جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

مسکن مهر و گلایه های فراوان؛ مردم اسلام آباد بریده اند و نمیدانند باید چکار کنند

مسکن مهر و گلایه های فراوان؛ مردم اسلام آباد بریده اند و نمیدانند باید چکار کنند
  • مسکن مهر و گلایه های فراوان؛ مردم اسلام آباد بریده اند و نمیدانند باید چکار کنند

کاش می توانستید از محیط کاملا ناآماده ی این پروژه هم گزارشی تهیه می کردید تا مسولین استانی نادیده گزارشهای مسولین اسلام آباد را نپذیرند

با سلام خدمت شما ،

اسلام آبادتایمز:  متاسفانه آمار ایشان اشتباه است یا به ایشان آمار اشتباه داده اند.فاز اول مسکن شرف آباد 1380 واحد است که دو سالی میشود که فرماندار محترم از افتتاح قریب الوقوع تنها 300 واحد از آن صحبت میکند که آخرین تاریخ همین امروز پایان تیر ماه بود که متاسفانه محقق نشد.


مردم تمام وسایلشان را گوشه ای جمع کرده اند تا این افتتاح   300 واحدی صورت گیرد اما متاسفانه تعاونی و فرمانداری بهانه های خنده داری می آوردند از جمله استعلام توسط اداره کل وراه و شهرسازی و…….

البته کاش می توانستید از محیط کاملا ناآماده ی این پروژه هم گزارشی تهیه می کردید تا مسولین استانی نادیده گزارشهای مسولین اسلام آباد را نپذیرند.

فقط خدا میداند متقاضیان این پروژه چه حقارتهایی را متحمل شده اند و حالا به امید خانه دار شدن منتظر افتتاح می باشند.

در ضمن به ما گفته اند اگه تحویلی صورت بگیرد در ازای تحویل کلید باید دو میلیون پول بدهید مگه وزیر محترم قول مساعدت نداد در ضمن مسکن مهر شرف آباد به هیچ عنوان راه دسترسی ندارد.

خلاصه از مشکلات مردم هر چه بگویم کم گفته ام فقط تنها خواهشی که از سایت محترم شما دارم اینست که رسیدگی به این امر را حتی یکساعت به تاخیر نیندازید که مردم اسلام آباد بریده اند و نمیدانند باید چکار کنند.

فقط شما می توانید با انعکاس این خبر مثل همیشه کمکمان کنید ……..خدا خیرتان بدهد…..خداوکیلی به شدت منتظریم…….پست جداگانه کار شود آقای پرندین خواهشا

 

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 02 مرداد 1392 ساعت 10:26 ق.ظ

دیدگاه