چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

نقد یکی از اهالی شهرستانی بر اظهارات فلاحت پیشه: مگر نه اینکه رفقای خود را پر یک استمبولی خطاب کردی

نقد یکی از اهالی شهرستانی بر اظهارات فلاحت پیشه: مگر نه اینکه رفقای خود را پر یک استمبولی خطاب کردی

نقد یکی از اهالی شهرستانی بر اظهارات اخیر دکتر فلاحت پیشه: مگر نه اینکه رفقای خود را پر یک استمبولی خطاب کردی   

فلاحت پیشه

کرمانشاه دیلی:  نوشته زیر نقد یکی از اهالی محله بزرگ اما محروم شهرستانی بر اظهارات اخیر دکتر فلاحت پیشه می باشد که برای کرمانشاه دیلی ارسال گردیده است که بر اساس مشی کرمانشاه دیلی مبتنی بر احترام به دیدگاه های مخاطبان آن را منتشر می نماییم. وی گفته است که با مدرک فوق لیسانس کامپیوتر راننده می باشد.  

آقای فلاحت پیشه 

شما به خوبی میدانید که تبدیل شدنتان از یک ستون نویس روزنامه رسالت به نماینده مجلس محصول چه شرایطی است.اگر نمیدانید به شما یاد آوری میکنم که با رد صلاحیت افراد فرهیخته و هزینه داده ای همچون دکتر احمدیان دکتر سپهر و….شما در خلا کاندیدا در مجلس هفتم به مجلس رفتید. 

درست میگویند که انسانهای که بدون زحمت به چیزی برسند گذشته را از یاد میبرند و فراموشکار میشوند. تو بر سر خرمنی نشستی که برای جمع کردنش زحمت نکشید بودی و قدر آن را ندانستی. 

جناب فلاحت پیشه که همانند لوتی های قدیم دم از رفاقت میزنی و حاضری جانت را فدایی رفیق کنی مگر همین چند ماه پیش نبود که رفقایت را  کسانی معرفی کردی که قصد فریبت را داشته اند و قول دادی از آنها دوری کنی.گفتی رفقای نگذاشتن واقعیت را ببینم.مگر نه اینکه رفقای خود در انتخابات مجلس هفتم و هشتم را پر یک استمبولی قلمداد کردی. تو که به عوامل ستاد خودت در دو انتخابات که همه افراد قدرتمند شهر بودند رحم نکردی چگونه به بیچارگان و محرومین دم قلعه رحم میکنی.میدانی بدترین خصلت یک انسان سواستفاده از احساسات انسان های ساده و محروم است. تو تا آنجا پیش رفتی که میخواهی از فقر و محرومیت و حاشیه نشینی برای خود کلاه ببافی. این صفت انسانهای دردمند نیست….  

جناب فلاحت پیشه آنگونه صحبت از دم قلعه میکنی که گویی 8 سال نماینده آنها نبودی.در آن 8 سال برای آنها چکار کردی!!!!! 

میدانی دم قلعه همان است که بود….می دانی گوچه های تنگ دم قلعه مکان زندگی هزاران دختر و پسر مظلوم است که اندک امیدی به آینده ندارند….میدانی فقر در آنجا بیداد میکند ….میدانی وضع سوتغذیه بچه مدرسه ای های بی گناه دم قلعه چگونه است….خبر از نرخ اعتیاد و طلاق و دعوا خانوادگی بدلیل فقر در آنجا داری ….میدانی نرخ درآمد سرانه آنجا چقدر است….متوجه شده ای بسیاری از خانه های آنجا هنوز کاهگلی است ودر زمستان سقف خانه مثل 50 سال پیش چکه میکند….میدانی نرخ ترک تحصیل و میزان بی سوادی مطلق آنجا چقدر است…از وضع بهداشت آنجا خبر داری…….و….و….و….  

جناب دکتر سهم خودت را از بیکاری دم قلعه و کل اسلام آباد ارزیابی کرده ای؟؟؟؟ خبر داری درآمد دولت در 8 سال نمایندگی شما 800000000000 دلار فقط ازناحیه نفت ملی بوده است. حساب کردی سهم دم قلعه از این 800 میلیارد دلار درآمد نفت چقدر بوده است.؟؟؟؟ میدانی 800 میلیارد دلار درآمد نفت یعنی 2880000000000000 تومان.  

میدانم خبر نداری …چون در برج عاج نشسته ای و در رخت خواب پرقو لم زده ای و به یکدست قلم برداشته ای تا علیه امثال فرزند امام مستضعفان سید حسن خمینی بنویسی و او را از ورود به سیاست باز داری …و به دستی دیگر با الفاظ بی سرو ته و یک سویه در باره فلسطین و لبنان و عراق و سوریه و لیبی ویمن و اروپا و مشکلات داخلی آمریکا وافریقا…..حرف میزنی .برادر از خودت پرسیدی چرا صدا وسيما میلی فقط سراغ شما می آید چرا سراغ امثال دکتر احمدیان نمی آید که خودت هم میدانی از نظر سواد با شما فاصله از زمین تا آسمان دارد….راستی تو را چه به این حرفها ؟؟؟ تو کیستی که چنین بانگ پرهیز سر میدهی....شان خودت را حفظ کن برادر….خاندان خمینی در قلب مردم اسلام آباد و دم قلعه و…جا دارند.

جناب فلاحت پیشه آنگونه دم از دم قلعه میزنی انگار شب و روز برای آنها ناله میکنینه برادر …تو در برج باشکوه خود در امیر آباد تهران سکنی گزیده ای و به تفریحات با کلاس!!! مشغول . دم قلعه و اسلام ایاد سیا سیا خالدی واهل حق ….را با تو نسبتی نیست. 

راستی چگونه در دانشگاه علامه استخدام شدی….آیا واقعا از طریق قانونی رفتی؟ چند مقاله علمی پژوهشی داری؟؟ مصاحبه برای استخدام دادی ….از طریق پورتال وزارتخانه رفتی ثبت نام کردی…برای استخدام رقیب داشتی…..راستی میدانی بسیاری از دارندگان مدرک ارشدو دکتری در دم قلعه دست فروشند. میدانی سیگار فروشان  تحصیلکرده  دم قلعه دیگر سیگارهایی شان به فروش نمیرود چون دست زیاد شده…..دکتر جان خودت را به خواب نزن مردم می فهمند برادر.….کوتاه بیا و از موضع استهزاء بیا پائین….روز پاسخگویی تو و امثال تو هم فرا خواهد رسید.

نوشته شده توسط admin در چهارشنبه, 09 دی 1394 ساعت 12:27 ب.ظ

51 نظر

 1. با سلام و کمال احترام برای این برادر عزیز
  زیاد جوش نیار عزیز جان کاری به فلاحت پیشه ندارم خدا وکیلی بدون هیچ گونه تعصب قضاوت کن نمایندگان عزیز اداوار گذشته را از صفری تااسدی یا نریمانی جمشید نزاد چطور اعظم خانم یا فلاحت پیشه و جلیلیان به کدامشان رای مثبت میدی کدامشان جسارت ارائه کارنامه کاری خودرا در دوره نمایندگی داشتند حالا زیاد سنگ دکتر احمدیان را به سینه نزن همشا لنگ یکند نه عزیز جان مردم همیشه مظلوم شهرمان فقط دم دمای انتخابات رفیق و پهلوان برادر میشوند هر کدامشان نماینده شوند فقط برای خود و اطرافینشان خوبند گفتی بودی که ارشد داری راننده هستی باز خدا را شاکر باش که راننده هستی روزیت میرسد بیا تا ارشدهای شهرت نام ببرم که برای امرار معاش کنند کوچ کردند در غربت سر از کارتن خوابی در آوردند نه عزیز جان از هدفشان رضای خدا و کمک به شهرستان مقاوم و مظلوم اسلام آباد بود این همه برای بدست آوردن کرسی مجلس تلاس نمی کردند و این همه ثروت باد آورده را خرج نمیکردند باز افسوس که مردم دیارمان با قبیله گرای و تعصبات کور کورانه یکی را روانه مجلس میکنند که نتیجه اش میشود نماینده کنونی که حتی نتوانست یک جدول به جدولهای شهرمان اضافه کنند افسوس افسوس برای جوانان تحصیل کرده بیکار شهرمان …….

 2. قربون آدم چیز فهم.

 3. برادران وخواهران عزیز این خانه از از پای بست ویران است

 4. جان برادر همه چیز را قاطی کردید که هیچ ربطی به دکتر فلاحت پیشه ندارد،خدارا شکر کن مهندس کامپیوترشدی اون هم در سایه دولتمردان جمهوری اسلامی وگرنه تو را چه به مهندسی کامپیوتر ،این الفاظ بی ادبی ومغرضانه ، نشان از شخصیت سخیفت دارد !واقعا برات متاسفم که این چنین همشهری دارم.

 5. از مدیریت سایت خیلی تشکر می کنم بخاطر بیان  حقایق شهرمون.   

 6. باسلام واحترام ;این نظر دیدگاه غالب مردم سالم وبا اخلاص دم قلعه وشهرستانی نیست این منطقه محروم به همه فرزندان خود به خصوص فلاحت پبیشه می بالد ونیک می داند عهد شکنی در مرام فرزندان اصیل اسلام اباد نیست وازهمه مردم اسلام اباد ومنطقه برای توفیق این فرزند لایق وتوانمند خود انتظار کمک وهمیاری دارد شما نیز خود را برای پست ومقام دنیااز مردم جدا نکنید که بزودی سیه روی شود هر که درو غش باشد.بادرود وبدرود

 7. با سلام، انصافا زیبا بود، آقای فلاحت پیشه باید پاسخگوی مردم باشند

 8. ……… بر ……گو غرب کشور .
  ودست شما نویسنده محترم درد نکنه حرف دل مردم رو گفتی
  با تشکر از سایت کرمانشاه دیلی

 9. تا اندازه ی زیادی مبتنی بر واقیت بود . درود بر اصلاحات. اطمینان دارم اگر اصلاحات کاندید داشته باشد عرصه سیمرغ را جولانگاه مگس نخواهد بود. این دوره فقط آقای دکتر احمدیان یا جناب آقای علیرضا تدرو. به امید پیروزی اصلاحات

 10. خیلی عالی بود. گریه ام گرفت . دست مریزاد. سخنی که از دل برآید لاجرم بر دل نشیند.

 11. با سلام جناب اقای فلاحت پیشه در دور اول یک ترفند به کار بستی و مردم سیاسیا را بسیج کردی یاد هست که امدی داخل ستاد خودت و یک گریه امام جعفری راه انداختی که در شیان یک نفر خواسته با تفنگ مغزترا در اورد و گفتی اگر چهار تا از برادران سیا سیا همراهت باشد کسی به تو توهین نمی کند با این دروغ و ان گریه همه مردم سیا سیاه را گول زدی حالا با سخن حزن انگیز می خواهی مردو دیوغلا را گول بزنی ولی مردم هوشیار هستند و دیگر گول نمی خورند چند تا از ترفند های دیگرت را بگویم  نمی ایم    مردم ول کن نیستند  دیگر کانیداتور ها برای من کار می کنند  اخر سیاست  مدار کدام ادم عاقل خود و خانواده و دوست تان خود را برای یک ادم ……….. هزینه می کند  اینها  اقای علی محمد ازادی نیستندکه به دروغ عکسش را زدی داخل ستادت و گفتی به نفع من کنار رفته و اورا نابود کردی ایا حلالت می کند و بعد از سخنرانی احد رضایی رفتین و او را کول کردین و تا داخل ستادت به زور ردین و گفتین بیعت کرده درصورتی ک دروغ بود

 12. درودبراین شهروندعزیزاسلام ابادی برای تحلیلش

 13. درود خدا برشهروند شهرستانی واقعا سنگ تمام گذاشتی مرا یاد جلسه های مخفیانه  وشبانه آقای دکتر فلاحت باآقای لطیف صفری انداختی تا برای حفظ منافع خودشان ومعامله بر سر آراء مردم اسلام آباد به چه روشهای فریبنده ای وارد عمل شوند وبرای گرفتن ………. کلان و …………………….. …………. خود برنامه ریزی کنند مردم اسلام آباد بدانند فلاحت پیشه نماینده لطیف صفری است نه مردم اسلام آباد

 14. درود بر شرف تو همشهری عزیز که تمام حرف دل مارو به این مار خوش خط وخال وعوام فریب دادی،،، فلاحت پیشه یای گفته بود دلم برا سفرهای اروپایی تنگ شده این آقا فقط بفکر خودشه

 15. سخن حق تلخ است انسان به هرجایی که رسید نباید گذشته خود را فراموش کند ضمنا گذشت دورانی که قحطی مدرک دکترا بود الان زیر هر سنگی را که برداری چنددکتر پیدا می کنی

 16. این صحبت های پوپولیستی یعنی چی، تاریخ مصرف این نوع گفتمان که این برادرمان مطرح میکنه گذشته! جتاب آقای پرندین به نظر من انعکاس همچین صبحتهای هیچ نوع نقد نیست فقط سیاه نمای و سنگ اندازی میباشه.

 17. با عرض سلام .خداوکیل خوب توجه کنید کسی که از سیاست و توان وشخصیت علمی دم میزنه خیلی زشته که اینطور خودش کوچیک کنه و با ساخت یک کلیپ احساسی و مبتدی و بسیار در سطح پایین بخواهد با احساسات و افکار عمومی بازی کند. این کارها چه دردی از مردم درمان می کند. اگر ایشان ادعا دارند برنامه و راهکار علمی و اجرایی و قابل اجرا شدن ارائه بدهند. نه خدمات دولت را به خود منصوب نمایند و به عنوان رزومه و عملکرد خود بیان کنند. این حرفها دیگر مردم را قانع نمی کند. باید اگر ایشان خود را متفکر و برتر از دیگران می داند برنامه ارائه دهد و کمتر مظلوم نمایی کند. مگر چه ظلمی بر ایشان رفته است . رای مال مردم است به هر که بخواهند می دهند نه حق کسی که خود را مظلوم نشان دهد.

 18. با سلام درود بر شرفت حرف دل مردم را زدی شیر مادرت حلالت فقط اینو می دانم دوستان مردم دیگر گول حرفهای این آقا را نمی خورند فقط با این حرفها و فرار رو به جلوها خودتو خراب میکنی دوست عزیزخدا شاهده مردم در محاورات روزانه  خود عنوان می کنند  به هرکس به غیر از ایشان رای می دهیم  هر کس می خواهد باشد

 19. آیا کسی که خود را متفکر و بزرگ قلمداد میکند چگونه باید مردم دیار خود را اینگونه حقیر و کوچک ببیند وبا عوام فریبی و صدور کلیپ صوتی کاملا بپچگانه که در شان یک کاندید مجلس نیست بخواهد در دل مردم جا بگیرد . آنزمان گذشت که مردم با داش حشمت گفتن والفاز سطح پایین بخواهند گول بخورند مردم ما دیگه در گذشته سیر نمیکنند بلکه نگاه به آینده دارن . خداوکیل خیلی زشته آدم اینقدر خودش رو کوچیک کنه . مثلا بیای صدات رو ظریف کنی یا غمگین کنی چه دردی از مردم دوا میکنه . آدم های بزرگ کارهای بزرگ انجام میدن. حریم خود ودیگران را رعایت میکنند . خجالت داره مردم خود را بی حرمت کنی بری داد بزنی آی مردم کرمانشاه مردم اسلام آباد شب نامه علیه من پخش میکنند و اینجور حیثیت و آبروی مردم رو زیر سوال ببری و بعد با همین مردم دم از رفاقت میزنی . با این کارها چی رو میخوای ثابت کنی . نه رفاقت داری نه اعتماد داری . هزارو یک کلک سر مردم در میاری تا بخوای رای بیاری . مگر این کاندیداهای دیگه نیستن .مثل انسان درست حسابی دارن کارشون رو انجام میدن . به سرو کله این میپری به اون یکی تهمت میزنی از سرو کول همه بالا میری . خداوکیل نگاه به سن وسال خودت بکن .تمام سرو ریشت سفید شده ولی هنوز دست از این کارهات بر نداشتی . اینهارو برادرانه بهت گفتم که فکری بحال خودت بکنی که دیگه اینجا جای امثال شما نیست .

 20. فقط طابري

 21. درودبرگفتارت شیرمادرت حلالت راست گفتی ما مردم دالاهوکه ایشان رانماینده خودانتخاب کردیم خیری ندیدیم مامردم دالاهوهم 8سال فریب فلاحت پیشه راخوردیم حمایتش کردیم
  آخرسرهم ماراکافروبی نمازوبی خداوبی دین خواندوباتوهین واحانت ماروچون احمدی نژادقلیل واندک خواندولی فراموش نکنیدماهم به کمک همه یه مشت هماهنگ شدیم وبردهان توهین گرکوفتیم تاکورشودهر
  آنکس که نتوان دیداوتاوان غرورش ودوروبری هایش راپس نداده ماهنوزبااوکارداریم…

 22. با سلام، بعید میدونم مردم اسلام آباد گول نیرنگ و کلک فلاحت را بخورن ، بابا بسه، ول کن دیگه، خجالت داره بخدا، امتحان خودتو پس دادی ، سید بزرگ به شما رای نمیده، ایل بزرگ خالدی همچنان ، ایل منصوری هم کاندیداخودشو داره ، سایر ایلات هم همینطور جالبه تر از همه ایل سیا سیا هم چهار نفر کاندیدا داره ، پس چرا اینقد در توهم سیر میکنی… قالیباف

 23. با سلام . امثال آقای فلاحت پیشه یک روز رای مردم شیان و حسن آباد را به بدلیل حمایت از آقای آزادی پر استامبولی خواندن اما الان دارن سراغ همین مردم برای رای میرن . آقای لطیف صفری روزی رای مردم را پر یک وانت قیاس کردن الان هم ایشان افتاده دنبال آقای فلاحت پیشه . این آقایان چرا فکر میکنند که مردم کارهای گذشته آنها را ندیده ویا فراموش کرده اند . مثل کبک سر زیر برف میکنند و خبر از دور بر خود ندارن . آخه زن و بچه مردم جه گناهی کرده اند که تاوان اشتباهات شما را باید پس بدهند . هزارو یک کلک سر مردم بیچاره در میارین تا رای بیاورین . یک بار تهمت به مردم میزنین یک بار خواهش میکنید . یکبار گریه میکنین . یکبار مظلوم نمایی . آخه نمایندگی مجلسی که این چور بدست بیاد آیا چه تفکر علمی بدنبال آن خواهد بود . به جای آنکه راهکار علمی و قابل اجرا برای حل مشکلات مردم ارائه کنید برای مردم فیلم بازی میکنید و کلیپ غمگین صوتی ارائه میکنی . خداوکیل خیلی زشته از این کارها نکنید . غیر از اینکه خودتان را سبک میکنید هیچ حاصلی نخواهد داشت .

 24. اگر افتخار غرب کشور اینه!! بابا نخواستیم سردار که گریه و زاری نمی کند. 
  مویه سر نمی دهد بابا مگر این مجلس چه داره که اینقدر باید خود را حقیر کنی؟؟!!

 25. اگر افتخار غرب کشور اینه!! بابا نخواستیم سردار که گریه و زاری نمی کند. 
  مویه سر نمی دهد بابا مگر این مجلس چه داره که اینقدر باید خود را حقیر کنی؟؟!!

  1. خلايق هرچهرلايق لياقت شماهمون اقاي خاموشه شمارو چه به سياست وتفكرو تعقل

 26. با سلام

  نقد نوشته شده عین واقعیت است هرچند به علت درد نویسنده و مشکلات فراوانی که امروزه گریبانگیر قشرمحروم شده است کمی احساسی است .ایشان به نکات جالبی اشاره کرده که بیشتر برای کسانی که مدرک تحصیلات تکمیلی دارند و برای هیات علمی ثبت نام کرده اند قابل فهم تر است مثلا از دکتر فلاحت پیشه سوال شده آیا برای استخدام در دانشگاه علامه در پورتال وزارت علوم ثبت نام کرده ای که خود این ثبت نام فقط برای عده ا ی بی پارتی مرسوم است وگرنه افرادی که از نفوذ بر خوردارند بدون طی این مراحل هیات علمی می شوند که مصداق بارزش دکتر فلاحت پیشه می باشد. در خصوص صداو سیما هم درست گفته ، سال 1377یکی از اساتید برجسته علوم سیاسی در دانشگاه علامه در کلاسی که اینجانب نیز شرکت داشتم گفت : دانشجویان محترم توجه داشته باشید هرکسی که صدا و سیما از اون بعنوان تحلیل گر استفاده می کند بدون استثناء بی سواد است و چند مثال هم آورد که مثلا با وجود فلانی و فلانی چطور فلان آقای بی سواد هر روز تو قاب تلویزیونه. در قسمت دیگر نقد رفاقت دکتر فلاحت پیشه را زیر سوال برده که این هم به حقه امروزه همه میدونیم سیاست با خیانت عجین شده از گذشته هم اینجوری بوده مثلا نگاهی به کتاب روباه صحرا بیندازید ببینید سربازان ژاپن چگونه هم قطارانشان را که همه خلبان بودند در جنگ پر هاربر تنها گذاشند تا در آب غرق شوند ،پس کسی که سیاست خوانده و هشت سال هم سیاست زده شده نباید دم از رفاقت بزند ولو برای فریب افکار عمومی ، این نقد فلاحت پیشه را به دروغگویی و سیاست پوپولیستی متهم میکند که این هم می تواند درست باشد مثلا دکتر فلاحت پیشه گفته برای خدمت آمده ام که این می تواند مصداق دروغ باشد چون اگر قصدش خدمت بود توی اون هشت سال از وضعیت آنارشیستی که پیش آمده برای جوانان این منطقه کاری می کرد مثلا نماینده های شهرهای مختلف 20 نفر فوق لسانس را در دانشگاه پیام نور اسلام آباد که حوزه جناب دکتر است به عنوان هیات علمی جذب کرده انددر صورتیکه جناب دکتر تلاش می کرد این بیست نفر می توانستند اسلام آبادی باشند. در خصوص پوپولیستی بودن کار دکتر هم می شود گفت درست است چون عامه مردم را خطاب قرار داده و روی قشر محروم اسلام آباد مانور می دهد. ممنون

 27. دوران غرور تکبر بسر آمده ، جالبه فلاحت پیشه میگه برای رفع کدورت امدم زهی خیال باطل تو خودت عامل تفرقه و برپاکننده جنگ ایلی قبیله ای هستی حالا دم از رفاقت و اتحاد و فرزند اسلام اباد میزنی ، مگه فقط شما فرزند اسلام ابادی بقیه در پاریس و تکزاس متولد شده اند ، بعدش هم شما اسلام ابادی نیستی ، شما اهل دیره هستی.

 28. مایه تاسف است که بعضی از آقایان فقط دنبال تخریب و گرفتن ایرادهای بنی اسراییلی هستن و از هر حرکت و فعالیتی که مطامع و منافع انها را به خطر بندازد بشدت هراسان و نگران میشوند البته سر دسته این گروه جناب ع پ هستش و ماهیتش معلوم . بقول شاعر که میگوید ((عیب کسان منگر و احسان خویش دیده فرو بر در گریبان خویش ))کاش به اطرافیان خودمانم نگاهی بندازیم ببینیم با چه شیوهای در انتخابات حضور داشتن و دارن ودنبال چه چیزهایی هستند کسانی که دور قبل ماهیتشون برای مردم روشن شد و مردم را فروختن الان با چه رویی امدن تو صحنه انتخابات اونایی که مطرود نظام و منفور خلقن باز امدن دنبال معامله و توطئه و سو استفاده از احساسات مردم وبا گل الود نمودن آب ماهی خودشان را بگیرند ودو باره با ترفند ایل گرایی در بین مردم شکاف ایجاد کنند و اما کسی که احساسات پاکش را نسبت به همشهریانش بیان میکند ما هجوش میکنیم و به او می تازیم اما کسی که با کثیف ترین شیو ه ها وارد فاز انتخابات شده تاییدش میکنیم این ناشی از تعصب غلط و سست عنصری است

 29. دوستان رای ندید بخدا هر رای فقط ضربه به خودمانه،بخدا همشان یه جورن عده ای دزد

 30. بابا جان خودتان بزارید بره مجلس بخدا این سه ماه بنده خدا خانه ای نیست که زنگ نزده باشه رهاش کنید دیگه اهل تقواست طفلکی دلش خون شده از وضع فقرا ///////

 31. خدمت برادر ارجمند و اصلاح طلب فرهنگی سلام . اول این طرز صحبت کردن از یه فرهنگی بعیده . چرا . چون جنابعالی هم با تعصب و با هم با عصبانیت صحبت کردی . میشه فهمید که جنابعالی باتعصب ایلی و عشیره ای صحبت کردی . آیا اگر در مورد کاندید دیگری این طور نقد میشد بازهم این طور عصبانی میشدی ؟ بلاخره کاندیداها باید در مقابل نقد مردم قرار بگیرن و اگر مردم نقدی دارن بدان که دغدغه و نگرانی دارن . اگر نقدی هم هست مربوط به عملکرد و گذشته آقایان هست . خود جنابعالی و خانواده محترم جنابتان در این شهر زندگی میکنی و شرایط را خوب درک میکنی . آیا کلیپ صوتی که در سایت کرمانشاه دیلی منتشر شد مگر صدای جناب آقای فلاحت پیشه نبود . آیا گناه آقای پرندین این وسط چه بوده . این کلیپ اول توسط دوستان آقای فلاحت در تلگرام و غیره منتشر شد و قصد و غرض آقایان هم انتشار این کلیپ بوده . کار سایت ها هم همینه که مطالب روز را منعکس کنن . من فکر میکنم نگرانی دوستان بابت انتشار کلیپ نبوده بلکه نگرانی از بیان یکسری مطالب و وافعیتا توسط مردم بوده . من و شما هم از این مردم هستیم و حق داریم که به هر مسئولی به حق انتقاد داشته باشیم . روا نیست مردم را به خاطر خواسته هایشان تقبیح کرد . چون انتخابات با هیجان همراه است طبیعیه که ما هم گاها هیجانی قضاوت کنیم . موضوع دیگری خواستم از جنابتان سوال کنم اینه وقتی سایت توسعه کرمانشاه مطلبی غیر واقعی راجع به صدور شب نامه علیه آقای فلاحت پیشه منتشر کرد چرا فرد فرهیخته ای هم چون جنابعالی اعتراضی به این موضوع نکرد که بگوید آقای چشمه گچی جنابعالی این مطلب را بر اساس چه سند و مدرکی منتشر میکنی . خداوکیل یک نفر در اسلام آباد این موضوع را تایید نکرد واین خبر از اساس کذب بود . البته بنده قصد بی حرمتی به جنابعالی را نداشتم و امیدوارم که همه با هم بتوانیم با انتخابی واقعی و متناسب با شان مردم آینده ای خوب را رقم بزنیم .

 32. اقاي محترم شخصيت ومرام ومعرفت دكتربراي همگي بخصوص براي ما اهالي ديوقلا شناخته شده هستش وهمگي به شرافت ودرستي وساده زيستي ايشان ايمان داريم وايشان درقلب مردم الخصوص مردم ديوقلا جاي دارند شما درجايگاهي نيستي كه بجاي مردم شريف ديوقلا اظهارنظر كني واين اراجيف ساخته پرداخته ذهنيت كثيف شما ميباشد ومعلومه كه شماازغلامان جيره خواران چه كساني ميباشيد

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  با سلام به مخاطبان عزیز

  لطفا در اظهار نظر کردن رعایت ادب و نزاکت را بفرمایید که هم حرمت سایر مخاطبان عزیز حفظ شود هم شخصیت خود را زیر سوال نبرده باشید و هم اینکه با دفاع هیجانی و غیرمعقول و فحش و ناسزا گفتن به دیگران ، چهره آقای فلاحت پیشه را مخدوش نفرمایید چرا که باور دارم ادبیات و گفتار تمام هواداران آقای فلاحت پیشه اینگونه نیست و بسیاری از ایشان از فرهیختگان جامعه ما هستند که می طلبد که این فرهختگان و به ویژه شخص دکتر فلاحت پیشه راهنمایی لازم را در این خصوص به این جوانان عزیز داشته باشند.

 33. تمام حرفهايي كه شماها وامثال شماها عليه ايشان ميزنيد تمامش ازروي حسادته  متأسفم برات دكترفلاحت درقلب همه ما هستن

 34. اقای فلاحت پیشه شما هشت سال در مجلس بودی چیکار کردی ی مشت …….. اوردی به عنوان ریاست گذاشتی چرا باید فرماندار بخشدار و…..گیلانغربی باشند تفرقه بین اسلام اباد شما انداختی دیگه گول حرفهای شما نخواهیم خورد

 35. عشق امید اندیشه دکتر فلاحت بیشه.دکتر فلاحت بیشه باید سناتور بشه.مرد فکراندیشه دکتر فلاحت بیه اقای محترم دکتر کت شلوار روی میز مجلس باشه کافیه نه مثل بعضی هنوز باشونو اونجا نزاشتن 

  1. خیلی پرتی، نظر بده!!!!!!!!!!! وقت برا تبلیغ زیاده اندیشمند!!!!!!!!!!!!!!!! برنامه های کتبی دکتر جون چیه، اصلا برنامه داره، از برنامه هاش بگو، راه آهن تکراریه، بقیشو بگو

 36. به نظر بنده انتظارات مردم اسلام آباد(البته عمدتاً عزیزان فعال در سایتهای اینترنتی) خیلی بالاتر از آن چیزی است که در واقعیت می باشد. بطوریکه انتظار دارند تنها یک نماینده به تنهایی بتواند تمام مشکلات فرهنگی، اقتصادی، آموزش و پرورش را حل کند.  در حالیکه سیستم حاضر در کشور اصلا به این گونه نیست. به خدا بعضی ها به گونه ای راجع به اختیارات واقعی نماینده حرف می زنند که انگار در این کشور زندگی نمی کنند.

 37. …………… …….. فلاحت پیشه

 38. عزیز برادر مردم رنج کشیده شهرستانی وبقولی شما دیو قلا خیلی بزرگتر از آن هستند که با این حرفهای احساسی گول بخورند. عیییبه مردم شهریار شهر وهفت صد دستگاه وشهرک جهادوو…و..بلا تکلیف ماندن؟ همان یادگار مردم رو در کارنامت پاک نکن…

 39. سلام

  بنده یقین دارم که این نوشته ی مدیریت محترم سایت کرمانشاه دیلی میباشد. از وقتی که با این سایت اشنا شدم متاسفانه فقط کارش شده تخریب دکتر فلاحت پیشه نه (اطلاع رسانی)

  پاسخ کرمانشاه دیلی:
  سلام دوست عزیز

  سوگند به خدا که بنده این مطلب را ننوشته ام و این یادداشت را برایمان فرستاده اند.

 40. درودبرامیرکبیر غرب کشور به خدامن خودم دیوقالایی هستم وهمه دوستانم آرزوی داشتن بچه محلی بودن با فلاحت پیشه را دارندافتخا دیوقلا دکتر تخریبش نکنید

 41. هرچند امید درتمام ادیان الاهی مورد تاکید است اما براستی باتوجه به عملکرد هشت ساله حشمت غیر از سیاسیا مابقی مرد م بقول خودش حتی دیوقلا .چه امیدی میتوانند به تیتر شعار او داشته باشند!!!؟؟؟؟؟؟

  1. بنده هرچه تحقیق میکنم بیشتر مردم دارند به ارزشهای فلاحت بیشه روی میاورند در بین کاندیدا اول فلاحت دو احمدیان سه نظری چهار صیدمحمدی لایق مجلس مستند نادری . جلیلیان . رای اینها به هزار نمیرسد

 42. افتخار غرب کشور و مرد سیاست و دلسوز محرومین فقط و فقط دکتر حشمت اله فلاحت پیشه هست کسانی ک ایشان را تخریب میکنن فقط قصد و غرض شخصی دارند لطفا مردانه تصمیم بگیرید با حرف مردم جبهه نگیرید باتشکر

 43. درجواب اقای رستم شیانی من سوال از تیتر شعار حشمت داشتم که امید با عمل کرد او همخوانی ندارد .چون هشت سال مردم از او ناامید شدند.باز تیتر امید دارد بله ممکن برای خودش امید وار باشد اما ما مردم امیدی به او نداریم مردم خیلی وقته از او قطع امید کردند غیر از انهایی که حافظه ماهی دارند.همین .مردم باید قدری ثعمق وتفکر کنند زمان زیادی نگذشته یادشان میاد . قبلا چقدر به او وشعار هایش امید وار بودند اما هیچ…

 44. مردم دم قلعه باید به کسی رأی دهند که مرد باشد ونه فقط مواقع انتخابات به شاه آباد بیاید

 45. ته دی دس نکیشاید وسر مردم

 46. درود بر شرفت که عین حقیقت را گفتی. حقیقت همیشه بر کام عده ای تلخ است این آقا من خودم. 2دوره بهش رای دادم ولی تمام گفتارش برای بدست آوردن جایگاهی بالاتر بود 

 47. درود بر شرفت

 48. باسلام فلاحت پیشه برای خود فلاحت پیشه س . همه اینو بهتر ازخودش میشناسن کسی که 8سال بو اگه 20سال دیگه باشد …. . به ایشان که امتیاز مثبتی بهش اضافه نشده اما ازش کم شده.

 49. آقای فلاحت پیشه 
   آن هنگام که نماینده بودی وظاهرا برای سرکشی به حوزه انتخابیه می آمدی هیچ یادت هست که حوزه انتخابیه خود را در شهرداری کرند خلاصه کردی وبه ……………………..با صابر رحیمی می گذراندی و همیشه بر ……….. …………. هایی که با ……… شهرداری تهیه میشد اینهمه مسابقه …………………….. میگذاشتین راستی  که …………..نبود چگونه تو وصابر رحیمی هریک به تنهایی توانستیتد ……………………. شده را ………… ای ……………….

 50. با سلام این تحلیلی گری که شما میگید جز تخریب دکتر فلاحت پیشه چیزی دیگری نخواسته مطرح کند این دوره خیلیا دست به دست هم داده اند که فقط آقای فلاحت پیشه رو تخریب کنند

 51. ببخشید اون خودش تخریب شده احتیاج نیست که تخریبش کنن،،،،، اون جریان استمبولی هم نشانه شخصیت فلاحت بود که بیشتر از این نمیشه انتظاری ازش داشت

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه