جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

محمدرضاشعبانی: هر گونه گمانه زنی رسانه ای در خصوص مدیران استان نمی تواند مفید باشد

محمدرضاشعبانی: هر گونه گمانه زنی رسانه ای در خصوص مدیران استان نمی تواند مفید باشد
 • محمدرضاشعبانی: هر گونه گمانه زنی رسانه ای در خصوص مدیران استان نمی تواند مفید باشد

شعبانی : رویه دولت تدبیر و امید مبتی بر اخلاق مداری است


اسلام آبادتایمز: رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه گفت : رویه دولت تدبیر و امید مبتی بر اخلاق مداری و حفظ کرامت انسانی است.

محمدرضا شعبانی با اعلام این مطلب افزود همان گونه که رئیس جمهور منتخب در مناظره های تلویزیونی و ویژه برنامه های انتخاباتی مطرح نمودند ، رویه ی دولت منتخب پرهیز از بی اخلاقی سیاسی و جلوگیری از گسترش فرهنگ غلط تهمت و افترا به سرمایه های نظام است و با جدیت حفظ کرامت انسانی را در جامعه پیگیری خواهد نمود.

شعبانی در ادامه با اشاره به اثرات مخرب تهمت ، افترا و دروغ بستن به سرمایه های انسانی افزود متاسفانه امروزه شاهد شکل گیری فضای بسیار مخربی علیه مدیران و سرمایه های مدیریتی کشور هستیم و همزمان با گمانه زنی دولت یازدهم برای تشکیل کابینه ، فضای تخریب علیه کاندیداهای کابینه شکل گرفته است که این موضوع بیشتر در رسانه های مجازی به چشم می آید .

وی در ادامه یادآور شده علی رغم تاکید رئیس جمهور منتخب مبنی بر پرهیز از گمانه زنی رسانه ای در خصوص کابینه این روزها شاهد آن هستیم که نه تنها گمانه زنی ها متداول شد بلکه هر روز یک لیست خیالی ترکیب کابینه منتشر و گاها افراد معرفی شده و در فضای مجازی در مواردی توسط رسانه ها به جای نقد و بررسی و طرح دیدگاه های کارشناسی مورد تخریب قرار می گیرند ، در جهت فضا سازی و فشار بر رئیس جمهور منتخب و سهم خواهی از دولت زمینه سازی شده است.

شعبانی سپس با اشاره به فضای رسانه ای استان و گمانه زنی های اخیر در خصوص تغییر مدیران ارشد استان گفت: خوشبختانه قاطبه رسانه های مکتوب استان و خبرگزاری های رسمی به خوبی رسالت رسانه ای خود را درک می نمایند و شاهد بستر سازی مناسبی از لحاظ فضای فرهنگی و اطلاع رسانی در بین اهل رسانه می باشیم . گاها در فضای مجازی و رسانه های فاقد شناسنامه گاها برخی گمانه زنی ها مطرح می شود که از اساس کذب می باشد.

شعبانی با یادآوری مبحث گفته شده در مصاحبه پیشین گفت ؛ همانگون که قبلا ذکر شد ما پیش از تشکیل کابینه و روی کار آمدن دولت جدید هر گونه گمانه زنی رسانه ای در خصوص مدیران استان نمی تواند مفید باشد و فضا را برای ایجاد بستر بی اخلاقی رسانه ای و توهین ، تهمت و افترا به سرمایه های این استان فراهم خواهد نمود.

وی آنگاه با اعلام اینکه پس از انتخاب دکتر روحانی به عنوان رئیس جمهور ، ستاد های استانی در سراسر کشور شاهد حضور مدیران و مردم برای همکاری با دولت اعتدال گرای تدبیر و امید می باشند افزود؛ متاسفانه شاهد شاهد آن هستیم که این عظیم ایجاد شده جهت تفاهم و اتحاد ملی توسط اقلیتی از رسانه های مجازی معلوم الحال به فرصتی برای تخریب تبدیل می شود .

هرگاه جمعی از اصولگرایان استان به ستاد مراجعه می نمایند گفته می شود شعبانی با اصولگرایان پشت پرده به توافق رسیده و چنانچه اصلاح طلبان را ملاقات کنم همین رسانه ها مدعی می شوند عنان کار را به تندروها واگذار نموده ام ، در حالی که تنها یک دیدار شکل گرفته و مراد عرض تبریک و همراهی و همکاری با دولت منتخب بوده است.

وی ادامه داد در چنین فضایی علاوه بر تحلیل های غلط شاهد آن هستیم که تعدادی از سرمایه های مدیریتی استان نیز به اشتباه مطرح می شوند و در پی آن نظرات تخریبی علیه این دسته از افراد به وفورمنتشر می شود و نیروهای خدوم استان به همین شیوه سوخته میشوند وانگاه که ظرفیت مدیریتی استان تخلیه شد امثال همین رسانه ها ندا سر می دهند که چرا در انتصابات صورت گرفته مدیران بومی را کنار زده اید.

شعبانی با رد چنین تحلیل های بدون ثمری افزود واقعیت این است که دولت یازدهم یکه دولت میانه رو و اعتدال گرااست پس لازمه همکاری با چنین دولتی در ووحله نخست اعتقاد به میانه روی و پرهیز از افراط و تفریط است و هر کسی در هر مقامی چنانچه می خواهد با این دولت همراهی نماید به حتم می بایست با اصل اعتدال گرایی که ریشه ی قرآنی دارد توجه نموده و اخلاق مدارانه به فکر منافع مردم باشد و با سهم خواهی آن هم به بهای عبور از روی جسد اخلاقیات .

رئیس ستاد دکتر روحانی در استان کرمانشاه در پایان از همه کارشناسان ، مدیران ، اهل رسانه و مردم خواست جهت نیل به سمت توسعه و پیشرفت استان برنامه ها، نظرات و پیشنهادات سازنده خود را فارغ از گرایشات سیاسی در اختیار ستاد استانی رئیس جمهور منتخب قرار دهند و به این طریق به عمران و آبادانی استان کمک نمایند.

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, 25 تیر 1392 ساعت 8:20 ب.ظ

2 نظر

 1. مراسم افطاری حزب اعتدال و توسعه برگزار شد
  مراسم افطاری حزب اعتدال و توسعه باحضور برخی از چهره‌های سیاسی و هنرمندان کشور در تالار معلم برگزار شد.
  مراسم افطاری حزب اعتدال و توسعه باحضور برخی شخصیت‌های سیاسی و هنرمندان در تالار معلم برگزار شد.

  در این مراسم محمدباقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه، غلامعلی دهقان سخنگوی حزب اعتدال و توسعه، علیرضا گلعلی زاده عضو حزب اعتدال و توسعه، محمود واعظی، محمدرضا شعبانی ،بهروز نعمتی عضو کمیسیون صنایع، سعید الله بداشتی عضو مجمع نیروهای خط امام و جمعی از اعضای حزب اعتدال و توسعه و جوانان حامی این حزب حضور داشتند.

  لازم به ذکر است، در این مراسم افطاری جمعی از هنرمندان کشور از جمه سیروس الوند، سحر ولدبیگی، نیما فلاح، پیمان قاسم خانی، الهام پاوه نژاد، مسعود رایگان، رویا تیموریان نیز حضور داشتند.

 2. سلام و عرض احترام.
  زندگینامه و عکسهای شهید همشهریمان بسیجی شهید نادر برار خاصی(اخوی باقر ایمانی فر) در سایت مشرق و بیستون نیوز ویا سرچ کنید وقتی سفره هفت سین به مزار شهدا رفت تصاوبر و مطالب شهید بزرگوار رو میاره. لطفا در صورت امکان شما هم بزنید. سپاسگزارم

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه