چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

واکنش فلاحت پیشه به دخالت نمایندگان در عزل و نصبها: همه نمایندگان را زیرسئوال نبرید

واکنش فلاحت پیشه به دخالت نمایندگان در عزل و نصبها: همه نمایندگان را زیرسئوال نبرید

واکنش فلاحت پیشه به دخالت نمایندگان در عزل و نصبها: همه نمایندگان را زیرسئوال نبرید

 فلاحت پیشه

 نماینده اسلام آبادغرب گفت: اگر در جایی تبانی صورت بگیرد و یا مداخلاتی هست، انتظارمان این است که حتماً مصداق و سند آن نیز بیان شود که همه‌ی نمایندگان با یک نقد کلی زیر سوال نروند. ضمن اعلام مجدد اینکه برای همه‌ی سیاسیون استان احترام قائلم، حاضرم در هر جایی جلسه‌ی انتقادی بگذارند، شخصاً حضور پیدا کنم.

کرمانشاه دیلی: به نقل از صدای آزادی دکترحشمت الله فلاحت‌پیشه نسبت به انتقادات سیاسیون استان درباره دخالت نمایندگان در انتصاب فرمانداران واکنش نشان داد و گفت: اگر در جایی تبانی صورت بگیرد و یا مداخلاتی هست،انتظارمان این است که حتماً با مصداق مطرح شود که همه‌ی نمایندگان با یک نقد کلی زیر سوال نروند.

 
نماینده‌ی اسلام آباد غرب با اشاره به اینکه اخیراً برخی از فعالان سیاسی استان موضوعی را در رابطه‌ی استاندار با نمایندگان مطرح کرده اند، گفت: برای این عزیزان احترام قائلم و امیدوارم با حضور این فعالان سیاسی ، فضایی برای نقد سازنده شکل بگیرد. ولی این توضیح را لازم می دانم: یکی از مشکلات استان کرمانشاه و البته فراتر از آن در کشور، طرح مباحث به صورت «کلی» است. انتظارمان این است که اگر قرار است نقد سازنده باشد، مسائل به صورت مصداقی و مستند مطرح شوند. چرا که مصداق و سند دو اصل اساسی اعتماد است.
 
فلاحت پیشه ادامه داد: معتقدم عزیزانم در حوزه های سیاسی مستنداً به موضوع ورود نمایند. این را هم نادیده نمی گیرم که ممکن است در برخی از حوزه‌های نمایندگی دخالت های بی جایی صورت گیرد و مداخله فراتر از تفکیک قوا در حوزه اجرایی باشد.
 
عضو مجمع نمایندگان استان در ادامه گفت: بارها در زمان طرح انتخاب استاندار مطرح کرده ام که حتماً باید نظر ستادهای انتخاباتی که برای نامزد مورد وثوقشان تلاش کرده اند و دولت پیروزند، اخذ شود. 
 
وی ضمن اشاره به تلاشهای مجدانه‌ی نمایندگان استان در امور محوله یادآور شد: شکی نیست که نقاط ضعفی هم وجود دارد ولی انتظارمان این است که اگر منتقدان به این مجمع، نقدی وارد می دانند، «برنامه‌ای» مطرح شود. 
 
فلاحت پیشه درپایان گفت: اگر در جایی تبانی صورت بگیرد و یا مداخلاتی هست، انتظارمان این است که حتماً مصداق و سند آن نیز بیان شود که همه‌ی نمایندگان با یک نقد کلی زیر سوال نروند. ضمن اعلام مجدد اینکه برای همه‌ی سیاسیون استان احترام قائلم، حاضرم در هر جایی جلسه‌ی انتقادی بگذارند، شخصاً حضور پیدا کنم.

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, 10 اسفند 1396 ساعت 8:21 ب.ظ

5 نظر

  1. هرکه ایوشی د هه روش ته…….

  2. خداوندگار ب….. خداوندگار د……… پیرپکاجکی جان دیگه بسه

  3. از یکی پرسیدند از کدام سوی آیی گفتا از حمام
    گفتند از زانوی کثیفت خود هویدا و پیداست که از حمام آیی نیازی به توضیح نیست

  4. آقای فلاحت پیشه متاسفم برای جنابعالی که این حرفها را می زنید با تمام احترامی که برای جنابعالی دارم به خاطر اینکه سمت نماینده یک شهرستان را دارید . اما به عرض برسانم یا نمی دانید .یا می دانید ومردم را نادان فرض می کنید که این حرفها را می زنید . فقط یک نگاه کوچک به منطقه دور افتاده ای از حوزه انتخابیه ات مثل گهواره بنداز ببین چه عزل ونصب های صورت می گیرد . احمدی نیا سیاه سیاه . بهروز ترنج انتخاب میکنه برای معاون پشتیبانی سیاه سیاه . بهروز مالمیر انتخاب میشه برای معاون آموزشی سیاه سیاه . وغیره که حیفه اسمی بعضی را اصلا بیاریم . پس کو آن همه وعده که شورای مشورتی تشکیل میدهم آیا آموزش وپرورش گهواره کم دکترا وفوق لیسانس داره تا از این افراد با مدرک تحصیلی پایین بیارین ؟

  5. حشمت تو دی ارا خخخخخخخخخخخخ

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه