جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

چرا تربیت بدنی اسلام آباد مسابقات ورزشی مرسوم را برگزار نمی کند؟

چرا تربیت بدنی اسلام آباد مسابقات ورزشی مرسوم را برگزار نمی کند؟
 • چرا تربیت بدنی اسلام آباد مسابقات ورزشی مرسوم را برگزار نمی کند؟

 

 

 

 

اسلام آباد غرب سرشار از استعدادهای ورزشی است که اگر به درستی مدیریت شوند بی شک نام این شهرستان در میادین ورزشی خواهد درخشید. پیشینه ورزش اسلام آباد مالامال از نام آوری و افتخارآفرینی ورزشکاران این مرز و بوم است.

 

 

اسلام آبادتایمز: رسم بر این است که معمولا به یمن ایام ماه مبارک رمضان در اسلام آباد غرب و بلکه در سرتاسر ایران مسابقات ورزشی برگزار می شود. در سالیان گذشته در این ماه مبارک، مسابقات فوتسال تحت عنوان جام رمضان مابین ادارات و کارمندان اسلام آبادغرب برگزار می شد که در فقدان برگزاری چنین مسابقاتی، کارمندان با اشتیاق از آن استقبال می کردند و تنها رخداد ورزشی که در تقویم ورزشی شهرستان برای کارمندان وجود داشت، همین بود.

اما متاسفانه امسال مسئولین تربیت بدنی شهرستان این مسابقات را برگزار ننمودند تا نشان دهند که آسایش خود را به تحمل زحمت اندک برگزاری این مسابقات و ارج نهادن به کارمندان ادارات مختلف شهرستان مرجح می دانند.

اسلام آبادغرب سرشار از استعدادهای ورزشی است که اگر به درستی مدیریت شوند بی شک نام این شهرستان در میادین ورزشی خواهد درخشید. پیشینه ورزش اسلام آباد مالامال از نام آوری و افتخارآفرینی ورزشکاران این مرز و بوم است.

اما با تاسف فراوان شاهد آن هستیم که برخی سوء مدیریت ها هم نشاط ورزشی را از شهرستان می گیرد و موجب آزردگی خاطر ورزشکاران می شود و هم اینکه افول ورزش شهرستان را به دنبال داشته است.

اخیرا هم که میزبانی ضعیف، جنجالی و حاشیه آفرین مسابقات کونگ فو بدنامی بزرگی برای ورزش اسلام آباد بود.

هرچند که ادارات تربیت بدنی پرسنل اداری محدودی دارند و امورات ورزشی بیشتر از طریق هیأت های ورزشی پیگیری و انجام می شود اما دامنه نفوذ ورزش و فعالیتهای ورزشی در متن جامعه بسیار گسترده است و به نوعی می توان آن را به تمامی افراد اجتماع تسری داد. بنابراین مسئولیت این اداره و مدیریت آن بسیار خطیر است و عملکرد صحیح آن می تواند مولد نشاط و شادابی و تزریق انرژی مثبت به جامعه گردد و بدین ترتیب پیامدهای مثبت آن را در تمامی شئونات جامعه ملاحظه نمود.

انتظار می رود مسئولین تربیت بدنی شهرستان با عنایت به این موضوع با حساسیت بیشتری به مقوله ورزش که متولی آن هستند، بپردازند.

کشتی اسلام آباد غرب از قدیم الایام مطرح و صاحب عنوان بوده است. مربیان کشتی اسلام آباد همیشه کشتی گیران خوبی را معرفی کرده اند و با وجود این مربیان زحمتکش و فهمیم واردات مربی از کرمانشاه، اقدامی قابل تامل است. حداقل اگر نسبت به دانش فنی مربیان کشتی شهرستان تردید دارید به جای واردات مربی، با تمهیدات لازم همانند برگزاری دوره های آموزشی با حضور مدرسین توانمند فن ماهیگیری را به این عزیزان یاد دهید نه اینکه ماهی را بیاورید. البته مجتبی حسینی از افتخارات کشتی اسلام آباد است و ما از حضور ایشان در اسلام آباد و انتقال تجارب ارزشمندشان به نوآموزان رشته کشتی بسیار خرسند و قدردان زحمات این بزرگمرد هستیم اما در کنار حضور وی، شما نباید از اندوخته های مربیگری کشتی اسلام آباد غفلت کرده و یا آنها را نادیده بگیرید بلکه برای ارتقای دانش فنی این دلسوزان هم برنامه داشته باشید. مگر آقا مجتبی تا کی می توانند در تردد میان اسلام آباد و کرمانشاه باشند؟

 

 

آیا گزارش ایلنا از میزبانی افتضاح اسلام آباد در مسابقات کونگ فو صحت دارد؟/ آسیبی جدی برای ورزش اسلام آباد

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, 17 مرداد 1392 ساعت 10:29 ق.ظ

3 نظر

 1. با سلام
  به عنوان مسئول روابط عمومی هیئت هندبال شهرستان اسلام اباد غرب از توجه شما به ورزش شهرستان کمال سپاسگزاری را دارم.
  متن زیر نظر شخصی بنده و ربطی به هیئت هندبال ندارد.
  به نظر بنده اوج ورزش شهرستان در زمان مدیریت اقای کرمی بود که بعد با روی کار امدن اقای ترنج و حمایت متعصابنه اقای فلاحت پیشه از ایشان باعث شد روز به روز ورزش شهرستان اقت کند در دوران او نه مسابقه مناسبی برگزار شد نه با تیمهای هیئتها همکاری میکرد نمونه ش خود تیم ما که دو سال پیش قرار بود به عنوان نماینده استان در مسابقات قهرمانی کشور حضور داشته باشیم که با سهل انکاری اقای ترنج تیم ما اعزام نشد.وضعیت الان نسبت به قبل پیشرفت کرده اما هنوز در حد جایگاه اسلام ابادغرب نیست
  در ضمن شما میتوانید هر روز اخبار هئیت هندبال شهرستان را در وبلاگ ما مشاهده نمایید و در صورت تمایل در انتشار این اخبار ما را یاری نمایید.
  با تشکر
  handballforall.blogfa.com

 2. بسیار عا لی خیلی زحمت کشیدید

 3. مدیریت +ابزار تولید زمانی که دکارت از تیوریسین های لیبرالیسم اقتصادی طراحی نظم اقتصاد رقابتی را برای غرب در مقابل سوسیالیسم شرقی پی نمود جهان دوقطبی بعلت دقیق بودنش در تمام حوذه های مدیریتی از این تز استفاده کرد واموزش مدیران سیاسی تا اجرایی را با این شیوه شروع وادامه دادند . امروز در ورزش شهرستان بعلت اجرا نشدن اولین فرمول مدیریتی در انتخاب مدیران کار به اینجا رسیده که رییس ورزش شهرستان همه روزه میبایست 150کیلومتر رانندگی کند تا بیاید وبرود .روزگاری این شهر ستان با جمعیتی کمتر از سی هزار نفر قطب ورزش استان ودر کشتی کشور بود وبعلت عدم ورزش شناس در راسش دچار بیماری مدیریتی شدواذامه یافت . امروز با این امکانات وپرسنل فراوان قادر به اجرای وظایفشان نیستند .نگاهی به کارمندان اداره تربیت بدنی اسلام اباد که خود جمعیتی است این فکر تدایی می شود چرا کاری انجام نمی دهند .حال که منزلشان هم به محل اداره انتقال داده اند وبخشی از تاسیسات را هم ………………. چرا ورزش سوت وکوره ؟و….

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه