یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

فرماندار اسلام آبادغرب از بارش 167 میلیمتر در این شهرستان خبر داد

فرماندار اسلام آبادغرب از بارش 167 میلیمتر در این شهرستان خبر داد

فرماندار اسلام آبادغرب از بارش 167 میلیمتر در این شهرستان خبر داد

????

کرمانشاه دیلی:  فرماندار اسلام آباد غرب گفت بارندگی 3 روز گذشته در این شهرستان 167 میلیمتر بوده که این میزان بارش با تلاش همه مدیران محترم دستگاه ها مدیریت شد.

 فرماندار اسلام آبادغرب افزود از زمان شروع بارش و با اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش گسترده در غرب کشور همه دستگاههای عضو مدیریت بحران این شهرستان به حالت آماده باش در آمدند و در 3 روز گذشته ضمن حضور در شهرستان نسبت به بازگشایی معابر شهر و همچنین هدایت آبهای سطحی به مسیر روخانه ها اقدام کردند.

ایشان افزود: خوشبختانه تمامی راههای مواصلاتی شهرستان در حوزه شهری و روستایی در این 3 روز باز بودند و مواردی هم که مشکل داشت با تلاش دستگاهها بازگشایی شد و هم اکنون فقط راه روستای میان تنگ منصوری بدلیل بالا آمدن آب روخانه در این مسیر مسدود است که تا ساعاتی دیگر این مسیر هم بازگشایی خواهد شد.

 کریمی در ادامه اظهار داشت در این 3 روز برخی عشایر را جابجا و امکانات و وسائل مورد نیاز را در اختیارشان قرار داده ایم.

وی در خصوص خسارات ناشی از بارش اخیر بیان داشت بدلیل بروز صاعقه دو نفر  به بیمارستان انتقال داده شدند که بصورت سرپایی مداوا و فرزند دیگر این خانواده در محل سیلاب غرق و متاسفانه فوت نمود و دربحث خسارات مالی هم برخی منازل فرسوده دچار خسارت شدند و مراجعاتی مبنی بر بروز خسارت توسط شهروندان به فرمانداری اعلام شده که این موضوع هم در دست بررسی است. 

فرماندار اسلام آباد درخصوص میزان بارش در این 3 روز بیان داشت در سال گذشته کل بارش شهرستان 250 میلیمتر بوده که به فضل خداوند تنها در این 3 روز اخیر 167 میلیمتر بارندگی داشته ایم که این موضوع نوید بخش سالی پربرکت برای مردم عزیز این شهرستان دارد.

  لازم به ذکر است فرماندار و جمعی از مسئولین و بزرگان ایلات ضمن حضور در منزل متوفی سیلاب به خانواده ایشان تسلیت گفتند و از دو نفر حادثه دیده این بارش در بیمارستان عیادت کردند.

نوشته شده توسط admin در شنبه, 09 آبان 1394 ساعت 10:07 ق.ظ

دیدگاه