جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

فتح الله حسینی:بیکاری مهمترین معضل سرپل ذهاب است

فتح الله حسینی:بیکاری مهمترین معضل سرپل ذهاب است

نماینده مجلس: بیکاری مهمترین معضل سرپل ذهاب است 

نماینده مردم شهرهای قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی بیکاری جوانان را مهمترین معضل شهرستان محروم سرپل ذهاب در شرایط کنونی اعلام کرد و خواستار اجرای برنامه های اشتغالزایی برای رفع این معضل بزرگ شد.   

اسلام آبادتایمز:فتح اله حسینی عصر روز شنبه در نشست شورای اداری شهرستان سرپل ذهاب که با حضور استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاههای اجرایی استان کرمانشاه برگزار شد، افزود: یکی از مهمترین برنامه ها برای رفع مشکل بیکاری این شهرستان، فعال شدن واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی این شهر است.

وی با اشاره به ظرفیت های خوبی که در بخش کشاورزی این شهرستان وجود دارد، تاکید کرد: توجه کافی به موضوع کشاورزی و ایجاد بستر برای توسعه طرح های کشاورزی می تواند زمینه ایجاد اشتغال را در شهرستان فراهم کرده و سهم زیادی از فرصت های شغلی را در این بخش به خود اختصاص دهد.

   عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: ایجاد بازارچه مرزی با توجه به اینکه بخشی از سرپل ذهاب با منطقه اقلیم کردستان عراق هم مرز است از دیگر راهکارهای رفع مشکل بیکاری در این شهرستان خواهد بود که تحقق این مهم نیاز به حمایت و توجه مسوولان و متولیان امر دارد.

شتاب بخشی در راه اندازی راه آهن، الحاق منطقه سرقله و باجگیران به سرپل ذهاب، شتاب بخشی در اجرای طرح توسعه حرم حضرت احمد ابن اسحاق، تعجیل در اجرای پروژه راه کربلا، رفع مشکل کم آبی منطقه قلعه شاهین، احداث جایگاه عرضه گاز CNG، ساماندهی مشاغل آلاینده و رفع مشکل کمبود سوخت از دیگر مواردی بود که نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در این نشست بر رفع آنها تاکید کرد.

ایرنا

نوشته شده توسط admin در شنبه, 06 آبان 1391 ساعت 7:52 ب.ظ

دیدگاه