جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

محمدرضاشعبانی به مراسم تحلیف و تنفیذ ریاست جمهوری دعوت شد

محمدرضاشعبانی به مراسم تحلیف و تنفیذ ریاست جمهوری دعوت شد
 • محمدرضاشعبانی به مراسم تحلیف و تنفیذ ریاست جمهوری دعوت شد

 

 

محمد رضا شعبانی رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه بعنوان میهمان ویژه به مراسم تحلیف و تنفیذ ریاست جمهوری یازدهم دعوت شد .  


اسلام آبادتایمز:  به گزارش کرمانشاه پست ؛ مرتضی بانک مشاور ارشد رئیس جمهور منتخب و معاون پژوهشکده مرکز تحقیقات استراتژیک صبح امروز در گفتگوی تلفنی با شعبانی ؛ ضمن آرزوی سلامتی و بهبودی کامل برای ایشان ؛ رسما از عضو شورای مرکزی حزب و اعتدال و توسعه برای شرکت در مراسم تحلیف و تنفیذ دعوت نمودند .

مرتضی بانک در این گفتگو تصریح کرد : دعوت نامه محمدرضا شعبانی برای هر دو مراسم صادر شده است .

لازم بذکر است تنها افراد ویژه برای تحلیف و تنفیذ دعوت می شوند که خوشبختانه از استان کرمانشاه ؛ محمدرضا شعبانی بعنوان برجستگان منطقه در این مراسم حضور خواهند یافت .

مراسم تنفیذ ۱۲ مرداد و تحلیف یک روز پس از آن در سیزدهم مردادماه برگزار می شود .

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 09 مرداد 1392 ساعت 10:47 ق.ظ

1 نظر

 1. با ارسال دعوتنامه ای از دفتر رئیس جمهور منتخب به محمدرضا شعبانی جهت شرکت در مراسم ” تنفیذ و تحلیف ” دعوت بعمل آمد.
  رئیس ستاد دکتر روحانی در استان کرمانشاه که این روزها به علت عارضه ی قلبی در بیمارستان بستری است با ارسال پیامی مکتوب از ابراز عنایت رئیس جمهور منتخب سپاسگزاری نمود.
  در متن این پیام آمده است:
  محضر مبار حضرت حجت الاسلام جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب و محبوب ” دامت برکاته ”
  احتراماً ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، بدینوسیله بر خود لازم می دانم از بذل توجه و عنایات حضرتعالی و ارسال کارت دعوت برای حقیر جهت شرکت در مراسم ” تنفیذ و تحلیف ” ریاست جمهوری کمال تقدیر ، سپاس و امتنان بعمل آورم.
  همانگونه که استحضار دارید ؛ به علت عرضه ی پش آمده قلبی و بستری شدن در بیمارستان ، افتخار حضور در مراسم ” تنفیذ و تحلیف ” از این خادم کوچک به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سلب گردیده ، اما به یقین با قلبی سرشار از امید در آن مراسم زیبنده و با شکوه حضور قلب داشته و دستان مبارک حضرتعالی و همراهان صدیق را برای خدمت به این مرز و بوم خواهم فشرد.
  در پایان اینجانب و مردم غیور کرمانشاه ، رجاء واثق داریم ، با برخورداری از توجهات خواص ایزد منان ، حضرت ولیعصر(عج) ، حمایت ها و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و پشتوانه ارزشمند رای ملت شریف ایران و بهره مندی از توان مدیریت آن جناب و مجموعه ی دولت ” تدبیر و امید ” در آینده ایی نچندان دور ایرانی آباد و توسعه یافته را به نظاره خواهیم نشست. انشاءالله

  ایام عزت مستدام
  محمدرضا شعبانی
  نماینده سابق مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه