دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

نوه امام: احتمال كانديداتوري سیدحسن خمینی

نوه امام: احتمال كانديداتوري سیدحسن خمینی
  • نوه امام: احتمال كانديداتوري سیدحسن خمینی

اسلام آبادتایمز: نعیمه اشراقی نوه امام راحل، با بیان اینکه عدم شرکت و یا سکوت در انتخابات۹۲ از جانب برخی از اصلاح طلبان به معنای تحریم انتخابات نیست، با اشاره به خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر احتمال کاندیداتوری حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی گفت: احتمال حضور سید حسن خمینی در انتخابات ۹۲ را رد نمی‌کنم.

اشراقی در این باره خاطرنشان کرد: به نظر بنده، سید حسن خمینی بهترین گزینه برای شرایط ایران امروز است؛ پشتوانه قوی مردمی، سلامت شخصیتی و تفکر باز فراجناحی وی، ادله این نظرم است.

نوه امام راحل با بیان اینکه سید حسن تنها کسی است که می تواند دولت آشتی ملی تشکیل دهد، اضافه کرد: وی می‌تواند وسیله‌ای برای آشتی عده‌ای از مردم و برخی از جناح‌ها با نظام شود.

اشراقی ادامه داد: اصلاح‌طلبان گروه‌های سیاسی‌ای هستند که هنوز تحت یک جبهه واحد متحد نشده‌ و سلایق و نظرات متفاوتی دارند و در شرایطی که امروز در مصدر اجرایی سیستم نیستند، این پراکندگی آنها هم طبیعی است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پایان، تأکید کرد: اگر شرایط به گونه‌ای تغییر کند که اصلاح‌طلبان بتوانند با معرفی کاندیدای واحد و موجه، به طور آزادانه و نه از سر ناچاری در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده شرکت کنند، شانس زیادی خواهند داشت.

بهار

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 17 دی 1391 ساعت 11:31 ق.ظ

2 نظر

  1. سلام

  2. شما

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه