یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

فهرست کاندیداهای حزب کارگزاران ؛ دل‌انگیزان و اللهیاری از کرمانشاه و دکتراحمدیان از اسلام آبادغرب

فهرست کاندیداهای حزب کارگزاران ؛ دل‌انگیزان و اللهیاری از کرمانشاه و دکتراحمدیان از اسلام آبادغرب

فهرست کاندیداهای حزب کارگزاران ؛ دل‌انگیزان و اللهیاری از کرمانشاه و دکتراحمدیان از اسلام آبادغرب

 فهرست کاندیداهای حزب کارگزاران ؛ دل‌انگیزان و اللهیاری از کرمانشاه و دکتراحمدیان از اسلام آبادغرب

کرمانشاه دیلی:   فهرست کاندیداهای پیشنهادی حزب کارگزاران ایران اسلامی به جریان اصلاحات و شورای عالی سیاست‌گذاری اعلام شد.   

حزب کارگزاران سازندگی ایران با تأکید بر حضور انتخاباتی در قالب جبهه اصلاحات فهرست کاندیداهای پیشنهادی خود را به جریان اصلاحات و شورای عالی سیاست‌گذاری منتشر کرد. 

محسن هاشمی،‌ رضا امراللهی، فاطمه مقیمی، فرزانه ترکان از تهران، یدالله طاهرنژاد از چالوس- مازندران، شهربانو امانی از ارومیه- آذربایجان غربی، سید افضل موسوی از زنجان، سیدعبدالله حسینی از بندرلنگه هرمزگان، دکتر سهراب دل‌انگیزان و عباسعلی اللهیاری از کرمانشاه و دکتر قدرت احمدیان از اسلام آباد غرب از جمله کاندیداهای پیشنهادی هستند. 

همچنین گفتنی است این حزب اعلام کرده که از کاندیداتوری معین،‌ جاسبی، طاها هاشمی و فاطمه هاشمی نیز حمایت خواهد کرد.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 17 آبان 1394 ساعت 12:45 ب.ظ

15 نظر

 1. قدرت احمدیان فقط منتظر موج است ایشان هیچ وقت شخصیت محبوب مردم نبوده و مردم دار هم نبوده محاله در این میدان با این همه مسائل سنگین دل مردم را بدست بیاره ایشان از مجلس ششم به بعد مو بایلشون خاموش بوده الان تازه روشن کرده جواب چند نفر را میده در خیر و شر مردم هم هیچوقت مشارکت نکرده.
  در پنا حق باشید

  1. با سلام اتفاقا آاقای دکتر احمدیان فردی فوق العاده مردم دار و خوش برخورد هستند ولی انگیزه ولی به نظرم بهتر است روی حرف برخی از فامیل های سببی خود حساب نکند.
   ایشان در این دوره بیشتر از 5000 هزار رای ندارد. پشت پرده شرکت احمدیان در انتخابات قول و قارهایی است که فامیل های سببی وی در جهت گردآوری رای مردم خالدی به وی داده اند ولی این گروه تنها چند ده خانوار بیشتر نیستند پس بهتر است دکتر یکی از سهمیه های طیف اعتدال گرا را نسوزاند و راه را برای کسی که رای بیشتری دارد باز کند.

 2. کاملا با نظر آرمان موافقم.اصلا مردم دار نیست.

 3. تلقی شما از مردم داری سو استفاده از مردم و استفاده ابزاری از آنها برای رسیدن به منافع شخصی است.بعضی کاندیدا های مجهول الهویه مثل …..آرزو دارند مریض های مردم بمیرند تا بساطی درست شود و بهر خود را ببرند.
  دکتر احمدیان هزینه های بسیاری در دفاع از مردم داده است که ذهن کوچک امثال شماها قدرت درک آنها را ندارد.
  شماها خوب بدانید مردم شریف و با اصالت اسلام آباد اجازه سواستفاده نخواهد داد و آرزوی شماها را که گرگی در لباس میش هستید و منتظرید تا مردم بیچاره پاره کنید و ببلعید بر باد خواهند داد

 4.  دکتر احمدیان به نجابت،درستکاری،عشق به وطن،فداکاری برای مردم،عزم راسخ در دفاع از آرمان های ملت،پایبند به اصول نظام ، ارائه خدمت در بالاترین سطح و….شهره عام و خاص است.دریای احمدیان با….نجس نمیشود

 5. هرجا سخن از اعتماد است نام با شکوه دکتر احمدیان میدرخشد

 6. باسلام طرفداران آقای افتخار هستند که اینطوری به دکتر احمدیان می تازند مردم بخوبی همه را می شناسند واین تخریبها راه به جایی نمی برند هنوز هیچی نشده اطرافیان این آقا مردم را تهدید به انتقام گیری می کنند اینرا عرض کنم هرچه شانتاژ تبلیغاتی بکنید مردم بخوبی شما را می شناسند و به خوبی می دانند آزموده را آزمودن خطاست درود بر دکتر احمدیان 

 7. امیدوارم اقای احمدیان با همت و درایت مردم انتخاب شوند تا از این تنگناهایی که نمایندگان قبل برای مردم ایجاد کرده اند رها شویم و. نفسی بگیریم و مردم اگر برای شعور خودشان شخصیت قائل باشند نباید با امر و نهی اشخاص خاص تصمیم بگیرن حتی بهتره …………….
  موفق باشی مرد بزرگوار اسلام آباد

 8. من با احترامی که برای دکتر احمدیان قائلم ولی خداوکیل ایشان در قامت یک نماینده مجلس نیست ایشان یک شخصیت آکادمیک دارن و برازندشون هم هست در این سنگر فعالیت کنند موفقتر هم هستند و آینده بهتری پیش رویشان هست.در ضمن بحث تایید صلاحیت ایشان تا آنجاییکه بنده اطلاع دارم درست بشو نیست.
  صرفا جهت اطلاع

 9. آقای احمدیان مردمی نیست یکی دو ماه است مراسمات شرکت میکند. 

 10. دکتر احمدیان بزرگ از هیچ مراسم سنتی مثل فاتحه برای مطامع خود استفاده نمی کند.او بزرگتر از این حرفهاست.از نظر علمی میتوانید با رجوع به اینترنت سطح کارهای علمی ایشان را با دیگر رقبا مقایسه کنید.درج کنید اسم ایشان و دیگران را در اینترنت تا بفهمید دکتر احمدیان یعنی چه.از نظر سیاسی کدام کاندیدا مثل ایشان تجربه کار سیاسی دارد.ایشان 20 سال است که درگیر فعالیتهای سیاسی و تشکیلاتی است.در حالیکه دیگران یک روز سابقه کار سیاسی در تشکلها ندارند.سابقه اجرایی کافی در دانشگاه و استانداری…د ر کنار سطح غیر قابل قیاس دانش و صراحت هویت سیاسی از وی انسانی برجسته ساخته که در سطح کشور بی نظیر است.به وقتش معلوم خواهد شد دکتر احمدیان کی است.اندکی صبر کنید آنروز فرا میرسد.

  چو فردا برآید بلند آفتاب
  من و گرز  و میدان افراسیاب
  من در این بیت از شاهنامه فردوسی همان رستم است و دکتر احمدیان رستم انتخابات آینده است.صبر کنید می بینید..  

 11. خدمت برادر اکبر عرض کنم 100 مقاله علمی هم داشته باشی تا مردمی نباشی و در مراسمات شرکت نکنی موفق نمی شوی یک پیرمرد 70ساله مقاله دکتر را میخواد چکار 

 12. برادر بابک .واسه همین تصور و تفکر کودکانه است که جامعه اینقدر عقب افتاده.این تصور که مقاله مهم نیست و پیرمرد یک روستا مهم است حکایت از علم زدگی شما و کاندیدای شما دارد.اینکه بشریت رشد کرده و اکنون من و شما بدون شناخت گفتگو میکنیم در فضای مجازی نتیجه مقاله و علم است.این باور شما وحشتناک ضد توسعه است و قصد آنرا دارید که با حیله و فریب یک پیرمرد ساده روستایی را گول بزنیم و بعدا به سادگی اش بخندید.دکتر احمدیان همان است که شما نیستید.

 13. مردمی نیست. هی هاوار اکبرخان!!!!!!!!!!

 14. داش اکبر سلام
  اعصاب خودتو خراب نکن ان پیر مرد را من میشناسم آن پیر مرد فقط به آینده بچه اش نگاه میکنه نه مقاله دکتر احمدیان در این کشور مقاله جواب نداده مقاله برای ایده ال گراست نه این سرزمین تا صد سال دیگر اینجا ایلی قومی قبیله ای رای می دهند.مطمن باش امسال دکتر احمدیان باید در تهران خودشون را مطرح کنند که از طریق حزب بالا بیایند.دکتر شخص محترمی است ایشان فقط رای کندهر و تعداد معدودی در شهر داره من حیث المجموع 7تا8 هزار رای بیشتر ندارد

 15. به گفته جناب رحمت که در اسلام آباد دکتر احمدیان 7 تا 8 هزار رای دارد بند خوش بینانه به این آمار حداقل ایشان نگاه می کنم و بابت این خبر بسیار خرسندم که 7 تا 8 هزار انسان خردمند وجود دارند که می توانند اصلح و برتر را تشخیص داده و بنابر تشخیص صحیح انتخاب کنند

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه