یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۷

محور اسلام ‌آبادغرب به حمیل رتبه اول تصادف در استان کرمانشاه

محور اسلام ‌آبادغرب به حمیل رتبه اول تصادف در استان کرمانشاه

محور اسلام ‌آبادغرب به حمیل رتبه اول تصادف در استان کرمانشاه

 واژگونی خودرو نیسان در محور حمیل به اسلام آباد غرب منجر به کشته شدن راننده نیسان شد

کرمانشاه دیلی:  علی جلیلیان نماینده اسلام آبادغرب توجه ویژه ای به جاده ها و مسیرهای ارتباطی دارد و در این زمینه هم تاکنون پیگیری ها و اقدامات خوبی داشته است از جمله مصوب شده است که محور اسلام ‌آبادغرب به حمیل چهار بانده شود. این محور یکی از محورهای پر تصادف و حادثه خیز استان کرمانشاه است و هر چند وقت یکبار متاسفانه جان تعدادی از هموطنان عزیزمان را به کام مرگ فرو می برد.

در همین رابطه فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه گفته است که در پنج ماهه امسال بیشترین محورهای وقوع تصادف در استان کرمانشاه در محور اسلام ‌آبادغرب به حمیل، کرمانشاه به کامیاران و کرمانشاه به صحنه بوده است.

نوشته شده توسط admin در شنبه, 22 شهریور 1393 ساعت 12:34 ب.ظ

4 نظر

  1. واقعا متاسفم .خدااز مسئولین شهر و استان ما و نمیندگان تمام ادوار اسلام اباد بخاطر این همه خون تباه شده مردم راضی نباشد.فقط زر میزنند بی خاصیت ها.

  2. عجله نکنین
    حتما همزمان با افتتاح راه اهن اینم جاده دوباندم افتتاح میشه
    به جان مامانم ابنا راست میگم

  3. خدا پدر نماینده فعلی را بیامرزد.بس نیست روکش انجام شد.

  4. واقعا” جای تاسف داره . . باید چند تا از این تصادفا رخ بده تا دلت به درد بیاد استاندارد . فرماندار . شهردار . . هنوز خوابید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه