیز هیات پارلمانی برزیل داشته است. 

نماینده اسلام آباد همچنین در گفتگو با یکی از سایت های خبری از به تعبیر ایشان دخالت قیم مابانه افراد غیرمسئول خارج از شهرستان در خصوص مسائل اسلام آباد که در وبلاگ ها منتشر شده بود ، انتقاد کرده است و اذعان نموده که اختلاف وی با فرماندار اسلام آباد مطلقا سیاسی و جناحی نیست و مربوط به عملکرد و شیوه مدیریت ایشان می باشد.

http://www.icana.ir//KM_media/image/2014/12/88236_orig.jpg

http://www.icana.ir//KM_media/image/2014/12/88231_orig.jpg

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 19 آذر 1393 ساعت 2:46 ب.ظ

12 نظر

 1. مثلا این دیدارها چه سودی بحال مردم دارد

 2. این که طبیعی است هر چند وقت یک بار این پست بین نماینده های استان می چرخه واین عکسها به نظر شما برای مردم اسلام آیاد چه سودی داره و آیا مشکلات مردم را برطرف میکنه کاشکی میامدن از بدبختی مردم این شهرعکس میگرفتن شاید چند مسول در کشور اینها را میدید ودلشون به رحم میامد وکاری ویا شاید چاره ای می اندیشیدند.بخدا بنده پدر بزرگم خان این منطقه بوده و عکسهایش با محمد رضا شاه موجود است ولی چه فایده فقط به به و چه چه واسه آن زمان بوده خواهشا به این مسائل کمی فکر کنید بعد این مسائل را اطلاع رسانی کنید من تا حالا دو بار خدمت آقای جلیلیان رسیدم بابت مشکلم ولی هنوز مشکلات بنده به حمد الهی بقوت خودشان پا برجا هستن حالا این شخص بره با اوباما عکس بگیره ویا پوتین وصد تا پست دیگه چه فایده مشکلات بنده وامثال من را حل کنه بخدا کارم غیر منطقی نیست فقط از نمایندگی دادن نامه یاد گرفتن و همه مردم هم آگاه هستن نامه نماینده الان با پوست خیار یکی شده میبری جلوی چشم خودت بایگانی میکنند میگن برو بسلامت
  بدرود دوستان خوبم

 3. وجدانا کسی هست به این کارخانه قند سری بزند .بعد از سه ماه از تحویل چغندر کشاورز رنج کشیده هفته ی چند بار به کار خانه سر میزند وحداقل سی تا چهل هزار تومان هزینه میکند ودست خالی برمیگردد؟؟؟ونامید از همه جا گرفتار دلال بازانی که ریشه در کارخانه دارد میشود.وچغندر او بعد چندین بار افت وپالایش وبنحوی کلاه……؟به فاز تبدیل پول به قند وشکر میشود .وکشاورز مجبور میگردد زیر قیمت ( بادستان پینه بسته؟) آنهم بخاطر احتیاج به دام دلا لان می افتد.مسئول کو خدا میداند شما اگر خبر داشتید کجا زندگی میکنند مارا هم خبر کنید ؟؟ (لطفا اگر مقدور میباشد در صفحه اصلی آورده شود سپاسگزارم)

 4. فلاحت پیشه هم دو دوره وعکس وسی دی برنده شد. یه ایو کرده مد خدا بیشوم….

  1. حداقل فلاحت پیشه حرفش وعملش یکی بود،سیاه نمایی نمی کرد اگر سی دی داشت بخاطر پخش واقعیت ها وانعکاس عملکردش درمجلس بود. اما ایشان فقط بلدند با رجال مملکتی عکس بگیرند وهیچ دودی ازکنده بلند نمی شه!

  2. …………………. کدام حرف و عملش صحت داشت، کدام واقعیت، ……………

  3. تمام حرفاش همچون عملش عین واقعیت بود

 5. انگار به کره ماه رفته،این دیگه این همه هیاهو تبلیغات نداشت،مگربرای مردم تاحالا چه کار مثبتی انجام داده

 6. که چی؟ ترا به خدا به شان نمایندگی مجلس فکر کنید که چقدر پایین آمده اختلاف با کرم محمدی از همان روز اول و حتی قبل از آمدنش شروع شد یعنی زمانی که محمدی هنوز عملکردی نداشت و معلوم است این اختلاف فقط سیاسی و بدتر از آن ایلی و قومی است وبس

 7. اتفاقا برادر اگر صداقت میخواهی اطراف جلیلیان پیدا میشه ان بنده خدا سیاست خوانده بود وخوب بلد بود مردم رو دور بزند؟؟؟شکر خدا نباشه در آن هشت سال اتفاق شاخصی نیفتاد.

 8. قابل توجه نماینده محترم گول منافع طلبان را نخورد .اینطور که معلومه بعضی از سایت ها آنروی صفحه را گذاشتن.میخواهند زمان را به نفع خود سپری نمایند.

 9. بعضی اقایان خوب هیاهو وتبلیغات بلدبودند ومردم را به حاشیه میبردند ومشغول میکردند امااقای جلیلیان علاقه ای به اینگونه اعمال ندارد وهمین صداقتش از تمامی اعمال کذب دیگران بهتراست مگه دیگر اقایان چه گلی به سر اینشهر ومردم زده اند اما ایشان غیر ان بوده خدا وکیلی بس کنید واگه هم انتقاد میکنید سازنده و بدورازسیاسی بازی وقبیله گری باشد

  1. آقای جلیلبان (البته خودم نه) به خیلی چیزها علاقه ندارند. ضمنا صداقت کیلویی چنده ! این دیکته را تقدیم میکنم به جناب دکترجلیلیان تا معنی سداقت! را کاملا درک نمایند:
   ﺩﯾﮑﺘﻪ ….
   ﺳﺮ ﺳﻄﺮ ﺑﻨﻮﯾﺲ.
   ﭘﺴﺮﺍﻥ ….7….
   ……ﻥ ﻣﯿﮕﺬﺭﺩ . ..

 10. باسلام

  میخوام عرض کنم آقای جلیلیان عدالت داره چون قاضی بوده. در این منطقه 32 روستا جلیلیان و زنگنه وجود داره ولی در هر شهر دو نفر از ایل زنگنه برای ریاست انتخاب کرده و بیش از 50 رئیس از ادارات از ایل محترم کلهر انتخاب کرده و این برای ما کافی است. مگر یادمان رفته که نماینده قبلی 90 در صد از فامیل های خودش را بعنوان رئیس انتخاب کرد؟؟؟؟؟

  1. ناشناس عزیز کدام فامیل وهم ایلی خودش را انتصاب کرد بغیر ریس آموزش وپرورش که خودش از زمانیکه فلاحت پیشه دانش آموزبوده ،ریس آموزش وپرورش بوده دیگه کسی نبوده جانم فکر کنم آمار را اشتباه به شما وآقای آشنا داده اند. اما من یه آمار از انواع جراخدمتتان بدم:،مسلم جلیلیان رییس آموزش و پرورش کرند بدون حتی داشتن سابق یکسال معاونت مدرسه.
   عباس جلیلیان معاون آموزش و پرورش گهواره بدون حتی داشتن سابق مدیریتی.
   احد جلیلیان معاون فرمانداری اسلام آباد بدون کوچکترین سابقه ای در وزرارت کشور.
   بهاء جلیلیان-فوق دیپلم و دانشجوی کارشناسی علمی کاربردی فرهنگی سابق که بخشدار کرند شد
   احمد جلیلیان بخشدار گهواره کارمند ساده.
   حمید رضا جلیلیان رییس دانشگاه پیام نور اسلام اباد.
   علیمحمد جلیلیان معلم کم سن و سال و بدون سوابق مدیریتی – رییس میراث فرهنگی اسلام اباد.
   کامیار احمدیان فوق دیپلم و کارمند ساده تامین اجتماعی- بخشدار حمیل.
   حیدر احمدیان وبهروز جلیلیان ریسس اموزش و پرورش حمیل.

   و انواع الف….حالا شما بگین فلاحت پیشه قبیله گرایی کرد وقلان وفلان….

  2. این که مشخصات سجلی برخی ها جلیلیان باشد و جز راس های برخی اداره ها دلیل بر این نیست که از نزدیکان جلیلیان هستند .ایل زنگنه جمعیتی بالغ بر 10_12هزارنفر دارد و شاید بگم تمامی آنها شهرت جلیلیان دارند.و از همین آمار باید چند نفر پست داشته باشند.اما در سایر ایلات چون شهرت مردم یکی نیست معلوم نیست که نماینده ای که از ایل دیگر در دوره های گذشته چه نسبتی با مثلا رئیس فلان اداره دارد

  3. همه ی آقایان جلیلیان که ذکر شدند از فامیلها،دوستان وآشنایان نماینده محترم می باشند وباید پذیرفت که ایشان سرکرده هرچه ایل وقبیله گراست!درضمن طبق گفته خودتان 32 روستای فوق با میانگین200 نفرجمعیت فعال هیچ وقت به 6000 نفرهم نمی رسد.البته بعد ازچندین دوره انتخابات آمار مردم محترم ایل زنگنه کاملا مشخصه از این رقم هم بسیارکمتره!

 11. درود بر ناشناس واقعا حقیقت گفتی.

 12. خدا حفظشان کنه

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه