شنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۷

یادداشت تند فلاحت پیشه پس از اظهارات تجری علیه او: برخی نوچه به توان۲ اند/موعد تکلیف نوچه‌ گری‌شان است/ املاک هزار متری 6 بهمن

یادداشت تند فلاحت پیشه پس از اظهارات تجری علیه او: برخی نوچه به توان۲ اند/موعد تکلیف نوچه‌ گری‌شان است/ املاک هزار متری 6 بهمن

یادداشت تند فلاحت پیشه پس از اظهارات تجری علیه او: برخی نوچه به توان۲ اند/موعد تکلیف نوچه‌ گری‌شان/ املاک هزار متری”شش بهمن 

فلاحت پیشه

کرمانشاه دیلی: پس از آنکه فرهاد تجری در گفتگو با مرصادنیوز ضمن رد اظهارات دکتر فلاحت پیشه وی را به “”داد و بیداد و هارت و پورت در مجلس “” متهم نموده و از مصری حمایت کرده بود ، نماینده اسلام آبادغرب امروز با انتشار این یادداشت ، با ادبیاتی تند احساس خود را با حمله به برخی افراد بدون نام بردن از آنها به بروز داد.

متن کامل این یادداشت را در ادامه مشاهده می کنید.

 • نوچه به توان۲

“با انسان های کوچک نمی توان کار بزرگ انجام داد”.

این جمله بنیان تمام نظریات و نظام های مترقی سیاسی است و بیش از هر چیز در حوزه نخبگانی سیاست کارایی دارد.
خطر سپردن امر خطیر سیاست به انسان های کوچک را نمی توان نادیده گرفت.
این افراد جماعتی را علاف کارهای کوچک می کنند.تمام زندگی آنها”خط قرمز”است.اهل معامله اند،نسبت به بالادستان مطیع و نسبت به محرومان،بی رحمند.«سکوت»را تقدیر و«فریاد»را تحقیر می کنند. و از همه بدتر اگر نتوانند هم قد کسی شوند، زیرابش را می زنند. و کارهای بزرگش را خوار می شمارند.
منتقدان را سرکوب می کنند و برای آن خدمت،پست،مجوز،امتیاز و انحصار دریافت می کنند.
آنها وارثان آرام کسانی هستند که در زمانه ی خود سر«میرزا کوچک خان»و دیگر قهرمانان تاریخ ایران زمین را به حکام فروختند.
چندی پیش قانونی در مجلس تصویب شد؛سخنگوی یکی از کمیسیون ها به اجبار برخی اسامی را به زبان می آورد و تشکر می کرد.این نام بردن ها به حدی لوث شد که نمایندگان را به سئوال وادار کرد.
بنده خدا سخنگو ضمن عذرخواهی گفت:برخی از آقایان رو به روی من ایستاده و بال بال می زدند که تورا به خدا اسم ما را بیاور…
۲۸سال تحقیق،تحصیل،تدریس و عمل سیاسی به من اثبات کرده است که در عرصه سیاست و حکومت ایران تا”خودت”نباشی، نمی توانی کار بزرگ انجام دهی.
برخی نوچه نسل انگلیسی سیاستمداران نوچه پرورند و برخی بدبخت تر از آنها،”نوچه به توان۲” اند.
اینها نوچه کسانی هستند که خود سالها ریزه خوار سفره دیگران بوده اند.

کار کردن با این افراد«مأیوس کننده»و«توان فرساست».هرچه دست زیر شانه هایشان بگیری، از خودت برایشان مایه بگذاری،گاف هایشان را بپوشانی،صادقانه کمکشان کنی و بویژه اینکه خدمات خود را به نام آنها ثبت کنی،باز هم از گزندشان در امان نیستی. و به محض اینکه موعد تکلیف نوچه‌ گری‌شان برسد،«نیشت»می زنند.

یکی دیگر از آفات نوچگی در ایران،کارشکنی است.از ابتدای مهرماه تا حالا،بستن مرز حدود سه میلیارد دلار به منافع ملی کشور آسیب زده است. نه به خاطر شهرهای مرزی و نه حتی به خاطر هم استانی های مظلوممان،بلکه در راستای دفاع از منافع ملی کشورم، خطاب به رئیس جمهور تا وزرا، سئوال و تذکر طرح کرده ام. آمار این ظلم را از منابع ملی گرفته ام.و در موضعگیریهای برحقم هر گونه محافظه کاری را کنار گذاشته ام.اما فلان مسئول فسیل شده محلی نه تنها کمک کار من نیست، بلکه با دروغگویی سعی در انحراف اذهان در موضوع مرز دارد.
دلم به حال مرزمان می سوزد.تا حالا گزارشی از آتش افتاده بر خرمن مردم استان در این مرز به مرکز ارائه نشده است.این همان مرزی است که به قول مقام معظم رهبری می تواند استان کرمانشاه را نجات دهد.«سکوت»و«محافظه‌کاری»در این رابطه نیز همچون زلزله،«خیانت»است.

اگر آن فریادها نبود،منابع نوسازی ویرانی های زلزله را به نفت کشور وصل نمی کردند.
دولت می خواهد سال آینده یارانه۳۵میلیون ایرانی را قطع کند.
چه کلاه گشادی در بند چهار گنجانده شده بود که آبروی کرمانشاه را می برد و همانطور که آقای لاریجانی آن را خلاف قانون برنامه خواند، پولی به مردم استان نمی رسید. ولی برای همیشه نام شریف کرمانشاه را در کنار توهم یارانه ثبت می کردند.
کرمانشاه مهد انسان های بزرگ بوده و هست.دیگر اجازه نمی دهیم انسان های کوچک بر سر آوازه اش معامله کنند.خدا نگذرد از آنهایی که دیدند فروش املاک هزار متری”شش بهمن”به چند میلیون تومان را و دم برنیاوردند.
آری وقتی انسان های کوچک امانتدار مردم شوند، از یک زن و مرد معلول به اندازه یک سیاستمدار معلوم، پولی برابر می گیرند. ولی آنها صاحب یک واحد شصت متری در مسکن مهر اسلام آبادغرب می شوند و اینها مالک یک اعیانی هزار متری در لوکس ترین جای کرمانشاه.
همشهریان عزیزم خدا را شاهد می گیرم همیشه خودم را از دعواها و حاشیه ها دور نگه داشته ام.اصولا بنده معتقد به”بهداشت ذهنی‌ام”.یعنی نهایت سعیم را میکنم که افکار و اخبار انحرافی و چالشی بر ذهنم غالب نشود.اما چه کنم. ناجوانمردانه از پشت به من خنجر می زنند.آشکارا دروغ می گویند و عوام‌فریبی می کنند.
احساس کشتی گیری دارم که پنجه در پنجه مشکلات کشور و استانم دارم، قاطبه ی ایرانیان منطق و از خودگذشتگی ام را تحسین می کنند ولی عده ای بی انصاف در استان دست و پایم را می گیرند تا شکستم را از روی حسادتشان نظاره کنند.
در حالیکه صادقانه تلاش کرده ام در اقداماتم دیگران را نیز شریک بخوانم،از شخصیت آنها دفاع کنم و حتی یکبار عملکرد کسی را زیر سوال نبرده ام.به هر حال از شما همشهریانم عذرخواهی میکنم.و اکنون که بار دیگر توفیق عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه نصیبم شده است،با افتخار و اقتدار حاشیه ها را رها میکنم تا به اصل بپردازم و خطاب به نوچه های سیاسی این جمله را تکرار میکنم که:
“اگر تو کم فروغی،گناه ستاره چیست که می درخشد”؟

نوشته شده توسط admin در شنبه, 02 دی 1396 ساعت 10:01 ب.ظ

12 نظر

 1. خطاب ب نوچه های سیاسی

  نور در كتاب نهفته است
  كتاب را بگشاييد
  و بگذاريد بتابد
  و كارش را بكند.
  دکتر فلاحت پیشه هم نور است و هم ستاره
  بدرخش ای تک ستاره ی غرب کشور
  در پاسخ ب نوچه ب توان 2

 2. شیر مادر حلالت

  شیر مادرت حلالت شیرمرد ،شماافتخار استان کرمانشاه بوده وخواهیدبود تاکورشود هرآنکس که نتوان دید ، فرهادتجری عزت وغیرت خودش رادربرابرچشمان میلیونهاایرانی وبخصوص ملت کرمانشاه دردفاع که نمیتوان اسمش راگذاشت جزخودآویختگی به عباس آخوندی وزیرراه وشهرسازی نشان دادبنابراین برای پاک کردن چهره خود مجبور است فریاد شمارادردفاع ازعزت ملت کرمانشاه وبخصوص سرپل ذهاب را هارت وپوردجلوه دهد فرض اینکه که شما هم بی تفاوت بودید وآقای مصری زحمت بودجه وتمام کارهاراکشیده باشد آقای تجری بعنوان نماینده کانون زلزله چه نقشی داشتند جزاینکه همسایه ها یاری کنید تامن …………..

