چهارشنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۷

واکنش نماینده سرپل ذهاب به عزل فرماندار این شهر: وزیر کشور از عملکرد سنجابی راضی نبود/ من ارتباطی با این موضوع ندارم

واکنش نماینده سرپل ذهاب به عزل فرماندار این شهر: وزیر کشور از عملکرد سنجابی راضی نبود/ من ارتباطی با این موضوع ندارم

 واکنش نماینده سرپل ذهاب به عزل فرماندار این شهر: وزیر کشور از عملکرد سنجابی راضی نبود/ من ارتباطی با این موضوع ندارم

 تودیع و معارفه اکبر سنجابی و محبت جمالی نیا

توضیح کرمانشاه دیلی: محبت جمالی نیا فرماندار جدید سرپل ذهاب از همراهان انتخاباتی فرهاد تجری نماینده حوزه انتخابیه سرپل ذهاب بوده و در رزومه ای ، شاخص ترین تجربه مدیریتی شهرداری سومار می باشد.

 تجری در واکنش به اینکه برخی ادعا کرده اند، با دخالت نماینده، فرماندار عزل شده است، گفت: من ارتباطی با این موضوع ندارم و خود وزیر کشور هم در همان روزهای اول زلزله اعلام کرد که از عملکرد وی راضی نیست و بارها هم این موضوع را به استاندار یادآور شده بود..

کرمانشاه دیلی: فرهاد تجری، نماینده سرپل ذهاب در گفت وگو با تابناک در پاسخ به این پرسش و دلیل برکناری فرماندار گفت: در روزهای گذشته، با توجه به اینکه استاندار جدید برای کرمانشاه منصوب شده است یک رویکرد مدیریتی جدید در حال اجراست و استان کرمانشاه هم با توجه به اینکه بالاترین رویکرد را در زمینه بیکاری دارد، این رویکرد به اجرا گذاشته شده است.

این نماینده مجلس افزود: تغییر مدیران به دلیل این است که توانمندتر و همسوتر با استاندار باشند؛ برای همین، جزو برنامه های استاندار است و قرار است در غرب و شرق کرمانشاه هم تغییراتی در فرمانداری ها صورت گیرد.

وی درباره ارتباط این تغییر با مسأله زلزله نیز گفت: حتما یکی از معیارها و مبناهای تغییر فرمانداران، مسأله زلزله و مدیریت بحران بوده و نمی تواند بی ارتباط به موضوع باشد.

این نماینده مجلس در واکنش به اینکه برخی ادعا کرده اند، با دخالت نماینده، فرماندار عزل شده است، گفت: من ارتباطی با این موضوع ندارم و خود وزیر کشور هم در همان روزهای اول زلزله اعلام کرد که از عملکرد وی راضی نیست و بارها هم این موضوع را به استاندار یادآور شده بود. البته ما انتقاد داشتیم و اتفاقا رفاقت هم با وی داریم و فکر می کنم کم لطفی کرده اند و این حرف ها را زده اند. خود ایشان می دانند که من خیلی به او کمک کرده ام، ولی گاهی نمی شود کاری کرد.

وی در ادامه یادآور شد: هنگامی که مردم در سیلاب و باران غرق بودند، جناب فرماندار جلسه سیاسی برای ابقای خود برگزار و عده ای از افراد و طرفداران خود را جمع کرده بود و به بهانه مدیریت نقد بحران در زمان زلزله به فکر ماندن و محکم کردن جایگاه خود بود.

تجری گفت: انتقاد ما تنها شامل فرماندار نمی شود و من از بنیاد مسکن، مدیران کشاورزی و نهادهای مختلف نیز انتقاد کردیم. با یک انتقاد نماینده که فرماندار عوض نمی کنند، قطعا مشکلاتی از قبل وجود داشته و خود وزارت کشور و شخص وزیر کشور هم روی این موضوع حساسیت داشته و به عملکرد وی انتقاد کرده بود.

این نماینده در پاسخ به اینکه تغییرات انجام شده چه نفعی برای منطقه خواهد داشت، گفت: وقتی فرد جدیدی در جایی منصوب می شود، انگیزه بیشتری برای عرضه خود دارد و قطعا حرکاتی برای بهبود شرایط انجام خواهد شد و فرماندار جدید هم از این قاعده جدا نخواهد بود.

البته این را هم بگویم که فرماندار قبلی حواشی زیادی هم داشت. وی در بحبوحه زلزله چندین بار مریض و حتی چند بار هم بستری شد و شرایط مناسبی نداشت. ما می خواستیم کمک کنیم، ولی نشد. به هر حال مدیران می آیند و می روند و آنچه می ماند، مردم مظلوم هستند که منتظر کمک هستند.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 06 اسفند 1396 ساعت 9:34 ب.ظ

1 نظر

  1. باسلام
    جناب تجری فرماندار سرپل ذهاب که مدیریت بحران شهرستان را بر عهده داشتند در زلزله در دوره نمایندگی شما انتخاب شد وبی شک در انتصاب ایشان نقش داشتید بعد اینکه در زمان بحران پیش آمده شما در جایگاه کارمند فرمانداری سرپل ذهاب انجام وظیفه نمودید نه در قامت یک نماینده چون بعد از چهار ماه از زلزله نطقی از شما در مجلس نشنیدیم حالا دو شهرستان دیگر با بخش های تابع انها بماند, یقین دارم حفظ کرسی مجلس برای شما از خیلی چیزها مهمتر هست که این امر دیگربرای شما محقق نخواهد شودچون مردم استان کرمانشاه این قضاوت را دارند که نتوانستید در دفاع از مردم مظلوم حوزه انتخابیه خود واحقاق حقوق انها به درستی عمل کنیدو از همه مهمترپایگاه مردمی خود را در گیلانغرب از دست دادید که ترمیم آن دشوار وسخت است وبااین انتصاب هم فکر نکنم که گل کاشته باشید!!!!

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه