چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

مراسم تجلیل از سرهنگ خنجری در اسلام آبادغرب برگزار شد+تصاویر

مراسم تجلیل از سرهنگ خنجری در اسلام آبادغرب برگزار شد+تصاویر

مراسم تجلیل از سرهنگ خنجری در اسلام آبادغرب برگزار شد+تصاویر

کرمانشاه دیلی:  همایش مردمی ( تجلیل از خدمت ، توفیق برای خدمت ) در پاسداشت سه سال خدمت خالصانه و شبانه روزی  سرهنگ خنجری فرمانده پیشین انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب در محل تالار شهرداری شهرستان برگزار گردید.

این مراسم باحضور خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، سرهنگ سرتیپ نیا فرماندهی جدید نیروی انتظامی اسلام آبادغرب ، اصحاب رسانه شهرستان، اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری و تاکسیرانی،مدیریت آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان شهرستان،بازاریان، ورزشکاران و آحاد و اقشار مردم و پرسنل و بازنشستگان ناجا در شهرستان  و خانواده های آنان  برگزار شد.  

در این مراسم فرماندار، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، نماینده اصحاب رسانه ،رئیس شورای شهر اسلام آبادغرب در سخنانی از خدمات سرهنگ خنجری تقدیر بعمل آوردند.   سرهنگ خنجری در اسلام آبادغرب

گفتنی است در این مراسم که با اجرای زنده گروه موسیقی و با صدای دلنشین فرزاد حسینی همراه بود، کلیپ هایی به یاد زحمات نیروهای خدوم انتظامی پخش شد. 

سرهنگ خنجری و سرهنگ سرتیپ نیا نیز در پایان مراسم از اظهار لطف مردم نسبت به نیروی انتظامی مراتب تشکر را اعلام داشتند و اعلام کردند این اظهار لطف مردم وظیفه ما را دو چندان می کند.  

در پایان این مراسم  از سرهنگ خنجری فرمانده پیشین انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب تجلیل و لوح یادبود و هدایایی از طرف اقشار مردم به ایشان اهدا شد. 

مدیریت کرمانشاه دیلی ضمن تقدیر خالصانه و صمیمانه از جناب سرهنگ خنجری که حقیقتا حضور ارزنده و متعهدانه ای در اسلام آبادغرب داشت و برگزاری خودجوش مراسم تجلیل از ایشان توسط مردم شهرستان خود موید این موضوع است ، از دست اندرکاران این مراسم به ویژه دوستان عزیز اصحاب قلم و رسانه که حسن سلیقه خویش را به نمایش گزاردند ، بسیار سپاسگزاریم و امیدوارم قصور بنده را به خاطر عدم حضور در این مراسم ببخشند چرا که مشغله هایی موجب شد برای دو روز از اسلام آباد دور باشم و گرنه حتما انجام وظیفه می نمودم.

گزارش و تصاویر از سایت اسلام آبادخبر

 

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 19 آذر 1393 ساعت 2:55 ب.ظ

1 نظر

  1. ضمن آرزوی توفیق برای سرهنگ خنجری وخیر مقدم به جناب سرهنگ سرتیپ نیا .از جناب سرتیپ نیا خواهش داریم آرامشی که با تلاش برادران نیروی انتظامی با فرماندهی با اقتدار جناب خنجری ایجاد شده بود را ادامه وقوی تر کنند. متاسفانه امروز یکشنبه 23/9/93 در باغ رضوان حدود ظهر بیش از 10ماشین با افراد قمه بدست.ساتور. گرز .سنگ. رعب ووحشتی راه انداخته بودن که نیاز به اقتدار وپیگیری جدی دارد واز جناب سرهنگ فرمانده جدید انتظار ویژه…وپیشنهاد میگردد در این مسیر دور بین مجهز در بالای درب ورودی باشگاه کارگران نصب گردد. واقعا جهت پیش گیری نیاز ضروری ست..

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه