جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

وعده های متناقض مسئولین در مورد مسکن مهر اسلام آباد غرب

وعده های متناقض مسئولین در مورد مسکن مهر اسلام آباد غرب
 • وعده های متناقض مسئولین در مورد مسکن مهر اسلام آباد غرب

 

 

 امیدواریم مسئولین عزیز به جای وعده دادن فشار را پیمانکاران و دست اندرکاران این پروژه که تا این حد ناتوان ظاهر شده اند، مضاعف کرده، تا انشاءالله همشهریان عزیز هر چه سریعتر از بلاتکلیفی موجود خارج شوند.

 

 

اسلام آبادتایمز:  روند پیشرفت پروژه مسکن مهر شرف آباد اسلام آباد غرب از همان ابتدا موجبات نارضایتی را به همراه داشت و در ادمه علی رغم اینکه مسئولین شهرستان در سال گذشته ابتدا وعده واگذاری بخشی از آن را در شهریور ماه دادند و به وعده خویش عمل نکردند و سپس همین وعده را در سال گذشته برای دهه فجر تکرار کردند و خلف وعده یشان تکرار شد، اخیرا  صدراله بابلی فرماندار اسلام آباد بیان داشت ۳۲۰ واحد فاز ۱مسکن مهر شرف آباد به متقاضیان تا قبل از پایان تیرماه واگذار خواهد شد.

تیرماه هم به پایان رسید و پروژه ای که در سفر علی نیکزاد وزیر راه و شهر سازی به اسلام آباد غرب به شدت مورد انتقاد وی قرار گرفته بود، گویی به این راحتی ها به پایان نخواهد رسید.


اما در تازه ترین وعده از سلسله وعده های که دیگر مردم چندان به آنها اعتمادی ندارند بخوانید صحبتهای حسن فدایی مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه را در این مورد:

هم اکنون فاز اول این پروژه که حدود هزار و 600 واحد بوده به اتمام رسیده و آماده بهره برداری است و فاز دوم آن که حدود 800 واحد است در دست اقدام و تا پایان شهریور ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

همانطور را ملاحظه می فرمائید وعده بهره برداری هزار و 600 واحد از مسکن مهر اسلام آباد توسط مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با وعده واگذاری  ۳۲۰ واحدی فرماندار اسلام آباد تناقضی آشکار دارد.

به هر حال امیدواریم مسئولین عزیز به جای وعده دادن فشار را پیمانکاران و دست اندرکاران این پروژه که تا این حد ناتوان ظاهر شده اند، مضاعف کرده، تا انشاءالله همشهریان عزیز هر چه سریعتر از بلاتکلیفی موجود خارج شوند.

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 31 تیر 1392 ساعت 2:09 ب.ظ

6 نظر

 1. با سلام خدمت شما ،متاسفانه آمار ایشان اشتباه است یا به ایشان آمار اشتباه داده اند.فاز اول مسکن شرف آباد 1380 واحد است که دو سالی میشود که فرماندار محترم از افتتاح قریب الوقوع تنها300واحد از آن صحبت میکند که آخرین تاریخ همین امروز پایان تیر ماه بود که متاسفانه محقق نشد مردم تمام وسایلشان را گوشه ای جمع کرده اند تا این افتتاح 300واحدی صورت گیرد اما متاسفانه تعاونی و فرمانداری بهانه های خنده داری می آوردند از جمله استعلام توسط اداره کل وراه و شهرسازی و…….البته کاش می توانستید از محیط کاملا ناآماده ی این پروژه هم گزارشی تهیه می کردید تا مسولین استانی نادیده گزارشهای مسولین اسلام آباد را نپذیرند.فقط خدا میداند متقاضیان این پروژه چه حقارتهایی را متحمل شده اند و حالا به امید خانه دار شدن منتظر افتتاح می باشند.در ضمن به ما گفته اند اگه تحویلی صورت بگیرد در ازای تحویل کلید باید دو میلیون پول بدهید مگه وزیر محترم قول مساعدت نداد در ضمن مسکن مهر شرف آباد به هیچ عنوان راه دسترسی ندارد.خلاصه از مشکلات مردم هر چه بگویم کم گفته ام فقط تنها خواهشی که از سایت محترم شما دارم اینست که رسیدگی به این امر را حتی یکساعت به تاخیر نیندازید که مردم اسلام آباد بریده اند و نمیدانند باید چکار کنند.فقط شما می توانید با انعکاس این خبر مثل همیشه کمکمان کنید ……..خدا خیرتان بدهد…..خداوکیلی به شدت منتظریم…….پست جداگانه کار شود آقای پرندین خواهشااااااااااااااااا

 2. در خصوص مسکن مهر که بایدگفت نظارت عالیه فرماندار معاون عمرانی و کارشناسان عمران فرمانداری ضعیف بوده حتی قبلا کارشناسان عمران فرمانداری خود شده بودند ناظر پروژه مسکن مهر و از اتخادیه مسکن آزاد مقرری و  پول نظارت می گرفتند.با این شرایط چطور می شود بر کار نظارت عالیه داشت؟؟ و یا برای پیشرفت طرح اعمال فشار کرد؟؟ الانم که می گفتن قراره وزیر بیاد افتتاح کنه ؟؟ وزیر و استاندار نوش جونتون ترا به خدا خونه ها را با همین وضعیتی که هست تحویل بدید ما توان پرداخت رهن خونه نداریم دیگه توان کرایه دادن نداریم… فرماندار بزرگوار می دانی نداشتن رهن خونه یعنی چه ؟ یعنی شرمندگی پیش زن و بچه …  

 3. آقای فرماندار تو را به هر کی می پرستی تکلیف ما را روشن کن اصلا به این عید مبارک فطر قسمت میدهم،ما الان باید چیکار کنیم؟به خدا قسم اگه بگویید واحدها حاضر نیستند ما یه خاکی تو سرمان می کنیم ولی دیگه شرمندگی پیش زن و بچه بسه.قراره سر هر ماه تحویلمان بدن واحد هم انتخاب کردیم ولی نمیدانیم گیر کار کجاست؟آقای فرماندار اگه میخواهی فردای قیامت ره توشه ای داشته باشید ظرف این هفته تکلیف همه را روشن کن.اگه وسایلمان را ببریم تو پارک و زیر چادر شما راضی می شوید؟ما حاضریم با وجود عدم آماده سازی حداقل وسایلمان را در واحدها بگذاریم تا دیگه دنبال رهن و اجاره ی جدید نباشیم.
  آقای پرندین همیشه زحمتتون میدیم خدا حفظتان کنه روز خبرنگار هم بهتون تبریک میگم برای آخرین بار این مطلب را طوری قرار دهید یا به گوش فرماندار برسانید که سخت محتاجیم الان همه در کما هستند و منتظر نجات…………..

 4. امیدوار هستیم که مگربه لطف خداوند مهربان وکمی همت ودلسوزی بیشتر مسئولین محترم طلسم واگذاری مسکن مهر به متقاضیان که درشرایط سخت بلاتکلیفی به سرمببرندشکسته شود…….

 5. سلام تا همکاری و هماهنگی بسیار خوبی بین پیمانکاران وکارفرمایان از یک طرف و مسئولین دلسوز مرتبط شهرستان وتمجید،تعریف و …. با آنان وجود دارد کار از این بهتر نخواهد شد . و تنها وظیفه اعضاءدعا کردن ،انتظار و سهم آورده بیشتر و بیشتر و آخرش پس دادن اقساط وام با سود بیشتری و ….می باشدهمان بلائی که دربدره ای بنام مسکن مهر طلاب ؟شهرک نور برما روا داشته اند .

 6. آهای آنهایی که درخانه های سازمانی ویایکی ازخانه های خوددرفراخ حال زنــــــــــدگــــــــی می کنید به خدا بعد از27سال خدمت دولتی دیگر توان مستاجری ندارم .دیگراسم اعظم را به زحمت نمی اندازم.ترا به منشور کورش ،تورا قانون اساسی حال که تمام پول را تحویل داده ایم چـــــــــــــرا
  خبری از تحویل نیست

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه