جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

پاتایا شهر زنان خیابانی تایلند شهر خانواده می شود/ تصاویر زنان خیابانی

پاتایا شهر زنان خیابانی تایلند شهر خانواده می شود/ تصاویر زنان خیابانی

پاتایا شهر زنان خیابانی تایلند شهر خانواده می شود/ تصاویر زنان خیابانی

زنان خیابانی پاتایا

 

دولت نظامی جدید تایلند اعلام کرده است قصد دارد شهر پاتایا را از شهری که به نام شهر گناه شناخته می شود به یک شهر خانواده تغییر دهد. 

کرمانشاه دیلی:  به گزارش عصر ایران به نقل از سی ان ان ترک، دولت نظامی جدید تایلند به همراه دولت منطقه ای و نیروهای نظامی این کشور کار پاکسازی شهر پاتایا را از فواحش خیابانی و مراکز غیر قانونی فحشا آغاز کرده اند. 

دولت نظامی جدید تایلند می گوید می خواهد این شهر را که به بدنامی شهره است و غالبا محل جذب  توریست های عیاش و بی بندوبار بوده است، به شهری برای جذب توریست های خانوادگی تغییر دهد. 

برای این منظور دولت نظامی تایلند آغاز به جمع کردن فواحش خیابانی و بستن کلوپ های غیر قانونی سکس و فحشا کرده است. 

“سو پاتی بونکرونگ ” فرماندار جدید شهر پاتایا اعلام کرده است می خواهد تمامی فواحش خیابانی را از سطح شهر جمع کند و این شهر را به یک شهر توریستی خانواده تبدیل کند. 

او اعلام کرد پیش از استقرار دولت نظامی جدید هر شب شاهد بیش از 20 یا 30 مورد جیب بری در شهر پاتایا بوده ایم اما از زمان استقرار دولت جدید هر شب ماموران 20 تا 30 دزد را دستگیر می کنند و این گونه امنیت به شهر بازگشته است. 

از زمان استقرار دولت نظامی جدید تایلند همه روزه به طور متوسط 100 زن خیابانی از سوی پلیس دستگیر شده است و کلوپ های شبانه بدون مجوز تعطیل می شوند. 

پلیس تایلند کلوپ های بدون مجوز را می بندد و حتی کارکنان و مشتریان این کلوپ ها را که به گفته پلیس تحت پوشش کلوپ، به محلی برای همخوابگی مشتریان با فواحش تبدیل شده اند، دستگیر می کند.

خودفروشی در خیابان های تایلند | سیمافان | walking street | Pattaya (2)

 عکس   خیابانی در تایلند برای تن فروشی زنان فاسد! +عکس

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 10 شهریور 1393 ساعت 12:25 ب.ظ

دیدگاه