چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

فلاحت پیشه: پرداختهای چند ده میلیون تومانی در دولت روحانی غیرقابل توجیه است+انتقادات دیگری از دولت

فلاحت پیشه: پرداختهای چند ده میلیون تومانی در دولت روحانی غیرقابل توجیه است+انتقادات دیگری از دولت

فلاحت پیشه: پرداختهای چند ده میلیون تومانی در دولت روحانی غیرقابل توجیه است+انتقادات دیگری از دولت روحانی

 فلاحت پیشه

کرمانشاه دیلی:  سایت افکارنیوز با در مطلبی تحت عنوان “فرودستان قربانیان سیاست‌های اشرافی دولت شدند” نوشت:

حشمت­ الله فلاحت پیشه ضمن تأکید بر التزام دولت بر پرداخت یارانه صرفاً به قشر کم درآمد و فقیر جامعه، گفت: «معتقدم عدم حذف یارانه ثروتمندان توسط دولت تنها می‌تواند یک دلیل داشته باشد و آن‌هم دلیل انتخاباتی است. دولت الزام دارد که یارانه را به اقشار فقیر جامعه بدهد اما در حال حاضر ثروتمندان نیز یارانه دریافت می‌کنند که این برخلاف قانون اساسی بوده و با روح قانون در تضاد است؛ شاید چون دولت در سال انتخاباتی به سر می‌برد به حذف یارانه ثروتمندان اقدام نکرده و تلاش می‌کند تا تکلیفی که باید خودش انجام دهد را به گردن مجلس یا نهادهای دیگر همچون شورای نگهبان بیندازد.» 

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو، افزود: «یکی از ایرادهایی که در حال حاضر نسبت به دولت وجود دارد این است که متأسفانه در این دولت با پرداخت‌های چند ده میلیون تومانی در حوزه‌های مختلف مواجه هستیم حتی در سطوح میانی بسیاری از پرداخت‌ها غیرقابل‌توجیه است این افراد حقوق‌هایی دریافت می‌کنند که با نص قانون مدیریت خدمات کشوری نیز هم‌خوانی ندارد این در حالی است که از سوی دیگر شاهد هستیم که حقوق و مزایای چه طبقه‌ای از جامعه پرداخت نمی‌شود و یا دیر پرداخت می‌شود.»

منبع: افکار نیوز

http://www.afkarnews.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C-3/532308-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%D9%BE%D8%B4%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%AC%D9%87-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%DA%A9%D9%85-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 27 تیر 1395 ساعت 1:44 ب.ظ

6 نظر

 1. درود بر فلاحت پیشه که با انتقادهای زیرکانه و دفاع از حقوق مردم خواب غفلت را از چشم مسئولین اجرایی کشور پرانده است .

 2. خداوند افراد سود جو ومنفعت طلب را رسوا بکند. این کجاش عدالت علی(ع) است؟ای کاش این مسئولین رده بالا با این دریافتی های چند صد میلیونی ،یکبار داستان امام علی(ع) وعقیل را بخوانند.آنوقت بفهمند که این مملکت چقدر جوان بیکار دارد؟چقدر خانواده فقیر وتنگدست وجود دارند؟ این ها جواب خدا را چگونه میدن؟ من به عنوان یک ایرانی هیچ وقت حلالشان نمی کنم.درود بر فلاحت پیشه واقعا اینها را باید رسوا کرد.

 3. چشم اصلاح طلبان که به این رای دادند روشن
  الان فکر نکنم تو مجلس کسی اندازه این آقا به دولت بتازه

 4. درود خدا به تمام نمایندگانی که طول نمایندگی خود مصلحت اندیشی سیاسی نکرده و هیچ گاه وکیل الدوله گوش به فرمان نبودند

 5. تجاوز یک زن به پسر بچه ۱۲ ساله
  زن مطلقه که به شیشه اعتیاد داشت پسر ۱۲ ساله همسایه را به بهانه تنظیم ماهواره به خانه اش کشاند و به او تجاوز کرد. دامنه این موضوع به اعتیاد پسر نوجوان به مواد مخدر کشیده شد.

  به نقل از جام نیوز، این پسر که با ادامه تجاوزهای زن افیونی همراه وی به مواد اعتیاد پیدا کرده بود به پلیس گفت: “از روزی که به یاد دارم هیچوقت زندگی روی خوش به ما نشان نداد، به حاشیه نشین معروف بودیم، مادرم برای نگهداری ما همیشه در عذاب بود، دیگر تکیده بود، نای کار کردن نداشت؛ شکلی از پدرم به یاد ندارم، برای پیدا کردن کار از خانه بیرون زد اما دیگر برنگشت”.

  به گزارش مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی پلیس کرمانشاه، پسر نوجوان که یاسر نام دارد افزود: “از ۱۰ سالگی با نصب و تنظیم ماهواره برای همسایه ها زندگی می گذراندیم، پولی نبود؛ یعنی فقط از امروز تا فردا”.

  یکی از همسایه ها مدتی بود از شوهرش جدا شده بود حدود ۲۵ سالی داشت، یک روز خواست ماهواره برایش نصب کنم وقتی کارم تمام شد هنوز آنجا را ترک نکرده بودم که دیدم سحر پای برنامه مستهجن نشسته است، پیشنهاد رابطه داد؛ من هم که همیشه این گونه صحنه ها را می دیدم پیشنهاد شیطانی اش را پذیرفتم.

  پسر نوجوان ادامه داد: “او شیشه هم مصرف می کرد، تعارف کرد اما من از اسمش هم وحشت داشتم، فردای آنروز سحر تنظیم شبکه ها را بهانه کرد من هم که هنوز در حال و هوای دیروز بودم به سرعت خودم را رساندم؛ یک لحظه به آینده نگاه کردم، همه چیز مبهم و تاریک به نظرم آمد سحر متوجه شد همه حواسم پیش او نیست، پایپ دستم داد گفت که مشکلات را باید سوزاند و دود کرد.بعد از آنروز، هروئین را هم، او با من آشنا کرد.حدود شش ماهی گذشت سحر از محله ما رفت، هیچوقت فکر نمی کردم قول و قرارهایش هم مثل نشئگی دود، لحظه ای باشد، حتی خداحافظی هم نکرد.موادم را سحر جور می کرد، او که تنهایم گذاشت خماری به سراغم آمد، پرخاشگر و عصبی و دیوانه شده بودم، برای پول مواد، خودم را به در و دیوار می زدم، اثاثیه خانه را می شکستم تا مادر فلک زده ام از در و همسایه پولی جور می کرد”.

  یاسر افزود: “چند ساعتی پس از کشیدن مواد خوب بودم اما در آن حال و روز نگاه و اشک ها و صورت رنجور مادرم عذابم می داد، پنج بار ترک کردم؛ اما وقتی می دیدم بعد از ترک هم، همه جا تاریک و ظلمات است دوباره شروع می کردم، انگاری یکی می گفت: آنقدر بکش تا بمیری”.

  وی گفت: “چهار سال از اولین تجربه مصرف موادم می گذرد حالا ۱۶ ساله و معتاد به انواع مواد مخدر هستم و می خواهم به خاطر قولی که دختر عمه اش برای ازدواج به من داده، سلامتی ام را به دست آورم”.

 6. خبرگزاری جمهوری اسلامی

  بررسی اجمالی گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) ، نشان می‌دهد در سال‌های پایانی فعالیت دولت دهم، سوء استفاده‌ها، سوء مدیریت‌ها و اختلاس‌های بزرگ، صدمات شدیدی به کارگران، وارد کرده است.

  سرفصل مربوط به تحقیق و تفحص از شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین از زیر مجموعه‌های شستا نشان می‌دهد حداقل ۲.۷ میلیون دلار خسارت ارزی و حداقل ۸۲۸ میلیارد ریال خسارت ریالی در این دوران از راه اختلاس و سوء استفاده به این شرکت وارد شده است.

  در گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از شرکت سرمایه‌گذاری صباتامین آمده است؛ این شرکت در حال حاضر دارای ۸ شرکت فرعی، متشکل از شرکت کارگزاری باهنر با سرمایه ۳۰ هزار میلیون ریال، شرکت کارگزاری صباتامین با سرمایه ۳۰ هزار میلیون ریال، شرکت کارگزاری بیمه تامین آینده با سرمایه ۲ هزار میلیون ریال، شرکت سرمایه‌گذاری هامون شمال با یک هزار میلیون ریال، شرکت خدمات مدیریت صبا تامین با سرمایه یک میلیون ریال، شرکت خدمات بیمه تامین آتیه با سرمایه ۳۰ میلیون ریال، شرکت ماکرو اینترنشنال سرویس با سرمایه ۱۴.۷ میلیون درهم امارات و شرکت گلوب با سرمایه ۴۵۰ هزار درهم امارات که خود دارای ۷ شرکت زیرمجموعه در کشورهای آلمان، دبی، هنک کنگ، شارجه، گرجستان است.

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه