یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

منفعت طلبانی که فرماندار اسلام آباد را وارد حاشیه نمودند

منفعت طلبانی که فرماندار اسلام آباد را وارد حاشیه نمودند

منفعت طلبانی که فرماندار اسلام آباد را وارد حاشیه نمودند  

کرم محمدی-علی جلیلیان

 

کرمانشاه دیلی:  اخیرا اتفاقاتی در اسلام آبادغرب روی داد که چهره ای حاشیه ای از اسلام آبادغرب به نمایش گذاشت. در این نوشتار مختصر ، از زاویه ای متفاوت به این موضوع نگاه می شود و آن هم مربوط به منفعت طلبان اصلاح طلب نمایی است که اطراف فرماندار اسلام آباد را گرفته اند و از دلایل اصلی وارد نمودن فرماندار به حواشی بوده اند و اتفاقا کرم محمدی از این بابت مظلوم واقع شده است.

باید در نظر داشته باشیم که کرم محمدی ابتدا برای فرمانداری سرپل ذهاب در نظر گرفته شده بود و موضوع انتصاب او ، توسط علی جلیلیان از سرپل ذهاب به اسلام آباد منتقل شد و فرماندار و نماینده اسلام آباد با سازش ایجاد شده ، بنای تعامل را با هم دیگر داشتند که در این میان معدود افرادی که تعامل میان نماینده و فرماندار ، ویرانگر منافع آن بود به مرور با تملق های شهرت یافته شان خود را به کرم محمدی نزدیک نمودند و به تدریج میان ایشان و نماینده اسلام آباد در راستای تامین منافع شخصی خویش فاصله ایجاد کردند. 

این افراد منفعت طلب که جز به منافع خویش نمی اندیشند به تدریج میان فرماندار اسلام آباد و جریان های اصیل اصلاح طلب اسلام آباد نیز فاصله ایجاد کردند و هر روز تفرقه ها و حاشیه هایی بیشتر ایجاد می کردند تا کار بدینجا رسید. متاسفانه آقای محمدی در دام اینان گرفتار آمده است.

این انتقاد به جناب آقای محمدی وارد است که چرا به جای نزدیکی به اصلاح طلبان اسلام آباد ، خیلی زود از تملق ها و فریبکاری های این منفعت طلبان اصلاح طلب نما تاثیر پذیرفت.

آقای فرماندار به نظر خودتان چند درصد از این حواشی را خودتان ایجاد کرده اید؟ آیا به نظر حضرتعالی این افراد در به وجود آمدن این حواشی نقش نداشته اند؟

در تحلیل هایی که بزرگان اصلاح طلب شهرستان می کنند جملگی متفق القول اعتقاد دارند که یکی از پاشنه های آشیل جنابتان ، نشاندن کوتوله ها بر مسند بزرگان است که با مشاوره دادن در راستای تامین منافعاشان شما را به سمت اختلاف های پی در پی هدایت کردند.

افرادی که رفتارها و سوء استفاده های آنها از دکان هایی که تحت عناوینی خاص ایجاد کرده اند ، حقیقتا همه را آزرده خاطر نموده است.

مقداری تامل و البته تعمق کنید ، بنگرید و ببینید این کوتولگان منفعت طلب جز هزینه تراشی برای شما و این شهرستان ، چه خاصیتی دارند؟

یکی از بزرگان اصلاح طلب شهرمان می گفت که که آقای محمدی تحلیل درستی از جایگاه افراد و گروه های سیاسی در اسلام آباد ندارد.

مقداری بیشتر که دقت کنیم می بینیم که تقلاهای برخی از این منفعت طلبان برای شما در تریبون هایشان صرفا به این خاطر است که منافع آنها به شما گره خورده است و هیچکس دیگری آنها را قبول ندارد به همین خاطر است که مدام در تکاپویند. البته تجربیات سیاسی شما احتمالا پوسته این مسائل را شکافته و متوجه حقایق امر شده است.

باور کنید اگر شما به جای اینها با بدنه اصلاحات شهرستان تعامل می کردید و مشورت می کردید امروز اسلام آباد چنین اوضاعی نداشت. وضعیت موجود نتیجه انتخاب مشاورانی کوتوله است که برای تامین منافع خویش ، متاسفانه شما را به سمت دشمنی با جریان های اصیل اصلاح طلبی اسلام آباد سوق دادند.  

همین ها تا دیروز می گفتند احد جلیلیان بهترین گزینه برای فرمانداری اسلام آباد است (در حالیکه حقیقتا اینگونه نبود) و برای او همه کار کردند و کاری از پیش نبردند آخر حضور احد جلیلیان منافع آنها را حسابی تامین می کرد و گرنه نفعی برای شهرستان نداشت ، بعد که فرمانداری شما قطعی شد پی در پی به خدمتتان جهت تملق شرفیاب می شدند تا وضعیت جدید را برای تامین منافع خویش مساعد کنند.

به هر حال امروزه همگان برای اسلام آباد تاسف می خورند از اینکه کوتولگان در تکاپو برای تکیه بر جای بزرگان هستند و افسوس که با همراهی برخی از مسئولین ما ، شکوه سیاست و سیاسیون سابق دیار ما ، می رود تا زنگار حقارت بر سیمای خویش بگیرد البته اگر ما و بقیه ساکت بنشینیم.

اما حالا که پس از عمری سکوت به خاطر برخی ملاحظات ، تصمیم به جلوگیری از سوءاستفاده ها گرفته ایم ، تا آخر هستیم.

نوشته شده توسط admin در شنبه, 24 آبان 1393 ساعت 7:31 ب.ظ

5 نظر

  1. از روشنگري شما درخصوص فرماندار شهرمان وافراد منفعت طلب متشكريم جناب پرندين

  2. بله جناب پرندین درست فرمودید این کوتوله های طوفیلی که از فرط بیکاری وآوارگی خود را به دولت اعتدال چسپاندن وحسابی هم برای آنها گرفته ودارن در روغن منافع بدست آمده ره بیست ساله را یک شبه طی کردن وسکان دانشگاه را با ……… وحسابی خوش بحالشون شده؟؟؟؟دولت محتر م ونمایندگان دولت یعنی فرماندار باید مواظبت نماید.

  3. نان به نرخ روز خور ها که پیش زمینه ….. خود را هر بار یک رنگ میکنند وشکر خدا باهیچ زحمت وتجربه ای به همه چیز رسیدند وجوانی که در راه اعتدال تلاش کرد ورای داشت الان دست به دهان مانده که این ها از چه قماشین که فضای شهر را بهم میزنند واز آب گل الود ماهی های درشت صید میکنند .وصاحب شش دانگ دانشگاه شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/فرماندار محترم ونماینده محترم دقت کنند.

  4. دولت محترم تدبیر باید بادرایت بهتر مسئولین خود را بگمارد .ودرگزینش افراد وتجربه آنها که متاسفانه فقط شعارش را میدهیم ؟ در بعضی از فضا های آموزشی که پایه رشد وتعالی کشورمیباشند دراین شهرستان عنایتی نمیشود .بعضی ها زود آمدن وزود هم میخواهند پست های انچنانی بگیرند ؟

  5. اگر ما توانستیم چهر شهر از معتادین کارتون خواب مخصوصا درب جایگاه گاز ولیعصر دقیقا در نقش نگهبان انجا بساط و خانه کارتونی ساخته وزیر پل در همان محل وهمچنین متکدیان فراون .کار مثبت ودر خور شایسته و شان مردم این شهر انجام دادیم؟

    آن موقع میشود گفت جلسات ما باز خورد دارد.

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه