یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

گزارش کرمانشاه دیلی از مراسم معارفه فرماندار جدید اسلام آباد

گزارش کرمانشاه دیلی از مراسم معارفه فرماندار جدید اسلام آباد

گزارش کرمانشاه دیلی از مراسم معارفه فرماندار جدید اسلام آباد

 گزارش کرمانشاه دیلی از مراسم معارفه فرماندار جدید اسلام آباد

کرمانشاه دیلی:  صبح امروز یکشنبه ۱۶/۱/۹۴ مراسم تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید اسلام آبادغرب با حضور مهندس رضایی استاندار کرمانشاه و هیات همراه ایشان متشکل از آقایان ایت الله آزرمی معاون سیاسی ، حاج جعفر همتی مشاور عالی استاندار و نیز جناب آقای شاه آبادی مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری و همچنین آقای جلیلیان نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو برگزار گردید.

روایت بخش های از این مراسم را در ادامه مشاهده می کنید.

امام جمعه ، نماینده ، فرماندار سابق و فرماندار جدید اسلام آباد و نیز استاندار کرمانشاه سخنرانان این مراسم بودند.

امام جمعه اسلام آباد سخنان خویش را به صورت مفید و مختصر ایراد نمود.

نماینده اسلام آباد ضمن خسته نباشید به تیم دیپلماسی ایران ، اعلام کرد همه ما وظیفه داریم که از دولت حمایت کنیم و حمایت خواهیم نمود. ایشان از استاندار تقاضا نمود که جایگاهی مناسب را برای آقای کرم محمدی در نظر بگیرند.

در ادامه کرم محمدی به سخنرانی پرداخت و آمارهایی را ارائه داد. ایشان گفتند که من در گذشته و قبل از اینکه آقای روحانی رئیس جمهور باشند ، در مقاله ای از وی حمایت کرده ام.

سخنان آقای محمدی با ریتم تندی بیان می شد. فرماندار سابق اسلام آباد اضافه نمود که بنده تعداد احزاب را افزایش داده ام و در این مدت با احزاب رسمی در ارتباط بوده ام و نه با محافل اصلاح طلبی.

وقتی سخنان آقای محمدی به دراز کشید حاج جعفر همتی به ایشان تذکر دادند که بیش از وقت خویش صحبت نموده اید.

سپس مهندس رضایی استاندار کرمانشاه شروع به سخنرانی نموده و اظهار داشت که درس اخلاق به زیاد گفتن نیست.

استاندار همچنین فرماندار جدید اسلام آباد را فردی باتجربه و توانمند توصیف نمودند و نیز بیان داشتند که از آقای محمدی در جایی مناسب استفاده خواهیم کرد.

سپس جناب آقای افشین کریمی با آرامش سخنان خویش را برای حضار بیان داشت و در صحبت های کوتاه خویش که البته با بیانی مناسب عنوان شد نکاتی را مطرح نمود که حاکی از آن بود که نسبت به فضای شهرستان بدون شناخت نیستند از جمله اینکه منتقدین را بر متملقین ترجیح می دهم و از دروغ و حاشیه پرهیز می کنم.

گروهی متشکل از مدیران و نیروهای فعال استان ایلام ، آقای کریمی را از ایلام تا اسلام آباد همراهی نموده و در مراسم حضور پیدا کردند.

مسئولین استانداری و از جمله آقای شاه آبادی امروز و پس از اتمام مراسم توسط برخی افراد لحظه ای رها نمی شدند و همین موضوع مورد بحث و نکوهش افراد حاضر قرار گرفت.

مدیریت کرمانشاه دیلی بر این اعتقاد است که یکی از نقاطی که برای کرم محمدی بسیار آسیب آور بود همین ترجیح متملقین بر منتقدین بود که موجد تضعیف و ایشان را در حوزه سیاسی شهرستان با انتقادات فراوان مواجه نمود. وگرنه کرم محمدی اصلاح طلبی باسابقه بود که با این تفکر فردی شناخته شده است و ایشان می توانست با دوری از متملقانی که برای کسب منافع خویش به وی نزدیک شده بودند ، و نزدیکی به جریان اصیل اصلاح طلب اسلام آباد و بهره گیری از روحیه انتقادپذیری ، فضا را به گونه ای دیگر رقم بزند. هر چند که ما در حوزه اجرایی نیز به ایشان انتقادات جدی داریم اما آقای محمدی افرادی را در جایگاه بزرگان نشانده بوده که هرچند در جای خویش برای ما هم قابل احترامند اما اینکار نتایج زیانباری را برای این اصلاح طلب باسابقه به دنبال داشت. مشاوره های غلط و تزریق اطلاعات کینه زا و خصومت آور و نهایتا سوق دادن ایشان به سمت تقابل با گروه های دی نفوذ اصلاح طلب و همچنین نماینده و نیز بخشی از بزرگان اجتماعی در مجموع فضایی پرتنش را خلق کرده بود که ضرورت تغییر برای تنفس مجدد شهرستان را، کاملا محسوس کرده بود.

مشاوران آقای محمدی اگرچه قابل احترام هستند اما به اعتقاد همگان صلاحیت آن را نداشتند که خط و خطوط را برای نماینده عالی دولت در دومین شهرستان بزرگ استان ، ترسیم نمایند افرادی که نه تنها نفوذ اجتماعی ندارند بلکه عمدتا مورد اعتراض نیروهای اصلاح طلب بودند و مسلم و محرز است که حضور چنین افرادی در جوار فرماندار بیش از آنکه به وی کمکی بکند، آسیب زا بود.

در پایان امید است که مجموعه استانداری کرمانشاه از جناب آقای محمدی در جایگاهی شایسته استفاده نموده و این نیروی اصلاح طلب را مورد حمایت خویش قرار دهند.

نوشته شده توسط admin در یکشنبه, 16 فروردین 1394 ساعت 5:51 ب.ظ

6 نظر

 1. ضمن خیر مقدم به فرماندار جدید امیدوارم ایشان نماینده واقعی تدبیر و امید باشند و با تدبر تمامی امور شهرستان را از جمله امور فرهنگی ، اجتماعی و ….. را مدیریت کنند

 2. ضمن تشکر از زحمات جناب آقای محمدی و تبریک به فرماندار جدید جناب آقای کریمی،امیدواریم به جای تخریب از واژه انتقاد استفده نماییم.ما ایرانیان عادت داریم پشت سر هم غیبت کنیم،آقای محمدی دیروز اصلاح طلب نشده اند که شما اینگونه به وی تاخته اید…

 3. ان شاء الله در سال همدلی و همزبانی همه ی جریان های سیاسی شهرستان البته با انتقاد سازنده و بدور از کینه توزی در ساخت ویرانی های شهرمان کوشا باشند.

 4. مردم از اینکه در شهر اسلام آبادغرب که ‍‍پر از نخبه هست فرماندار از ایلام برای ما میارن متاسف هستن.
  خود مردم ایلام هرگز مدیر غیر بومی قبول نمی کنن.
  دوران خدمت ایشان حداکثر یکساله که چهار ماه اولش با تلاش برای شناخت اسلام آبادغرب و تبریکات و تغییرات طی میشه بعدش هم درگیر انتخابات میشه در پایان هم جلیلیان رای نمیاره و نماینده بعدی به جرم وابستگی به جلیلیان و غیر بومی بودن ایشان بر می داره  جلیلیان با این کار بهانه کافی هم به دست رقیبان انتخاباتی داد که به همین جرم در مراحل رقابت ها ایشان رو نقد کنن.
  کلا ایشان ۶ ماه فرصت خدمتگذاری دارن که در این مدت هم هیچ اتفاقی نمی افته …عملا حضور ایشان در اسلام آبادغرب فرصت سوزی برای مردم شهر به ارمغان میاره … همین.لازم هست این رو هم اضافه کنم که ایشان عملا هم از حمایت استاندار محترم برخوردار نیستن زیرا  به استانداری تحمیل شدن و مسیر تغییر ایشان راحت و در دسترس هست.
  دقیقا سال آینده در همین تاریخ و حول و حوش و اثنا ایشان تودیع میشه.
  هیچ انسان آگاه و دور اندیشی غیر بومی در این شرایط و زمان این سمت رو قبول نمی کرد… که نشان میده ایشان دارای دور اندیشی و بینش کافی هم نیست.

 5. با حرف كريم كاملا موافقم و مطلب مهم براي فرماندار اين است كه آقاي نماينده يك كارت قرمز بيشتر نداشت  و براي تغيير فرماندار خرجش كرد و نماينده هم در سراشيبي سقوط قرار داره با اين تفاسير قرار نيست براي يكسال مورد بحث گوش فرماندار تو دست نماينده باشه و دستورات و خواست نماينده اجرا بشه نيروي نماينده  به فرماندار تحميل بشه. فرماندار براي اين شش ماه بايد بدون توجه به عرايض نماينده كار خودش رو بكنه و شائبه وابستگي و انتصاب خودش توسط نماينده رو پاك كنه چون در پايان سال آخر نمايندگي حرف نماينده ديگه براي كسي قابل اعتنا نيست در كل تاريخ مصرف لابي نماينده تمام شده ايشان در چهار چوب قانون با نماينده تامل كنه اما اگر به لابي و لابي گري نماينده تسليم بشه حتي اعتباري هم براي خودش دست و پا نميكنه و دوران خدمتش تمام ميشه. خواه ناخواه سال آينده آقاي فرماندار عوض ميشن پس براي يكسال خودشان را خراب نماينده نكنن زيرا نماينده بطور كامل پايگاه مردمي رو از دست دادن.

 6. ضمن تبریک به فرماندار جدید.در جواب به کریم -عزیز دلم این چه پوشه ی است باز کردیدبومی یاغیر بومی ما همه ایرانی هستیم به ارتقا ملتمان فکر میکنیم.والاغیر.این برادر باتوجه به تجربیاتی که دارد انسان با ظرفیتی ست.واگر ماها اورا به حاشیه نبریم یک ساعت خدمت هم ارزش دارد حال شما از شش ماه ویکسال صحبت میکنید.یکبار هم شده تشویق ومشاوره پیشه کنید حتما نتیجه ی بهتری خواهید گرفت.در آخر سری هم به کارخانه قند بزنید جناب فرماندار.

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه