دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

فرماندار اسلام آباد غرب: مدیرانی که تعهد اشتغال خود را محقق نساخته اند امسال پایان مدیریتشان است

فرماندار اسلام آباد غرب: مدیرانی که تعهد اشتغال خود را محقق نساخته اند امسال پایان مدیریتشان است

فرماندار اسلام آباد غرب: مدیرانی که تعهد اشتغال خود را محقق نساخته اند امسال پایان مدیریتشان است

 فرماندار اسلام آباد غرب مدیرانی که تعهد اشتغال خود را محقق نساخته اند امسال پایان مدیریتشان است

فرماندار اسلام آباد غرب گفت: هر مدیری تعهد اشتغال خود را تا پایان سال محقق نکند پایان سال 96 پایان مدیریتش در این شهرستان خواهد بود.

 افشین کریمی فرماندار اسلام آبادغرب امروز پنجشنبه در جلسه کارگروه اشتغال گفت: تعهد اشتغال دستگاههای دولتی تا این لحظه 103 درصد محقق شده اما تعدادی از دستگاهها با تلاش خود از تعهد خود هم بیشتر اشتغالزایی کرده اند و اعلام میکنیم همه مدیرانی که تاکنون تعهد اشتغال خود را محقق نساخته اند پایان سال 96 پایان کاراین عزیزان در شهرستان خواهد بود.

  کریمی بیان کرد: هم اکنون تسهیلات لازم برای اشتغال  فراهم است و دربحث مشاغل روستایی  علاقمندان می توانند باارائه طرحهای دام پروری و باغداری و در مشاغل خانگی صنایع دستی  از این تسهیلات بهره مند شوند.

 وی افزود: تهدید زلزله امروز برای مناطق زلزله زده این فرصت را فراهم کرده است که صنعتگران بتوانند از تسهیلاتی که به استان به مبلغ 600 میلیارد تومان اختصاص یافته بهره مند شوند و در این راستا می توانیم برای صنایع غیر فعال هم برای راه اندازی مجدد تسهیلات ارائه نمائیم و در همین راستا امروز مبلغ 15 میلیارد تومان برای سرمایه در گردش کارخانه مانیزان با تعهد افزایش اشتغال به تعداد 83 نفر مصوب و همچنین کمک به راه اندازی  مرغداری تخمی آقای جوهری مبلغ 7 میلیارد تومان با تعهد اشتغالزایی 35 نفر و همچنین کمک به راه اندازی واحد تولیدی فوم به مبلغ 150 میلیون تومانبا اشتغالزایی 22 نفر در این جلسه مصوب می شود که انشاالله با پرداخت تسهیلات به این 3 طرح جمعا140 نفر مشغول بکار خواهند شد.

 کریمی افزود: همه اعتبارات  از محل تملک  دارایی امسال تحقق یافته و دستگاههای اجرایی مکلفند در جذب این اعتبارات  فعال باشند و اعتبارات هیچ دستگاهی نباید از دست برود و از هیچ مدیری نمی پذیریم در جذب اعتبارات تعیین شده کوتاهی کند.

 فرماندار شهرستان گفت: امیدواریم در حوزه اشتغال با مساعدت هایی که دولت محترم  به مناطق زلزله زده داشته است انشالله شاهد تحولات خوبی خواهیم بود و همه مدیران باید با دلسوزی و کار شبانه روزی  مزایای تسهیلات اشتغال زایی را برای مردم عزیز بویژه روستائیان تشریح نمایند تا بتوانیم از این فرصت های ایجاد شده بیشترین بهره برداری را برای کار و تولید فراهم نمائیم.

منبع: اسلام آبادخبر

 

نوشته شده توسط admin در جمعه, 06 بهمن 1396 ساعت 7:10 ب.ظ

7 نظر

 1. گمان نیکم فلانی .این جمله نخ نما شده دایره کلمات ذهنتان بسیار محدود است

 2. ……………….. ممنوع .توشهر خودت لیته بلدنیستی توشهر ما میخوای اش باربگذاری ………………..

 3. جناب فرماندار لطفا کاسه کوزه رو جمع کن ……بسلامت
  این شهر خیلی بهتر از شما داره
  دیر شده فقط شما بچه هارو مدیریت کردی

 4. باسلام .جناب اقای محترم این حرفها دیگه تاریخ مصرفشان گذشته خودت جلوچشم نزار .بدبخت به این شهر بی صاحب که شمای محترم داری ……………….

 5. جناب فرماندار اولین کسی که باید از این شهر برود خود جنابعالی هستید میشود بفرمایید در این چهار سال که اینجا بودی چه کار مهمی انجام دادی ؟؟؟؟ جز اینکه آمدی دنبال تحصیل بودی!!!!!!؟؟؟؟؟؟

 6. به عنوان یک کارمند که به نحوی با فرمانداری هم در ارتباط بودم مشکل اصلی بیکاری و حاشیه های موجود خود فرماندار است که ادعای با شخصیت و با پرستیژ در می آورد و خواهشاً آقای کریمی اسلام آباد را رها کن .

 7. لطفا در مورد مدیریت اب نظارت بیشتری کنید اب محل ذخیره اب در حال هدر رفتن اکثر ا

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه