دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

فلاحت پیشه: ضعف در سیاستهای حمایتی و نظارتی دولت روحانی عامل اصلی مشکلات مسکن مهر است

فلاحت پیشه: ضعف در سیاستهای حمایتی و نظارتی دولت روحانی عامل اصلی مشکلات مسکن مهر است

فلاحت پیشه: ضعف در سیاستهای حمایتی و نظارتی دولت روحانی عامل اصلی مشکلات طرح مسکن مهر است

 حشمت الله فلاحت پیشه

عکس برگرفته از کانال تلگرامی دکتر فلاحت پیشه می باشد.

کرمانشاه دیلی:  دکتر حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس دهم که این روزها یک تنه ، بیش از تمام نمایندگان استان کرمانشاه ، از دولت تدبیر و امید انتقاد کرده است ، در جدیدترین انتقاد خویش ، دولت تدبیر و امید را به ” ضعف در سیاست‌های حمایتی و نظارتی در طرح مسکن مهر” متهم نموده و طی اظهاراتی گفته است:

“ضعف در سیاست‌های حمایتی و نظارتی دولت عامل اصلی مشکلات طرح مسکن مهر است.”

  • بخشی از گفتگوی آقای فلاحت پیشه با تسنیم را در ادامه مشاهده می کنید:

 نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: ضعف در سیاست‌های حمایتی و نظارتی دولت عامل اصلی مشکلات طرح مسکن مهر است. 

حشمت‌الله فلاحت‌‌پیشه در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به ضعف دولت در سیاست‌های حمایتی و نظارتی طرح مسکن مهر اظهار داشت: سیاست‌های حمایتی و نظارتی دولت برای این طرح کاهش یافته است اما دولت نباید این کار فراگیر را رها کند و تنها راهی که برای ساماندهی این امر وجود دارد اعمال و حضور حاکمیتی است. 

وی با یادآوری اینکه مقام معظم رهبری بارها خطاب به دولت موضوع توجه و تکمیل مسکن مهر را متذکر شده‌اند، گفت: مسکن مهر تنها پروژه مسکن در سال‌های پس از انقلاب است که دولت به‌صورت فراگیر در آن حضور پیدا کرد اما این طرح پس از پایان دولت دهم به حال خود رها و ضعف در سیاست‌های دولت یازدهم سبب بروز مشکلاتی برای آن شد. 

فلاحت‌پیشه با ابراز اینکه دولت کنونی باید مسکن مهر را ادامه داده و تکمیل کند، طرح مسکن مهر را از شاخص‌های مثبت دولت گذشته دانست.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 09 خرداد 1395 ساعت 11:21 ق.ظ

4 نظر

  1. این بحث کوبیدن دولت توسط جناب حشمت خان یکی از شرطهای ……………. ایشان می باشد.و به این قضیه عادت کنید. ایشان با این شرط ……………. ت شدن کوبیدن دولت روحانی و گرفتن ……………. بزرگ غرب برای یکسری افراد و ……………. حالا صبرکنید کجای کارید تا چند صباحی دیگر مجلس خوب جا انداخته شود.حرکات و گفته های هیجان انگیزتری خواهید دید و شنید.
    جناب پرندین عزیز خواهشا بدون سانسور بگذارید که همشهریان عزیز از مباحث پشت پرده آگاه شوند.

  2. جناب آقای دکتر فلاحت پیشه درهر دولتی احساس کنندکم کاری صورت میگیرد و منافع مردم به خطر می افتدسریعاتذکرمیدهند.دوران آقای احمدی نژاد هم به همین روال کار میکردند،ودر دوران جناب آقای روحانی یاهرشخص دیگر همین روال رادرپیش خواهندگرفت…

  3. درود بر دکتر فلاحت پیشه امیدوارم با شدت طرح مسکن مهر اسلام آباد را پیگیری کند خداوند به ایشان توفیقات روز افزون عنایت کند. آمین

  4. خدا کند این مردم نجیب و شریف اسلام آبادغرب بادیگر قربانی جنگ تقسیم قدرت وغنائم واستیلا برصندلیهای چرخان ادارات نگردند

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه