جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

واکنش علی دایی به خبر ارتباط با رقاص و خواننده لوس آنجلسی

واکنش علی دایی به خبر ارتباط با رقاص و خواننده لوس آنجلسی
  • واکنش علی دایی به خبر ارتباط با رقاص و خواننده لوس آنجلسی

اسلام آبادتایمز: سرمربی تیم راه‌آهن در خصوص اینکه برخی از سایت‌ها ارتباط او را با برخی خوانندگان اعلام کردند گفت:

 

برخی از سایتهای خبری که جز زرد نویشی و خبرهای بی محتوا محمل دیگری برای جلب توجه نمی یابند ، در چند روز گذشته با دادن نشانه هایی اعلام کرده بودند که علی دایی با یک خواننده لس آنجلسی ارتباط دارد!

 

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال ، چند سایت خبری اینگونه آورده بودند که:

 

 

 

یکی از سرمربیان مشهور و شاغل در فوتبال ایران با یکی از خوانندگان مشهور لس آنجلسی ارتباط صمیمی و دوستانه دارد. ارتباط سرمربی ایرانی با خواننده لس‌آنجلسی! به گزارش افکارنیوز به نقل از مدال نیوز، یکی از مشهورترین سرمربیان لیگ برتری که تابعیت دوگانه ایرانی و آمریکایی هم دارد. مدتی است با یکی از خوانندگان مشهور و قدیمی و مرد لس آنجلسی روابط دوستانه و نزدیکی برقرار کرده است به طوریکه هر از گاهی با او تلفنی صحبت می کند و حتی شنیدیم او نزد اهالی فوتبال از اینکه با چنین خواننده ای رابطه بسیار صمیمی دارد فخرفروشی می کند.

 

شاید این مربی مشهور و مطرح از امتیاز تابعیت آمریکایی خود استفاده می‌کند که با این خواننده که در لس آنجلس به او آقای صدا لقب داده‌اند ارتباط دارد! بالاخره خود این مربی هم لقب آقایی در فوتبال ایران دارد و یکی از سلاطین روی سکوهاست که همیشه و همه جا برخی طرفداران نامش را در ورزشگاه ها صدا می زنند.

 

در حالی که مشخص نیست وقتی چنین افرادی با دادن چنین نشانه های واضحی قصد دارند فردی را به خیال خود بی آبرو کنند ، دیگر چه توجیهی برای خود نه برای فرار از قانون مطبوعات بلکه پاسخ در برابر وجدان و خدای خود دارند؟!

 

 

علی دایی جمعه پس از برد شیرین تیمش راه آهن برابر آلومینیوم هرمزگان علی دایی در ادامه نشست خبری در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر این که بعضی از سایت‌ها از ارتباطش با یکی از خواننده‌های خارجی خبر داده‌اند، اینگونه پاسخ چنین افرادی را داد:

 

 

به هیچ عنوان چنین موضوعی وجود ندارد برای این سایت‌ها متاسفم اگر ارتباطی داشته باشم خیلی راحت مطرح می‌کنم. با هیچ رقاص و خواننده‌ای در ارتباط نیستم برای این سایت‌های چیپ و بی‌ارزش متاسفم. من با خواننده ایرانی در ارتباط نیستم چه برسد به خواننده خارجی.

وی افزود: البته این را بگویم که علی دایی شخص آزادی است به هیچ نهاد دولتی هم وابسته نیست پول دولت را هم هیچ جا خرج نمی‌کند و به هیچ احدی ربط ندارد که من چه کاری انجام می‌دهم. من شخص آزادی هستم و می‌توانم هر کاری بکنم هر جا بروم و با هر کسی در ارتباط باشم. هیچ احدی هم نمی‌تواند کاری کند. اگر ارتباطی داشته باشم به دیگران چه ربطی دارد. چه کسانی با چه افرادی در ارتباط هستند در این موارد صحبت نمی‌کنم اما نمی‌توانند این موارد را به دایی بچسبانند.

 

 

 

متاسفانه چندی است که پس از رویه نا مناسبی که در برخی از مطبوعات به اصطلاح زرد برای جلب توجه بیشتر و بالا بردن تیراژ ولو با بیان دروغ شاهد بوده ایم ، حال همین اتاثق را برای بالا بردن آمار بازدید در بین برخی از سایتها می بینیم که با تمام احترامی که برای جامعه خبری کشورمان قائل هستیم ، امیدواریم چنین اتفاق نامیمونی هر چه زودتر از بین همکارانمان رخت بربندد!

 

نوشته شده توسط admin در شنبه, 30 دی 1391 ساعت 11:56 ق.ظ

دیدگاه