محمدرضاشعبانی به مراسم تحلیف و تنفیذ ریاست جمهوری دعوت شد

محمدرضاشعبانی به مراسم تحلیف و تنفیذ ریاست جمهوری دعوت شد
 • محمدرضاشعبانی به مراسم تحلیف و تنفیذ ریاست جمهوری دعوت شد

 

 

محمد رضا شعبانی رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه بعنوان میهمان ویژه به مراسم تحلیف و تنفیذ ریاست جمهوری یازدهم دعوت شد .  


اسلام آبادتایمز:  به گزارش کرمانشاه پست ؛ مرتضی بانک مشاور ارشد رئیس جمهور منتخب و معاون پژوهشکده مرکز تحقیقات استراتژیک صبح امروز در گفتگوی تلفنی با شعبانی ؛ ضمن آرزوی سلامتی و بهبودی کامل برای ایشان ؛ رسما از عضو شورای مرکزی حزب و اعتدال و توسعه برای شرکت در مراسم تحلیف و تنفیذ دعوت نمودند .

مرتضی بانک در این گفتگو تصریح کرد : دعوت نامه محمدرضا شعبانی برای هر دو مراسم صادر شده است .

لازم بذکر است تنها افراد ویژه برای تحلیف و تنفیذ دعوت می شوند که خوشبختانه از استان کرمانشاه ؛ محمدرضا شعبانی بعنوان برجستگان منطقه در این مراسم حضور خواهند یافت .

مراسم تنفیذ ۱۲ مرداد و تحلیف یک روز پس از آن در سیزدهم مردادماه برگزار می شود .

درباره نویسنده

2892مطلب نوشته است .

اسلام آباد تایمز

One Comment on “محمدرضاشعبانی به مراسم تحلیف و تنفیذ ریاست جمهوری دعوت شد”

 • omid wrote on ۱۱ مرداد, ۱۳۹۲, ۱۸:۲۱

  با ارسال دعوتنامه ای از دفتر رئیس جمهور منتخب به محمدرضا شعبانی جهت شرکت در مراسم ” تنفیذ و تحلیف ” دعوت بعمل آمد.
  رئیس ستاد دکتر روحانی در استان کرمانشاه که این روزها به علت عارضه ی قلبی در بیمارستان بستری است با ارسال پیامی مکتوب از ابراز عنایت رئیس جمهور منتخب سپاسگزاری نمود.
  در متن این پیام آمده است:
  محضر مبار حضرت حجت الاسلام جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب و محبوب ” دامت برکاته ”
  احتراماً ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، بدینوسیله بر خود لازم می دانم از بذل توجه و عنایات حضرتعالی و ارسال کارت دعوت برای حقیر جهت شرکت در مراسم ” تنفیذ و تحلیف ” ریاست جمهوری کمال تقدیر ، سپاس و امتنان بعمل آورم.
  همانگونه که استحضار دارید ؛ به علت عرضه ی پش آمده قلبی و بستری شدن در بیمارستان ، افتخار حضور در مراسم ” تنفیذ و تحلیف ” از این خادم کوچک به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سلب گردیده ، اما به یقین با قلبی سرشار از امید در آن مراسم زیبنده و با شکوه حضور قلب داشته و دستان مبارک حضرتعالی و همراهان صدیق را برای خدمت به این مرز و بوم خواهم فشرد.
  در پایان اینجانب و مردم غیور کرمانشاه ، رجاء واثق داریم ، با برخورداری از توجهات خواص ایزد منان ، حضرت ولیعصر(عج) ، حمایت ها و رهنمودهای مقام عظمای ولایت و پشتوانه ارزشمند رای ملت شریف ایران و بهره مندی از توان مدیریت آن جناب و مجموعه ی دولت ” تدبیر و امید ” در آینده ایی نچندان دور ایرانی آباد و توسعه یافته را به نظاره خواهیم نشست. انشاءالله

  ایام عزت مستدام
  محمدرضا شعبانی
  نماینده سابق مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Current ye@r *