 3. بخدا که تو فقط هارت و پورتی

 4. مادران جفت جفت فلاحت پیشه بزایند،

 5. خواهشا غلامیل خوان بیلن؟؟
  تا شماها سر کول همین کلانشهر کرمانشاه شد پلانشهر؟؟
  خودان بیلن !!

 6. جناب آقای تجری عزیز بە جای انتقاد بیجا نسبت بە دیگر همکارانتان لطف کنید روی پیشبرد برنامەهای خودتان بیشتر کار کنید ورضایت حوزە انتخابیە خود را کسب کنید نە اینکە دنبال پایین کشیدن شیرمردی چون دکترفلاحت پیشە عزیز ونمایندە لایق و مردمی باشید؛شما چە برادرکشی با مردم اسلام آباد دارید؟دکترفلاحت پیشە نامیست کە بە عنوان نماد شهرمان مطرح است و هر جای ایران عزیز کە برویم با کمال افتخار و سربلندی نامش را بر زبان می آوریم.این دیگە دکتر فلاحت مقصر دکتر فلاحت پیشە نیست کە شما عملکرتان قابل قبول نیست.مجلس بە غرش شیرانی چون دکتر فلاحت پیشە محتاج است کە داد مظلومیت امثال ما زلزلە زدگان چادرنشین رو بە گوش مسئولین برساند

 7. ای ستاره درخشان! در طول سالها نمایندگی چه کار مثبتی برای اسلام آباد انجام داده‌ای؟ تا همین دو ماه پیش قبل از زلزله، سرپلذهاب داشت از اسلام آباد شما در تمام شاخصهای توسعه جلو میزد. والله تو فقط هارت پورتی

 8. ما اسلام آبادی هم چیزی جز هارت و پورت از زبان فلاحت پیشه نشنیده ایم. یه پولی می خوان به مردم کرمانشاه بدن حالا شما شدید کاسه داغ تر از آش.درد مسکین مسکین داند نه تو که سهام دار ……………….. بودی

 9. سلام ایشان با این غوغا سالاری ها این 3دوره است که سر مردم کلاه می گذارد کارخانه های لاستیک و شیشیه که فرمودید 6ماهه اول تاسیس می شوند کجاست ؟؟؟؟ اون کسیکه گفت اگر شما رای بیارید 3میلیارد برای توسعه شهرم می دهم کجاست ؟؟؟؟ شما گفتید جوانیم را فدای جوانان اسلام آباد می کنم چرا هیچ کاری برای جوانان این شهر انجام ندادید ؟؟؟ و دها سوال بی پاسخ دیگر…….

 10. فلاحت پیشه هیچگونه دستاوردی برای استان و شهرستان نداشته است حتی اگر 100 سال در مجلس باشد باز هم چیچ کمکی به این شهر نخواهد کرد چونکه ایشان در گیر حواشی خود است

 11. حاشیه هات زیاده رفیق!!!!

  هارت وپورت نکن…..مردم دیگه گول مظلوم نماییت را نمیخورن….خداوکیلی ما همه میدانیم هیچ کاری برای شابادت نکردی….داغت سخته حشمت…

 12. امروز 18 دی ماه 1396 بخشنامه ای از جانب استانداری کرمانشاه به تمامی بانک ها ابلاغ شد که ؛ در خصوص امهال 2 ساله ی وام های منطق زلزله زده تنها دو شهرستان سرپلذهاب و ثلالث باباجانی از این امتیاز برخوردارند و متاسفانه نام اسلام آبادغرب از این لیست حذف شده است. در حالی که در اثر زلزله اخیر بیمارستان این شهر تخریب شده و اوضاع مسکن مهر در بدترین حال ممکن است. آقای فلاحت پیشه کجایید؟ دقیقا کجایید؟ چرا مواضع شما در حوزه انتخابیه بسیار منفعل است.به ایام انتخابات که می رسیم تازه یادی از دیار خود می کند و با فریاد و هورا سر مردم را کلاه می گذارید. بنده اکثر نطق های شما را در مجلس دنبال می کنم که اکثرا در جهت منافع گروهی خاص برای از دست ندادن جایگاهتان در مجلس و تایید صلاحیت از سوی شورای نگهبان برای انتخابات دوره های بعد است. متاسفانه شما حتی نتوانستید چنین امتیاز کوچی را از استانداری برای شهرتان بگیرید.

اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه