یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

کمپین مطالبه گری از مسئولین اسلام آبادغرب

کمپین مطالبه گری از مسئولین اسلام آبادغرب

کمپین مطالبه گری از مسئولین اسلام آبادغرب

 کمپین مطالبه گری از مسئولین اسلام آبادغرب

کرمانشاه دیلی:   امیر درخور از جوانان عزیز و ارزشمند و فعال شهرمان ، که مدیر کانال “شهرمن اسلام آباد” می باشد ، راه اندازی این کمپین را دنبال می کند. توضیحات ارسالی او در خصوص این کمپین در ذیل آمده است.

با عرض سلام خدمت تمامی همراهان گرامی
کانال شهر من اسلام آباد  قصد دارد با راه اندازی این کمپین علاوه بر دعوت از مدیران و مسئولین شهر  برای پاسخگویی به سوالات شما مخاطبین عزیز فرهنگ مطالبه گری از مسئولین که سالهاست در دیگر نقاط کشور و استان جا افتاده و تمامی مسئولین خود را با این فرهنگ وفق داده اند را در شهر اسلام آباد غرب نیز نهادینه کرده تا از این به بعد به یاری خداوند متعال و همراهی شما مردم شریف این شهر مظلوم،  شاهد انتخاب مسئولینی که با عوام‌فریبی رای مردم را جذب میکنند و همچنین انتصاب مدیران ناکارآمد از طرف این بزرگواران نباشیم.
امید است که شما مردم شریف با ارسال نقطه نظرات خود برای ما و همچنین رواج این امر(مطالبه گری از مدیران) گام بزرگی در جهت پیشرفت این شهر بردارید، که نمود آن را در انتخابات مجلس شواری اسلامی دور آینده مشاهده کنیم .
اما برنامه کانال برای این کمپین:
هر چند روز یکبار ما سعی میکنیم که با یکی از مدیران شهری دیدار داشته باشیم و اگر موفق به دیدار نشدیم از طریق تلگرام با این بزرگواران ارتباط برقرار خواهیم کرد که در این ارتباط توضیحاتی در خصوص عملکرد آنها و برنامه ای که پیش رو دارند را خواهیم خواست
اما قبل از دیدار و مصاحبه با هر مدیر در کانال اعلام خواهیم کرد که شما مخاطبین محترم سوالات و اتتقادهای خود را برای ما ارسال کرده که بتوانیم جواب آنها را از مدیران محترم دریافت نماییم ، همچین عملکرد مدیر مورد نظر را به رای و نظرسنجی خواهیم گذاشت که در دیدار با مدیر محترم به ایشان ارائه کنیم.
با تشکر از شما همراهان گرامی

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 19 تیر 1396 ساعت 12:40 ب.ظ

دیدگاه