دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

مراسم تودیع ومعارفه روسای سابق وجدیددراداره آموزش وپرورش منطقه حمیل

مراسم تودیع ومعارفه روسای سابق وجدیددراداره آموزش وپرورش منطقه حمیل

مراسم تودیع ومعارفه روسای سابق وجدیددراداره آموزش وپرورش منطقه حمیل

اسلام آبادتایمز:صبح امروز با حضور سلمان محمدی معاونت هماهنگی و امرایی مسئول حراست اداره کل آموزش و پرورش مراسم تودیع سعدالله منصوری رییس سابق و معارفه حیدراحمدیان رییس جدید اداره آموزش و پرورش برگزار گردید .

در این مراسم سلمان محمدی  هدف از تغییر و تحول در ادارات را استفاده از استعداد ها و توانمندی های افراد مختلف بر شمردند و این حرکت را منشأ شکوفایی  و رونق فعالیت های مختلف در آموزش و پرورش در زمینه هایی مختلف دانستند. وی  با اشاره به حدیثی از امام صادق (ع) از مدیران  و رووسای ادارات خواستند که سه اصل« تقوا، سعه ی صدر و حسن خلق» را در سرلوحه ی کار خود قرار دهند.

سعداله منصوری رییس سابق اداره آموزش و پرورش منطقه نیز ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیت های دوران ریاست خود در منطقه اظهار داشتند که تمام تلاش بنده در جهت خدمتگزاری و در نهایت سربلندی در درگاه خداوند متعال بوده است که انشاء الله که این امر محقق شده باشد.  حیدر احمدیان رییس جدید اداره هم طی سخنانی برنامه اصلی خود را اشاعه فرهنگ قرآن و نماز و جهاد برشمردند. و اظهار امیدواری نمودند با همکاری مجموعه کارکنان اداری و آموزشی به این مهم دست یابند.

منبع:روابط عمومی آموزش وپرورش حمیل

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, 30 شهریور 1391 ساعت 10:22 ق.ظ

1 نظر

 1. بسم الله الرحمن الرحيم
  پيام تبريك
  «ان الله لا يضيع اجر الحسنين»
  «همنا خداوند پاداش نيكوكاران را از بين نخواهد برد»
  سلام و درود خداوند بر همه مجاهدان و سلحشوران مومن و فداكار كه با بصيرت و استقامت و تلاشهاي مخلصانه خود، پاسدار امنيت و آسايش مردم خوب و قدردان اين خطه از ميهن اسلامي مي باشد.
  برخود لازم مي دارم انتصاب جناب آقاي حيدر احمديان به عنوان مدير آموزش و پرورش منطقه حميل كه نشانه لياقت و درايت آن بزرگوار مي باشد تبريك گفته .
  اميد است همواره از الطاف و عنايات خاصه ي حضرت بقيه الله الاعظم بهره مند و با پيروي از مئنويات حضرت امام خامنه اي (مدظله العالي) ادامه دهنده ي راه سرخ شهيدان اسلامي باشيد و دوام توفيقات و صحت و سلامتي كامل آن برادر عزيز را در ادامه ي خدمات صادقانه به اسلام و انقلاب اسلامي از خداوند بزرگ خواستاريم.

  از طرف خانواده پاسدار شهيد علي دولت نادري

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه