پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

فرمانداری اسلام آباد و معرفی معاونین سیاسی و عمرانی جدید

فرمانداری اسلام آباد و معرفی معاونین سیاسی و عمرانی جدید
 • فرمانداری اسلام آباد و معرفی معاونین سیاسی و عمرانی جدید

 

اسلام آبادتایمز: پس از تغییر و تحولاتی که در راس مدیریت فرمانداری اسلام آباد انجام گرفت و احد جلیلیان ( معاون سیاسی قرمانداری ) با برکناری صدر الله بابلی به عنوان سرپرست فرمانداری اسلام آباد معرفی شد، حالا قرار است معاونین جدید معاون سیاسی – اجتماعی و  معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری هم معرفی شوند.


مسئولیت معاونت سیاسی – اجتماعی فرمانداری اسلام آباد را کریم شهبازی، رئیس پیشین اداره بهزیستی اسلام آباد غرب بر عهده خواهد گرفت. معاونتی که هم اکنون و با انتخاب احد جلیلیان به عنوان سرپرست فرمانداری مسئولی ندارد.

اما گفته می شود که فرد دیگری نیز به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری معرفی و جانشین سعید محرابی پور خواهد شد. سعید محرابی پور در آذرماه سال 1390 جانشین مرتضی تهم شد. لکن به دلیل اینکه خبر دوم از قطعیت کمتری برخوردار است فعلا از نام بردن جانشین احتمالی معذوریم.

 

 

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 27 شهریور 1392 ساعت 10:21 ق.ظ

3 نظر

 1. فک می کنم این جور پیش بینی های بی اساس ارزش سایتتونو کم میکنه …

  1. سلا دوست عزیز،

   ضمن احترام به نظر شما اگر دقت بفرمایید این مطلب در قسمت شنیده ها قرار گرفته است و هنوز به مرحله خبر قطعی نرسیده است. دوست عزیز این پیش بینی نیست بلکه مسائلی است که در مورد آنها رایزنی صورت گرفته است

 2. حاج کریم شهبازی ، فردی اصولگرای میانه رو و ولایی می باشد . امام معه شهرستان کاملاً به او ، باورهایش و توانائی های او آشنایی و اعتقاد دارد . 
  همه مددجویان بهزیستی -به اتفاق- معتقدند طلایی ترین دوره نظم و آرامش بهزیستی در زمان مدیریت او بوده است . 
  این انتصاب -در صورت انجام- یدون شک یکی از بهترین اقدامات علی جلیلان بوده است و طبعاً از رنگ و بوی پارتی بازی و قوم و قبیله گری به دور خواهد بود ..

 3. عجب اقدام علی جلیلیان رو ما فقط در عزل و نصب ها می بینیم و میشنویم ! از کارخانه ای ! اعتبار عمرانی ! تحولی در شهرستان … انگار نه تنها خبری نیست بلکه امیدی هم به انجام این امورات نیست ! بزودی نوبت عزل خودشم ونصب دیگران میرسه . یا علی

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه