جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

وبلاگهای و سایتهای اسلام آبادی در مورد نتیجه انتخابات شورای شهر این شهرستان چه نوشتند؟

وبلاگهای و سایتهای اسلام آبادی در مورد نتیجه انتخابات شورای شهر این شهرستان چه نوشتند؟
 • وبلاگهای و سایتهای اسلام آبادی در مورد نتیجه انتخابات شورای شهر این شهرستان چه نوشتند؟

 

 

 

 

 

اسلام آبادتایمز:  انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای  اسلامی شهر و روستا بالاخره به پایان رسید و دکتر حسن روحانی به عنوان رییس جمهور مردم برگزیده شد، همچنین شورای شهر چهارم اعضای خود را شناخت.

وبلاگها و سایتهای اسلام آباد هر کدام از زاویه دید خویش این رخداد انتخاباتی را رصد کردند. توجه شما را برخی از این گزارشات جلب می کنیم:


 • شورای شهر:


وبلاگ اسلام آبادغرب نیوز:


 شورای شهر اسلام آباد 9 منتخب خود را شناخت


با پایان رسمی شمارش آرا در شهرستان اسلام آباد 9 منتخب اصلی شورای شهر اسلام آباد مشخص شدند.با عنایت به نتیجه حاصله باید این دور از انتخابات شورا را عجیب ترین دوره انتخابات شورادر اسلام آباد دانست.

بسیاری از کاندیدای نامدار که قبل از انتخابات از وضعیت بسیار مناسبی برخوردار بودند نتوانستند به عضویت شوار درآیند. در این دوره مردم با رویت وضعیت وخیم 6 ساله گذشته از نگاه ایلی پرهیز نمودند اما تنها نامزد های سیا سیا بودند که با هم قسم شدن متاسفانه باز هم بر طبل ایل گرایی کوفتند  هرچند نباید از جایگاه مردمی آنان نیز به راحتی غافل شد.علی رغم تمامی موارد قابل ذکر به هر شکل مردم اسلام آباد 9 نفر را برگزیده اند که امیدواریم با رفع نقایص گذشته منشا خدمات ارزشمند به مردم اسلام آباد باشند.

اسلام آباد غرب نیوز به سهم خود به تمامی منتخبین محترم تبریک میگوید و امیدوار است ارتباط نامزد های محترم با مردم پس از انتخابات نیز مستمر بوده و رشته ارتباط منقطع نگردد.


اسامی افراد برتر انتخابات شورای شهر اسلام آباد بدین شرح است:

1- حمید شهبازی

2-شهرام مرادی

3- قدرت خوشنام

4-کیومرث ظهرابی

5-پرویز رزم دیده

6-مرزبان بخشم

7-مجتبی عبدی

8-مهدی پرویزی

9- نورالدین زارعی

http://islamabadgharbnews.blogfa.com/post/248


اندیشه اسلام آباد:


 کار شمارش آراء انتخابات شورای شهر اسلام آباد غرب در حوالی ظهر دیروز به پایان رسید و در نهایت، 9 منتخب شورای شهر اسلام آباد غرب مشخص شدند.

براساس نتایج اعلام شده، آقایان شهرام مرادی، حمیدشهبازی، قدرت خوشنام، پرویز رزمدیده، کیومرث ظهرابی، مرزبان بخشم ، مجتبی عبدی، مهدی پرویزی و نورالدین زارعی توانستند به عنوان منتخبان شورای شهر اسلام آباد غرب معرفی شوند.

انتخابات شوراها در این شهرستان، دارای نکات قابل توجهی بوده که از آنجمله، رقابت آقایان علی اکبر غلامی پور و احد ناصری برای کسب نهمین سهمیه حضور در جمع منتخبان بود که از ابتدای شمارش آراء وجود داشت تا اینکه در دو صندوق پایانی، آقای مهدی پرویزی موفق گردید که به یکباره صعودی چند پله ای داشته و آقایان غلامی پور و ناصری را به جمع اعضای علی البدل بفرستند.

نکته دیگر اما عدم کسب آراء لازم از سوی شایستگانی همچون بهروز جلیلیان، محسن نوری و … بود که همگان، ایشان را در شمار افراد پیشرو در سطح شهرستان می دانستند.

البته نباید فراموش کرد که متأسفانه چنانکه قبلا هم پیش بینی می شد، تبلیغات انتخاباتی شورای شهر اسلام آباد غرب در فضایی مناسب برگزار نگردیده و به ویژه آنکه تجمع گسترده هواداران برخی نامزدها در محل های اخذ رأی، قسم دادن و حتی توزیع کارت شارژ و … توسط معدودی از نامزدها، به طور چشمگیری باعث تحت الشعاع قرار دادن این انتخابات گردید.

تجمع هواداران برخی نامزدها در درب ورودی محل های اخذ رأی به گونه ای بود که مساعی همه جانبه دادستان محترم، فرمانده نیروی انتظامی، نیروهای امنیتی و حتی بازداشت برخی متخلفین توسط یگان ویژه و … نیز نتوانست مانع از این روند غیرقابل دفاع گردد. اتفاقی که جز با فرهنگ سازی در سطح شهرستان و اراده عمومی، قابل حل نمی باشد.

http://andisheheslamabad.blogfa.com/post/651


 • انتخابات ریاست جمهوری:


سایت خبرگزاری اسلام آباد غرب


شکستی دیگر


 مردی که همواره ادعای سیاست دارد بازهم در بازی سیاست شکست خورد .  کسی که با تصمیم گیری های اشتباه  خود هم کرسی مجلس و هم اعتماد مردم اسلام آبادغرب نسبت به خود را از دست داد این بار با انتخابی غلط و حمایت از کاندیدای از پیش باخته در انتخابات ریاست جمهوری ،آرزوهایش برای رسیدن به پست های مهم بر باد رفت………

باز هم باخت   مردی که فقط ادعای سیاست دارد……….

http://www.khabare-eslamabad.ir/post/908/%d8%b4%da%a9%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d8%af%db%8c%da%af%d8%b1

اسلام آبادغرب نیوز:


 پایان 8 سال حاکمیت اصولگرایان


http://islamabadgharbnews.blogfa.com/post/250

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 26 خرداد 1392 ساعت 10:20 ق.ظ

5 نظر

 1. مچکر

 2. جناب نخبه
  لقب ( تفرقـه انـداز کلهـر ) بر شما مبارک !

 3. ……………….

 4. کسی که با سیاست غلطش این چهار سال هم خودشو نابود کرد هم مارو. آزموده رو آزمودن خطاست.

 5. شجاعت درگفتار 
  عدالت در عمل
  انتخاب شایسته ی ما مهندس محسن غلامی

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه