چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

منطقه ویژه اسلام آبادغرب شرایط تبدیل به بندر خشک را دارد

منطقه ویژه اسلام آبادغرب شرایط تبدیل به بندر خشک را دارد

منطقه ویژه اسلام آبادغرب شرایط تبدیل به بندر خشک را دارد

 منطقه ویژه اسلام آبادغرب شرایط تبدیل به بندر خشک را دارد

  مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب گفت: این منطقه تمام شرایط برای تبدیل به بندر خشک را دارد   

کرمانشاه دیلی:   پروین رضایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این منطقه با فاصله۵۰۰ کیلومتر با قطب‌های اقتصادی کشور( تهران، تبریز، اهواز و اصفهان ) و ۲۰۰ کیلومتر با مرکز چهار استان همجوار (ایلام، خرم آباد، همدان، سنندج) از لحاظ جغرافیایی بهترین موقعیت را دارد . 

رضایی تاکید کرد: منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد با دسترسی به فرودگاه، راه آهن و قرار گرفتن در تقاطع بزرگراه کربلا و کریدور شمال‌غرب به جنوب و نقطه اتصال استانهای شمال‌غرب و غرب به خوزستان و سواحل خلیج فارس، دروازه ورودی به کشور عراق و سوریه و نزدیکی با کشورهای حوزه خلیج فارس می‌تواند یکی از نقاط مهم ارتباطی کشور باشد .  

رضایی درادامه  تسهیل، افزایش کارایی و کاهش هزینه حمل و نقل و لجستیک به همراه گسترش دسترسی به مناطق داخلی گسترده‌تر را یکی از ویژگیهای بنادر خشک عنوان و تصریح کرد: منطقه ویژه اقتصادی اسلام‌آبادغرب شرایط تبدیل به بندر خشک را دارد و در صورت حمایت استاندار و مسئولین استان می‌تواند به عنوان یکی از بنادر خشک کشور موجب خدمت رسانی و تسهیل در حمل و نقل کالا شود.

  ایسنا

نوشته شده توسط admin در شنبه, 04 بهمن 1393 ساعت 12:28 ب.ظ

2 نظر

 1. این حرف چیه این خانم میزند یک روز پتروشیمی میشه با ۷۰ درصد پیشرفت حالا شده بندر خشک ایشان اگر توان داشت کارخانه خودش را اداره میکرد

 2. سوابق خانم رضایی 
  ۱- بیش از ۳۰ …………………….. کارگران شرکت پاک مایه. که هنوز هم بیش از ۲۰۰ میلیون تومان از حقوق کارگران …………………
  ۲- ترزیق بوی بسیار مطبوع و عالی !!!! ناشی از عدم توجه ایشان به پیش بینی احداث تصفیه خانه برای کارخانه پاک مایه به مشام ملت اسلام ابادغرب به مدت سالهای سال… که ادامه دارد.
  ۳- نابود کردن تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بخاطر ایجاد بار بیش از حد بر روی سامانه تصفیه خانه شهرک صنعتی و ایجاد خسارت فراوان به سیستم انجا با حمایت استاندار وقت هاشمی 
  ۴- خروجی cod و bod  کارخانه پاک مایه ۴۰۰۰۰ است در حالی سقف مجاز قانونی ۵۰ می باشد ! چندین هزار برابر فشار بر محیط زیست.
  ۵- تولید خمیر مایه بی کفیت بطوریکه حتی با حمایت و اجبار فرماندار وقت بابلی هم نانواداران شهر پس از چند بار استفاده از خمیر مایه تولیدی ایشان حاضر به استفاده نبودند و از خمیر مایه تبریز استفاده می کنند.
  ۵- فیمنیست بودن خانم رضایی که فقط از دختر خانمها و خانمها در امورات خویش استفاده می کند .که صد البته به نفع ایشان هست و اخراج دختر خانمها برای ایشان بی حاشیه تر هست.
  هیج سابقه مثبت یا سرمایه گذاری موفقی در مورد ایشان وجود ندارد و با وجود این خانم منتطقه ویژه راهی پیش نمیبره 
  نمونه بارز ملت برن نمای  ساختمانی که ایشان به عنوان ساختمان گمرگ در منطقه ویژه ساخته رو ببین حال آدم از ظاهر ساختمان بهم می خوره انگار کاهدان ساخته. لطف برین و ببینین بعد خود قضاوت کنید.
  بقیه هم همان خواهد شد… 

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه