جمعه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

گزارش تصویری؛ چند باره کاری تا به کی؟ نگاهی به مشکلات شهرک نیروی انتظامی اسلام آبادغرب

گزارش تصویری؛ چند باره کاری تا به کی؟ نگاهی به مشکلات شهرک نیروی انتظامی اسلام آبادغرب

گزارش تصویری؛ چند باره کاری تا به کی؟ نگاهی به مشکلات شهرک نیروی انتظامی اسلام آبادغرب

 


اسلام آبادتایمز: حدود 5 ماه قبل طی یک گزارش دیگر از شهرک نیروی انتظامی بابت هدر رفتن آب مطلب تهیه و در اسلام آبادتایمز منتشر شد که با همت مسولین رفع شد اما باعث به وجود آمدن مشکل دیگری شد.

در شهرک نیروی انتظامی از ابتدای خیابان محل تره بار شهرستان تا به انتهای  پشت فنی حرفه ای شهرک  برای لوله گذاری آب خیابان این مسیر را کنده  و پس از قرار دادن لوله در مسیر حفر شده  در خیابان فقط خاک را بر روی آن ریخته اند و صاف کرده  و به حال خود رها کرده اند این در حالیست که از آسفالت شدن این مسیر کمتر از 2 سال نمی گذرد که اکنون گویی به همان روزهای قبل از آسفالت بازگشته است.

من با چند تن از ساکنانی که منزلشان در این مسیراست صحبت کرده ام و آنها مشخصا به 2 نکته اشاره داشتند:

1 : از اشخاصی که منزلشان بر روی این مسیر قرار گرفته از هر صاحب خانه مبلغ 100 هزار تومن اخذ شده تا که این مسیر آسفالت شود. اما اکنون می بینند که پولشان را به باد داده اند

2 : ساکنان به هیچ وجه از این وضع رضایت ندارند این تنها یک مشکل این مسیر است و دومین مشکل این است که اشخاصی که منزل انها در این مسیر قرار گرفته است و ماشین سنگین دارند با پارک کردن ماشین خود در درب منزل باعث تنگ تر شدن مسیر و فرسایش هرچه سریعتر آسفالت می شوند که باید از ورود آنها هم جلوگیری شود و این را می توان با نصب تابلوی ورود ممنوعی برای کامیون ها این کار را هم عملی کرد.

شهر ما باید پیشرفت کند و این پیشرفت هم نیاز به توجه مسولین و هم آگاه سازی مردم عزیزمان دارد.

امیدوارم هرچه سریعتر به این 2 مشکل رسیدگی شود:

1 : آسفالت ریزی مجدد مسیر کنده شده

2 : جلوگیری از ورود ماشین های سنگین به این منطقه


گزارش فوق را محمد مهدی مرادی تهیه نموده است که بدون دخل و تصرف منتشر گردید.

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, 01 اسفند 1392 ساعت 12:43 ب.ظ

1 نظر

  1. درودبرتو /این شد،نسبت به اجتماع ومحل زندگی بایدحساس بودوعکس العمل نشون داد.بی خیالی دیگه بسه ؛وقتی نسبت به فعالیت اشتباه بعضی ادارات خدمات رسان بی خیال بودی،مسوولین توهم برشون میداره که خوب لابدهمه راضی اندوسکوت هم متاء سفاه نشان دهنده ی …ضمنا:بعنوان یه عکاس دورازوطن عکسات هم خوب واصولی اندخوشم اومد.تهران.

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه